56
A Játék folytatódik
  • Csuhai G
    #41
    1. rész nagy kedvencem, még a mai napig játszok vele! Huhh, ez nagyon jó hííír!
  • totyak
    #42
    Egyébként van egy hülye kérdésem. Mi az a GC? Csak azért, mert olvastam valami magyar oldalon, hogy nemsokára indul és esetleg azon lesz bemutatva. Gondolom ez valami játékokkal foglalkozó bemutató.
  • Csuhai G
    #43
    Games Convention. Játékrendezvény, olyasmi mint az E3.
  • Soldiers
    #44
    egy srácnak válaszoltam mert írtam ma Bischock demó és Mafia 2 trailer én meg írtam neki hogy a Bioshock csak hétfőn jön
  • Dave0092
    #45
    juuuuuj de várom....
    amugy tommy fiatalbb vlt amikro elkzte a maffiozoást mint salieri, szval slaier vagy 10-20 évvel idősebb volt, szval tommy meghalt, de salierinek a leszármazottjai még nem...
  • kirol
    #46
    Már csa kígy lenne, hogy készülne a Mafia 2.
    Az 1 nagyon jó volt.
  • Soldiers
    #47
    és az meik honlapon volt hogy ma lesz az állílagos trailer?????
  • Sanyix
    #48
    De zsír, az 1 istencsászár játék. Tökéletes történet, izgalmas játékmenet, egész élethű fizika az autóknál, szép grafika, alacsony gépigény. Erről példát vehetne a többi pöcs játékfejlesztő. Remélem a 2 is legalább ilyen jó lesz :)
  • Pepsi Twist
    #49
    hú ez nagyon fasza lessz :D
  • ldavid
    #50
    az csak a GC-n lesz, ma este csak bejelentés várharó
  • [HUN]FaTaL
    #51
    Váá mekkora királyság! Az 1. az egyik kedvenc gamem:)
  • Picar77
    #52
    végre
    ezt is megéltük :DD
  • totyak
    #53
    A Gamestar fórumán ezt a képet találtam:
    Azt nem tudom melyik oldalról származik, de hitelesnek tűnik.
  • ldavid
    #54
    elvileg innen van, de én nem találom
  • LMNO
    #55
    fia is születhetett akár, a lányáról csak akkor van szó amikor a nyomozóval cseveg
    sztem úgy lenne király, ha a mafia 2 az ilyen 50-60-70-es években játszódna, Bronx-i mese, Nagymenők stílusban; a mafia 3 meg a 90-es években/jelenben á la Sopranos :)
  • Kandurex
    #56
    Van ilyen topik, igaz zárva volt, de ismét nyitva.