20
- zebrahead -
  • csgery
    #20
  • sweech
    #19
    kijött az új album =)
  • LasCar16
    #18
    whats going on^^
  • Rise Against
    #17
    jó zene... volt kb. egy hónap az életemben, amikor csak a Zebrahead ment. Azóta már unom cseppet, de a hello tomorrow és a let it ride örök :D
  • csgery
    #16
    Nos, hát igen a vélemények megoszlanak...
  • VinylToy #15
    utálom az ilyeneket, ja és a Zebraheadet is, és tudjátok miért.... :D
  • csgery
    #14
    Azzal szvsz nem tudom mi a gond, ha egy együttes bejelöl egy közösségi oldalon:) MEg cask úgy szimplán: sasold végig az iwiw-et, hány együtteas van fenn, de legtöbbet csak hülye emberkék csinálják, és jelölgetik a népet... engem is jelölt már be pesti KOCSMA, amikor még nem is jártam ott... ki érti ezeket...:D
  • VinylToy #13
    akkor honnét ismernének?! na ezért utálom őket :D
  • csgery
    #12
    Magyarorsázga is jöhetnének amúgy. Ha jól tudom, még nem voltak itt...
  • csgery
    #11
    Bejelöltek egy közösségi portálon?:D Melyiken???:D
  • sapkafej
    #10
    let it ride a legjaubb sztem
  • VinylToy #9
    Állandóan bejelöltek egy közösségi portálon, azóta utálom őket! :DDD
  • Kicsikiraly
    #8
    Playmate of the yearre egy tök jó L2ős vidiót csináltak. azóta ismerem :)
  • csgery
    #7
    faxa klip:D még nem láttam, cask most:D
  • ngcsnet
    #6
    /fav

    elég
  • FL Zoli
    #5
    Hehe nekem olyan Playmate of the Year klipp van meg ahol az összes csaj topless...
  • sweech
    #4
    legjobb számuk
  • csgery
    #3
    Aki esetleg nem ismerné, egy két klip:)

    Zebrahead - Anthem

    Zebrahead - Playmate of the year
  • sweech
    #2
    egyik kedvenc, +fav ^^
  • csgery
    #1
    "A modern punk és a hip-hop keresztezésén munkálkodó Zebrahead 1996-ban alakult a kaliforniai Orange County-ban.
    Eleinte csak hárman voltak: Justin, Eddy és Ben, később jött a sologitáros (Greg); Ali-t vették be rappelni.
    Hamar leigazolta őket a Columbia Records. A "Playmate of the year" album 2000-ben jelent meg, amikoris a Playboy szponzorálásában nyuszis klipjükkel befutottak az USA-ban. Látványnak, mint show-business jó volt, de akkor még mint zenekart nem lehetett komolyan venni őket. Rákövetkező, 2003-as lemezükön azonban már a maximumot hozták ki magukból és azt a Cameron Webb-et választották producernek, aki több stílusbavágó anyagon túl Motörhead albumokat is jegyez. Az MFZB hasonszőrű skate/pop/punk csemegét hozott, mint amilyet mondjuk a Dynamite Boy vagy a Sum 41 csináltak fénykorukban. Mégis kiemelkednek a mezőny nagy-átlagából, tudniillik vannak szólóik is, plussz HC/rap -es betétek, amik a korai H-Blockx-ra emlékeztetnek. Be fog jönni mindazoknak, akik szeretik a Lit -et, a Mest -et, a Sugarcult -ot, vagy a Good Charlotte -ot, de még Linkin Park-osok is találnak rajta csemegét maguknak ( "Falling apart" című szám ). Kommersz, ez tény. De bombasztikus. A 2006-os új albummal pedig ismét bebizonyították, hogy jó teljesítménnyel, igenis megállják a helyüket a trendek forgatagában."

    Csodálom, hogy még nem volt topikjuk itt az SG-n. És az ismerőseim közül sem ismerik őket...

    Hivatalos oldal