115
Szal..
  • kisgabo
    #41
    bakker, de tolod... de honnan van kaszád? pajtát épitettél már?
  • CéZé
    #42
    Hasznos motyók :)
  • CéZé
    #43
    Egy tipp: Igyekezzetek a házat minél elöbb fejleszteni mert lesz utána saját kovács és ötvös műhely valamint lehet varázsitalokat kotyvasztani.
    Minél több barlang meglesz annál több kacatot lehet begyüjteni, de sajnos kicsi lesz a hátizsákunk. Ekkor jön majd jól a nagyabb ház mert Ivantól lehet polcot is venni amire sok csekmetnek hitt tárgy ráfér, ezek meg kellennek a fejlesztésekhez :)
  • kisgabo
    #44
    igen, de ahhoz fa és sok zsozsó kell... nekem a nyár pl katasztrófa, 2* hazavágta a vihar a veteményt, bevétel alig... a barlangban ültetett növény másnapra eltűnik... szal eddig csőd. :)

    kaszát nem találok, csirke lakor nemtom hogy kellene építeni.

  • CéZé
    #45
    A szabadba nekünk sincs semmi, ott csak fát vágunk. Az első barlangban van 4 db 3*9-es parcella tele eperrel és minden nap öntözni kell, jól jövedelmez.

    Külön csirke ol nincsen hanem a Camus-nál lehet venni mostrer farmot, abba megy bele minden befogott állat.
  • kisgabo
    #46
    ahha, csak az eper marad meg a barlangban? kukorica pl nem.. :)

    vennék monster farmot, ha lenne fa, és pénz..
  • CéZé
    #47
    Csak az epret próbáltuk.
    A monstereket viszont még mindig nem sikerül munkára birni, pedig már van valami pamacs féle is amivel simogatni kell, meg már a barátságunk is 5-ös szintű :)
  • Tomek83
    #48
    Rosetta nevezetű csaj ad kaszát.
    Én még barlangban nem ültettem,nálam mégcsak tavasz van. Most a 2. barlangot fedezem fel.
  • CéZé
    #49
    Egy 800 aranyért vett kard a fejlesztések után most már 30000-t ér :)
    Dől a lé :)
  • kisgabo
    #50
    oh, 2. barlanghoz ki ad pass-t?

    cz, első barlangban van iron, és brond, de hol van ezüst? egyébként az első barlang főmonszterét nem találom...
  • CéZé
    #51
    Miután leverted az első barlangban (Carmite)a bost, kell kapálnod 50 parcellát, majd a polgármester ad belépőt.

    Itt a főmaki at első barlangban.
    De elötte le kell verned az összes szörnygyártó gépet :)

    Ezüst van az összes barlangban csak keresgélj.
  • kisgabo
    #52
    ez nagyon durva, ennek a töredékét jártam be... akkor kell bőven HP javitó szereket vinni..
  • CéZé
    #53
    Kellene ha lenne üres flaska mivel abba lehetne gyógyító ital készíteni, de csak 1 van. Mire levered az összes szörnyet arra meg elfáradsz :)
  • kisgabo
    #54
    van egy üveg edényem, de gyógyitó italkát hogyan?
  • CéZé
    #55
    A dokinál tudsz venni. 150 HP-t visz fel. Ha majd lesz nagy házad ott meg lehet majd csinálni gyógyfüvekből, 300 HP-t visz fel.
  • CéZé
    #56
    Na legyőzve az 5. barlang is. Már csak 3? van hátra.
    Meg van szép piros kétszemélyes ágyam is :)
  • kisgabo
    #57
    durva, 1 hetes játék lenne?
  • CéZé
    #58
    Nem hiszem. Kb 1 hete napi 10-12 órát megy a ds :)
  • kisgabo
    #59
    na, a doki 3 gyógynövényből és 400 pénzből kavarja ki a HP növelő szert, pont az üres üvegbe... tehát max 1 adag lehet nálunk ebből.

  • Tomek83
    #60
    Cézé,te aztán jól nyomod:) Én még mindig a 2. barlangot nyomom,meg volt tojás fesztivál,de nem nyertem meg.
    Nem tudom hogy tudtátok-e,ha a "b"-t hosszan nyomjátok akkor a kardból egy hullám jön ki,ami jól leszívja a monster hp-ját,meg a locsoló kannánál egyszerre 3földet locsol meg.
  • kisgabo
    #61
    ja, a locsoló kanna már nekem is leesett, 3 főd, aztán ha upgrédeled 6..9...

    2. barlang az betyár, az elsővel izzadok.
  • Tomek83
    #62
    Sikerült reggel befognom munkára a monstert(aminek a Töki nevet adtam).
    Hányadik szinten vagy Gabo? Mert én 11-12levelen csináltam meg az első barlangot,azzal az olcsó karddal voltam és rögtön nekimentem a gépezetnek ami adja a szörnyeket.
  • kisgabo
    #63
    lvl 12. ird ám le a trükköket.. :) hogy dolgoznak a nyűvesek? locsol?

    nekem már nem hajlandó 3 kockát, hiába nyomom...
  • CéZé
    #64
    és dolgozik is, hogy csináltad?
  • Tomek83
    #65
    Okosan és ügyesen kell megoldani:)
    Igazából nem értem mi a probléma,van a menü hogy mit csináljon csatlakozzon hozzád,visszatérjen az erdőbe vagy melózzon(harvest crop asszem) rákatt a harvest cropra és kimegy leszedni a cuccot. Bár az egyik szörnynél nincs ilyen menü,de amit az első barlangban szereztem monstert annál ott van.
  • kisgabo
    #66
    első barlangban nagy gyilok volt ma, főmonster nem is volt olyan gázos.

    most hogyan tovább, javallat?
  • CéZé
    #67
    Nézz el a könyvtárba minden barlang legyőzése után. Most például vehetsz teleportot 2000 aranyért. A térképről bárhonnét visszajutsz vele a házadhoz.(a barlangból nem) Meg valami gyógyító varázslatot 3000-ért.
  • kisgabo
    #68
    köci.
  • kisgabo
    #69
    a második barlangban, a nagyobb kard ellenére is csunyán aprítanak...
  • Tomek83
    #70
    Szerintem a nagyobb kard nem jobb,én a wind sword-del nyomulok,igaz hogy kevesebbet sebez,de gyorsabb.
    Létezik az hogy ellopják a terményemet?Mert elültettem a cuccot és másnapra eltűnt.
    Kardot hogyan lehet tuningolni,mert nekem csak a szerszámokat írja ki.
  • kisgabo
    #71
    nem lopják, van ami nem marad meg. eper pl kitünően terem...

    a kard igaz, a kisebbel gyorbabban vágok, a nagynál 1 suhintás közben a 2 monster üt 1-1 et...
  • CéZé
    #72
    Befejezve.
    kb 120-140 óra játékidő
  • Tomek83
    #73
    Gratula:) Akkor nem unatkoztál az utóbbi 1-2hétben.
    Nem mondd el mi van a végén.
  • CéZé
    #74
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az utolsó barlangban van egy sárkány, akit ha legyőzől vége is a játéknak. Kell beszélni még 1-2 emberkével és Misty barlang elött megjelenik pár tank? Ekkor jön egy sárkány árnyék és az egyik tankot befonja virágokkal a többi meg eltűnik. Vége.
  • CéZé
    #75
    Persze még lehetett volna feleségül venni valakit a helyi szépségek közül. Meg biztos van még olyan dolog amit nem csináltunk. De miután vége még lehet vele bohóckodni mert nem jön a New game felirat :)
  • Tomek83
    #76
    Nem nősültél meg?
    Amúgy olvastam hogy ott a vége ahol befejezted aztán meg nyomhatod tovább de nincs akkor semmi. Amúgy a spoilert nem olvastam el:)
    A szörnyet hogyan lehet locsoltatni?
  • CéZé
    #77
    Nem tudom
    De nem is volt rá szükség mivel kint a farmon nem volt semmi, a barlangban meg lehet leverték volna.
  • CéZé
    #78
    Megpróbáltam a wifi-t két géppel és hát....
    Cuccokat lehet egymásnak átküldeni meg lehet dumálni.
  • Tomek83
    #79
    Vettem könyveket jó drágán,de hogyan kell használni? Pl. vettem szakácskönyvet,de hogyan lehet főzni belőle?
  • kisgabo
    #80
    nekem meg senki nem ad baltat, csak harci van... nem tudom a nagyobb rongot apitani. pls help.

    ja, es teleportom sincs /varoson belul /