13
Minen ami PES7...megjelenés, kiegészítők, stb..
  • Matte
    #13
    tegyél meg nekem valamit.

    kattints a nevedre, nézd meg miért van ott a két felkiáltójel...na az vagy te ;)
  • 1gy3D
    #12
    ezt - ezt a topikot nem hiszem el
  • báttyó02
    #11
    mivel a konami soccer topikba ir mindenki
  • romi8 #10
    Ebbe a témába több mint 1 hónapja nem írt senki pedig jó téma
  • báttyó02
    #9
    de az átirással kapcsolatban igazam van remélem
  • Matte
    #8
    kötöszköggyé vazzeee nincs jobb dógod?
  • Breki33
    #7
    nemcsak a kiegészítőkkel hanem mindennel ami a játékkal kapcs.

    felesleges különválasztani sztam
  • hunbasser
    #6
    "valaki szóljon hogy zárják le a fórumot"

    egy topik miatt nem fogják lezárni a fórumot

    egyébként ezt a topikot sem kell bezárni,legfeljebb át kell rakni a konzolba,ott még tudtommal nincs pes 7 topik.
  • báttyó02
    #5
    csakhogy ez kiegészitőkkel foglalkozik
    mem amugyis....kis pisti aki harmadszor jár itt esgén,és a pes7et keresi,akárhogy fogja beirni a keresőbe,nem fogja megtalálni,hogy mi éppen a konami szokker topikba tárgyaljuk ki a peseket
    szal vagy azt kell átírni normális névre,vagy nyitni egy pes topikot,amibe lehet infózni a gémről,és az meg marad kiegészitések topiknak
  • Matte
    #4
    lol... mindenhogy beírtam keresőbe, sehogy nem dobta ki a 7-est.... az eredetiben tán nagybetűvel kellett volna írni...pedig modi is látta. valaki szóljon hogy zárják le a fórumot, nekem mennem kell haza.

    És sorry a figylemetlenségért, pedig próbáltam körültekintő lenni.
  • Gabe18
    #3
    Van már nagy PES topik is...
  • ProGabe #2
    VAN már ilyen topik,igaz eléggé kihalt,pedig van egy csomó hír a játékról...

    nem mellesleg kéne már egy nagy PES topik,ahogy FIFA-s is van.így nem kéne minden évben nyitni egyet(kettőt,hármat :P)
  • Matte
    #1
    Sziasztok. Október végén jön az új PES....ide pedig addig is, minden ami fontos lehet....