18
AND1 Mixtape Tour 2007
  • mod
    #18
    ÁÁÁÁÁÁ! Brutáljó, kegyetlenjó volt!!!

    És a magyar csapat is milyen profi volt! (Nem a médiasztáros! ;-))
  • Anthony15
    #17
    csá a lényeg hogy rohadtul nem hasonlít a harlem globetrotters-re meg hogy a szabályok merőben másak pl szerkezetnél nincs kint a labda nincs lépés 2szer indulás meg ilyenek és még igaz hogy valakinek drága a cucc de azért nagyon jó minéségű nemsok más cuccom van mint Adn1 megvagyok elégedve vele nagyon minőségre nagyon jó csak ennyit akartam
  • CheAteR88 #16
    énis énis énis:P
    csak nekem kedden kerül arra sor hogy megvételezzem:(
  • VRSDM
    #15
    nem kétség hogy überállat lesz :] /szintén aranyjeggyel megyek ;]
  • Corle92
    #14
    Már megvan a gold ticketem a 117-es sectorba
    Nagyon várom, mondjuk sajnálom, hogy AO és Air Up (Mr.720) már kiléptek és nem lesznek ott, de a legkedvencebb játékosaim Sylk, Hot Sauce,
    Professor ott lesznek szóval még így is nagyon komoly lesz.
  • CheAteR88 #13
    jövőhéten rendelés:D
  • VRSDM
    #12
    ezek összekenik a globetotters-t :] hiába ők indították el az egész lavinát.
    mammut2-be is van AND1 bolt. és nem drága. nem drágább mint egy adidas-nike-rebbak-jordan :O ... sőőőt. sokkal olcsóbb

    jóbaráti körömmel, sokat játszottunk, most téltől egyre kevesebbet, bezzeg milyen jó volt hallgatni a pillangón az oltásokat :D adidason nézni a "stock kosárlabdán" edzett lányok arcát, mikor professzor-t utánoztuk :]

    régi szép idők ;)
  • Krezga
    #11
    meg a kosárpalánk is alcsonyabb. Végülis a trükközésről szól, meg a szép játékról:)

    #3: nekem meg gatyám:) (azért nincs más, mert tényleg drága...)
  • LasDen #10
    Nem vagyok nagy követője a dolognak, de ha jól tudom, akkor az AND1-ban 1-2 dolog megengedett a rendes kosár szabályokhoz képest....arról tudok, hogy lábbal hozzá lehet érni....ha tévednék srry.....
  • mod
    #9
    Nagyon király lesz, tuti megyünk! Régebben voltunk a Harlem Globetrotters-ön, ez hasonló lesz hozzá? Link.
  • lord nihilus
    #8
    magyar and1 honlap
  • lord nihilus
    #7
    holdfényteam honlapján van and1 kategória, de arról semmi többet nem tudok elmondani :D én egri andi boltban vásároltam anno
  • CheAteR88 #6
    amugymeg hol lehet etteté vásárolni?:)
  • lord nihilus
    #5
    :D and1ba nagyon jó cuccok vannak csak eléggé meg kell fizetni az árát...
  • CheAteR88 #4
    nekem póló kéne a bulira mert azértmár megkéne jelenni vhogy;)
  • lord nihilus
    #3
    van egy fehér and1-os bicepsz szorítóm
  • CheAteR88 #2
    1-2 videjo hogy mégis miről is van szó
  • CheAteR88 #1
    ennyi szerintem elég róla:D