45
Hunting Unlimited 2008
  • balint0152
    #45
    Szarvast akarok lőnni.
  • Besz
    #44
    Nem biztos, hogy ez a problémád, de azért leírom:

    A legtöbb küldetéshez csatoltak némi háttértörténetet is. Tehát ezeket a pályákat a megírt cselekmény függvényében is végre lehet hajtani. Ezáltal plusz pontokat lehet szerezni. Ez legtöbbször a következőképpen nyilvánul meg: a pályán előre definiált láthatatlan pontok vannak, amit elérve kapod a pontot és a következő utasítást egy kis piros zászlócska alatt. Olyasmikre kell gondolni, mint amelyek megkövetelik az útirányt, az úti célt, a célállatot, esetleg meg kell keresni majd követni kell bizonyos állat nyomát, illetve elhullajtott vérét, stb.
    Nos, emellett könnyű elsiklani, mert nem sokáig jeleníti meg az üzenetet, és vissza se lehet nézni azokat. Célszerű nyomni egy Print Screen-t, és Paint-be beilleszteni a képet emlékeztetőül. Így lesz elég idő lefordítani is. De egy képlopó program még egyszerűbbé teheti az eljárást.
    Rendszerint már a küldetések kezdetekor megkapod az első utasítást, amin elindulhatsz. Ez nem kötelező, kivételt képezhet az oktató rész, amiről éppen kérdeztél.

    Tehát a válaszom, hogy kezd újra a tutorial-t. Kövesd figyelmesen a zászlócska alatti utasítást, és ennélfogva találd meg és teljesítsd az összes utasításpontot!
  • Gyocsika
    #43
    Valószínűleg senki nem tudja rá a választ sajnos, és ezért nem válaszolnak.
    Ez nem jutott eszedbe?
    Ahhoz képes h 18-25 vagy, "szépen viselkedsz" Grat!
  • ricsa008
    #42
    akkor szopjatok le
  • ricsa008
    #41
    senki többet 3madx???
  • ricsa008
    #40
    thx
  • ricsa008
    #39
    emberek a challengbe az irányítás tutrialnál mit kell csinálni? minden mozgást megcsináltam puffogtrattam is meg minden de nem történik semmi
    pls help!
  • Visitor
    #38
    Van valami javulás a hunting unlimited 4hez képest?
    Jön a demo, talán elszórakoztat amíg kijön az új ataris deer hunter...
  • Gyocsika
    #37
    Játszotok még? :D

    Ha igen rakjatok majd légyszi még képeket.
  • Requiem88
    #36
    nem tudom :D lelőttem aztán így rakta be a trófeák közé :D
  • Fókameister
    #35
    ezt hogy?:D:D
  • Benc16
    #34
    ba b*meg :C :DD
  • Gyocsika
    #33
    Ez durva !
  • Requiem88
    #32
    csak én nem látom a képeket amit beszúrtam?
    http://www.kepfeltolto.hu/index.php?img=4d7s
  • Requiem88
    #31
  • Requiem88
    #30
    apropó, harcművész jávorszarvast lőttetek már?
    én igen
  • Requiem88
    #29
    nem lehet megnézni sehogy. menj sík terepre, ott már messziről ki lehet szúrni az állatot. vagy használd azokat a sípokat, azzal gyakorlatilag magadhoz hívod őket. nem nehéz egyébként (sztem), nekem legalábbis mindig sikerül.
    free hunt-tal próbálkozol?
  • Benc16
    #28
    azt nem ismerem, de ez a játék nekem azért nemtetszik egy kicsit emrt nem tom megnézni hogy hol lehet a vad... azaz nem tom követni hogy mégis merre lenne, mert volt olyan hogy kerestem fél órát és semmi, szal ez nekem nem tetszik de ha tudja vki hogy lehet emgnézni a vad hogy hol van azt megköszönném ha elmondaná.
  • Gyocsika
    #27
    Én is ma már remélhetőleg ki tudom próbálni a játékot , kináncsian várom.
    Nekem ezelöt megvolt a Cabelas Big game hunter 2007 az ehhez képest milyen?
  • Gyocsika
    #26
    Szerintem jó lesz!
  • Requiem88
    #25
    a banner bal oldala tetszik, a jobb oldalra betehetnél inkább egy játékból kivett elk-et vagy medvét pl, a "topick"-ból meg vedd ki a k-t :)
    amúgy a challengeket toljátok, sokkal izgalmasabb és gyakorlatilag nincs olyan hogy nem tudsz lelőni egy vadat sem :)
  • Benc16
    #24
    én is, leszaltóztam :D
  • Magnumrolcsi
    #23
    Egy vadat se tudtam lőni, nem találtam őket csak madarakat lövöldöztem :( Quadal repültem olyat..
  • Benc16
    #22
    Csináltam a topicknak egy banenrt.
    sztem jó lett. ha gondoljátok be lehetne tenni.

  • Magnumrolcsi
    #21
    Délután kipróbálom :P
  • Requiem88
    #20
    ez tény. az egyik cabela's játékban (már nem emlékszem melyikben) volt olyan hogy a szarvas akkor rohant el amikor hátulról nekimentem :D
    a hu sorozatban eddig ilyen nem volt, ami viszont nem tetszett az előző részekben hogy az állat gyakran körbe-körbe kezdett el rohangálni. elég illúzióromboló volt :/
  • zoolee
    #19
    Csak nyak csatt!!XD
  • zoolee
    #18
    Akárhogy is nézegetem azt az 1. képet nem hinném, hogy ez dx10 lesz.
    Szal nem kell neki nagy gép.:)XDD
  • jhetedikj
    #17
    Már csak a pulyka miatt ki fogom próbálni(1.screenshot).
  • Pistike 007
    #16
    De az élethűséget nem lehet egy lapon említeni.

    A Hunting Unlimitedek és a Cabelas sorozata tipikus 'ott a szarvas fuss utána'

    Egy állat, két tár. Bár lehet hogy valaki nem így vadászik. De ha már a fílingje is olyan...
  • Cat 02 #15
    ez se lesz headshot :)
  • Requiem88
    #14
    jóóóó játék ez :)
    a deer hunter nekem azért nem tetszett mert csak szarvasok voltak benne. :/
  • ColdFire
    #13
    nem kell hozzá gép...
    még az enyémen is elfut pedig elég fosh :D
  • Pistike 007
    #12
    Az eddigi hunting unlimitedeknek nem kellett sok nafta, ati mobility radeon 9200-al és 256 rammal tökéletesen ment.
  • Benc16
    #11
    hát egy biztos kell hozzá gép.
  • tigeroo
    #10
    mennyi ennek a minimum gépigénye? sehol-semmi info erről a stuffról..
  • Pistike 007
    #9
    Nincs benne élet. Jó a grafika, de nem élethű.

    DH25 Forever!
  • w77d
    #8
    hát, még mindíg a deer hunter 2005 maradt a csúcs, de azért nem rossz próbálkozás!
  • Dragooon #7
    fasza kis játék ^^
  • Istencsászár
    #6
    Az nemkell... egy pumpa azt kész:D