11
  • Mice
    #11
    bakk ott a smiley...
    mindig sír mindenki szája, hogy sehol nincs smiley, ha csak viccből ír vmit

    bazz, én vidultam rajta még ha lehet úgyis nézel rá, hogy favicc

    nem azt mondom az esetek 95%ában olyan kommenteket szoktál a cikkekhez fűzni, hogy sokszor több az információ tartalmuk mint az adott cikknek

    a mai nap viszont nem értem miért kellett

    miért kell egy lépéssel közelebb menni a köcsög szőrszálhasogatók felé?
  • floatr
    #10
    Nemtom figyeltétek-e h az amúgy is eléggé vitatott szerzői jogokról szól a dolog, nem annyira az egyéb ipari termékekről. Az USA megint csak a kiadói iparágat védi -- a cikk alapján -- pedig a nagyobb baj pont nem ezen a területen van.
  • Mike at home
    #9
    Kina tesz az USA véleményére, és egyre inkább megtehetik
  • Mike at home
    #8
    majd a kínaiak hevesen bólogatnnak, esetleg kivégeznek 1-2 emebert, aztán minden marad a régiben
  • Gabest
    #7
    nálunk meg a pijacon kötekednek velük hogy nem adnak blokkot, törvény az törvény, de ezzel úgy teszünk mintha mi jobban tudnánk mitől döglik a légy, pedig nem úgy néz ki hogy nekünk megy jobban
  • AranyKéz
    #6
    Japánokat már hamisítják :)

    Egy csomó koreai (és feltételezhezően egyéb ázsiai is), ha kisebb dologért elkapják, egy "sumimasen"-nel nagyobb eséllyel ússza meg XD
  • Cat #5
    Amire te gondolsz, azt úgy kéne irni hogy

    "Amerikai fellépés a kínaiakat hamisítók ellen"
  • sweech
    #4
    azt kötőjellel kéne írni, vagy nem
  • ProClub
    #3
    Szvsz ez inkább ijesztés akar lenni a hamisítóknak.
  • NEXUS6
    #2
    "Amerikai fellépés a kínai hamisítók ellen"

    Jézusoooom! Hát már a kínaiakat is hamisítják??!!!!!
    Hát milyen világban élünk????!!!


    ;)
  • fade2black
    #1
    Kína mindent megigért, minden TVt meghozott csakhogy beengedjék a WTOba. Csak mosthogy bentvan nemtartja be őket: amit ér ellop, gyárt és leönti vele a piacot: az USA/EU&Magyar ipar pedig meghal. Ill meghalt.

    Ujfajta merkantilizmus amineka végén egy szegény NYat egy szegény MOáll. (A jelenleginél sokkal sokkal szegényebb.)