30
Rekviem egy álomért
  • akyyy
    #30
    én valamelyik nap néztme meg:D
  • Brolly
    #29
    juhúúúú ma lesz a tv2n fél1kor, yes yes yes:D
  • Brolly
    #28
    hehehe
    hát tudod vannak úgynevezett moviek is, olyan 1 órás rész kb. nah a 8,10,11-be van benne Brolly, de a 11 az szar, a többi jó, nagyon kemény jaja, kicsit hasonlít is rám:D de ha megtod szerezni a többit is, akkor szed le még a 6,9,12,13-as movieket is, nagyon jók, nekem a 12es a kedvencem, mert csak ott láthatod Gogetat, sokkal keményebben néz ki mitn a szaros GT-ben, nah mind1, megtalálod az előbb említett moviekban:)
  • soulhunter
    #27
    off:

    te brolly:
    brolly melyik DB sorozatban van?
    mer végignéztem mind a 3-at, és biza 1ikben se találkoztam vele, pedig nagyon brutál-állat, és a ps2-es dbz játékokban is mindig vele játszok, és jutubon is láttam videokat, és azokbol a DBZ-re gyanaxom (gohan korábol kiindulva - mivel gyerekként harcol... vagy az már goten? tök 1formák) :D , de...
    láttam 291 részt a DBZ-ből... abban kidbuu volt az uccso ellenség...
    GT-ben meg nem volt brolly, mer tutira emlékeznék... ott inkább a 7 sárkány volt a lényeg + a mindenkit magába olvaszto robot város, meg csupa ilyen elvont marhaság, meg a végén a maki legyőzése...
    a sima DB-ben meg még kakarot is gyerek volt a 3/4-éig,szal nem lehetett meg gohan, aki harcoljon brolly ellen...

    bocsi az OFF-ért,de már rohadtul látni akarom a brolly-fight -os részeket, és nem épp AMV-s formára gondolok :)

    /on
  • Brolly
    #26
    wehehehe:DD
  • soulhunter
    #25
    honnan ttad?
    tényleg kis ember vok :(
    alig 171 cm magas... hüpp hüpp...

    :DDD
  • Brolly
    #24
    Am a trainspottingot meg a félelem és reszketés las vegasbant most tervezzük megnézni, az utóbbi filmet már láttam, de megéri mégeccer megnézni, a trainspottingra meg kíváncsi vagyok.
  • Brolly
    #23
    háháháááá, geciiii, kis ember lehecc :DDDDD
  • soulhunter
    #22
    nos, a film végülis bejött...

    jopár éve ajánlották nekem azzal a szöveggel, h bár baromi érzéketlen vok, a végén még én is meghatodnék, mer olyan jol összevágták az "összefoglalot" (-mostani szemmel a fürész-féle összefoglalok jobban tetszenek az uccso 2 percben) :)

    elsőre elaludtam rajta...
    másodikra asszem félbehagytam, mer untam...
    aztán ráförmedtem az ajánlora,h képes ilyen vackot ajánlani :D
    de csak erősködött,h nézzem meg, mer nem az unalom a lényeg, hanem a mondanivaloja...

    hááááát, igaz, h kb 20.ra vtam csak képes megnézni...
    és bár nem is hatodtam meg...
    de életemben először nem röhögtem 1 ilyen jellegű filmen!!!
    ez nálam nagy szó!!!

    azóta is akármikor meg tom nézni, mer fura, de miután láttam (egészben), tetszett annyira,h akármikor adják, megnézem :)


    és olyan hatással volt rám, h a full origi soundtrack itt csücsül a vinyon, és ha nagyon nagyon magam alatt vok, akkor képes vok meghallgatni magát a "theme" -t...


    mindenkinek ajánlom a filmet, aki magárol azt hiszi,h biza 1 film nem lehet hatással az emberre, és kiröhögi azokat, akik el tnak érzékenyülni 1-1 meghato jeleneten!!!
    (és ne a titanik "naaaagy jelenetére" gondoljatok, mer azon én is csak röhögni tok) :)
  • soulhunter
    #21
    ttam,h ismerős!

    ezt a mixet még 1 online trancerádioban hallottam, csak ott psycheledic circus mixbe volt belekeverve...
    hmmm...

    nekem az eredeti, full origi film zenéje vmiért jobban bejön, pedig én tényleg "trensz-teknős" kategoriába tartozok :D
  • dogfish
    #20
    alap film
  • CheAteR88 #19
  • el bruja
    #18
    pont most néztem meg én is, nagyon jó kis film, a zenéjét nagyon eltalálták.
  • Brolly
    #17
    Pedig pont ahogy közeledik a végéhez úgy lesz egyre keményebb.
  • kulabácsi
    #16
    naja:DDD
  • mod
    #15
    Brutális, kegyetlen jó film. Minden szempontból.
  • Mirk
    #14
    elkezdtem egyszer nézni de nem fejeztem be vmiért, bár a zenéje le van töltve
  • Akos 001
    #13
    Félelem és rettegés Las Vegasban???
    Az már tényleg vidámabb :D
  • kulabácsi
    #12
    azé nem sokkal vidámabb:DDD max nem annyira sokkol, de azis alap film ebben a kategóriában
  • kulabácsi
    #11
    zeze nagyon best, film nagyon best, elgondolkodtató, sokkoló, nekem alap film, fenn is van a polcon dvd-ben:)
  • Akos 001
    #10
    szentem nézd meg a Transpottingot is,hasonló film,de vidámabb
  • Timbo
    #9
    Hát igen Gms odapakol az agynak :D xd
  • DJ Skyline
    #8
    erre gondolsz?
  • Brolly
    #7
    nem ismerem, de akkor te meg halgasd meg hard technoba, gondolom azt is utálod, de abba istecceni fog hidd el.
  • Brolly
    #6
    hát tudod te azt sztem :P
  • CheAteR88 #5
    pssszzzt:))):):):):):):):):):
  • CheAteR88 #4
    együttérzek
    engemis lesokkolt kicsit a fil amikor megnéztem....
    igaz hogy láttamá vagy 10x de akkoris megnézem ujra meg ujra ha van rá lehetőségem:)
    hallgasd meg a goa requiem-et megmondom utálom a goát de abba biza jo;)
  • TrIp
    #3
    és mik azok a hasonló dolgok!?
    amúgy a zenét clint mansell szerezte és elképesztően jól eltálta a dolgot..
  • Brolly
    #2
    jav.:
    "annyira nem jött át a film hangulata..."
    "dob a film hangulatán..."
  • Brolly
    #1
    Tegnap néztem meg ezt a filmet, akkor annyira nem éreztem jött át a film hangulata, de még akkor is azt mondtam hogy mégegyszer nem nézem meg, de hajtott a kíváncsiság és ma újra megnéztem egyedül... És ahogy az le volt írva a jellemzésbe is, annyira megöli ez a film a hangulatát az embernek hogy nincs kedve senkivel se beszélgetni, nem tud elereszteni egy laza mosolyt, és még most is halál van, de ezektől eltekíntve sztem megéri megnézni, nagyon jó kis film. A filmnek a zenéje meg sztem minden idők legnagyszerűbb soundtrackje, nagyon nagyott dob a filmnek a hangulatán. Sztem aki még nem látta nézze meg, főleg azok akik hasonló dolgokban utaznak mint ami a filmbe van.

    jellemzés 1

    jellemzés 2

    trailer