147
  • ldavid
    #1
    Samsung U700



    Adatok

    Frekvencia: GSM 900/1800/1900 | UMTS 2100
    Méretek: 102.5 x 50 x 12.1 mm
    Súly: 86g
    Kijelző: TFT 240 x 320 px, 262 ezer szín
    Standard akkumulátor: 900 mAh Li-ion
    Saját memória: 40 megabyte
    Külső memória: microSD
    Kamera: 3.2 Mpx, autofókusz
    Beszélgetési idő: 5 óra (GSM) | 2.5 óra (UMTS)
    Készenléti idő: 270 óra (GSM) | 235 óra (UMTS

    Tesztek

    Mobil Portál
    Mobilarena
  • ldavid
    #2
    Nagyjából egy U600 új külsőben, kicsit több, kicsit kevesebb tudással.
    Nem rossz, de nem is tökéletes, az érintőgombok néha be tudnak kavarni.
  • Lionel
    #3
    jókis teló
  • zoolee
    #4
    Motorola z3 koppintás..
    És túl gömbölyű..undorÍtó.
  • autoszimulator
    #5
    Hát ez a Vodafone verzió elég butás, ha ez lenne egyik választási alap, akkor maradnék az u600amnál, ha viszont a normális u700 az egyik alap, akkor elgondolkodnék.. De nincs akkora különbség az u600 és u700 között hogy az egy cserét megérjen...
  • Lionel
    #6
    semmi köze nincs hozzá és mégcsak megsem közelíti-.-
  • Benc16
    #7
    kb. ára mennyi egy vodafone -nál? avgy vhol.
  • GTheo
    #8
    Pannonnál 50ezer előfizuval, mázlista bátyám tegnap vett 1et...:D
  • ldavid
    #9
    ha beadsz egy régi telót, egy 10essel rövidebb :)
  • GTheo
    #10
    de csak új előfizunál... :S
  • ldavid
    #11
    közlemény:

    A legnagyobb európai szórakoztató elektronikai magazinok szerkesztői által odaítélt EISA díjakkal számos technológiai kategóriában jutalmazzák a legjobb készülékeket.

    A Samsung a következő 2007-2008-as EISA díjat nyerte el mobiltelefon kategóriában:

    Európa legjobb mobiltelefonja 2007-2008: Samsung SGH-U700

    A Samsung évről - évre vékonyabb készülékeket gyárt, amelyek tudása méretükkel ellentétes arányban nő.. A gyönyörű formatervezésnek és innovatív megoldásoknak köszönhetően lett a Samsung SGH-U700 Európa legjobb mobiltelefonja. A kényelmes használatot segíti a HSDPA kompatibilitás, mely a 3G technológiánál tízszer nagyobb sávszélességű letöltést biztosít.

    Az U700 egyben egy kisebb multimédia- centernek is megfelel, hiszen támogatja az olyan tömörített hangformátumok lejátszását is, mint például az MP3, az AAC és az AAC+, valamint beépített videólejátszójával az MPEG4-es videókat is megnézhetünk. Sőt mindezt megoszthatjuk blue tooth-on keresztül. A készülék memóriája 2GB-ra bővíthető microSD kártya segítségével. A 3,2 Mpixeles, 4x-es digitális zoom-mal rendelkező auto fókuszos kamera alkalmas fotók és mozgóképek rögzítésére. A felhasználói élményt tovább fokozza a "U Go" szolgáltatás, mely a képernyőn háttérképként jeleníti meg az aktuális tartózkodási helyünk legjellegzetesebb épületét esti vagy nappali fényben az aktuális napszaknak megfelelően.

    mobilport.hu
  • Jinksz
    #12
    Sziasztok!
    Remélem, hogy vki tud segíteni.
    Megleptem magam egy gyári menüs Samsung sgh U700-al. Van benne egy hívószám tiltólistára helyezése funkció, véletlenül egy fontos telefonszám oda került:S
    A kérdésem az lenne, hogy vki nem tudja-e, hogy hol van a tiltólista a telóban, vagy hogyan lehet a számot újra engedélyezni?
    Előre is thx!

  • ldavid
    #13
    a hívásnaplóban ha rámész, az opciókban ahol letiltottad nem lehet visszahozni?
    megnézném de nincs kit letiltani :D
  • Jinksz
    #14
    Hát ott 9 opció van, közülük a 8adik a hozzáadás a tiltólistához. A többi nem erről szól.:S
    Kerestem mindenhol,d e sehol sem találom, az elutasítási listát, vagy vmi visszahozó opciót.
    Aki tud lécci segítsen!
    Thx
  • ldavid
    #15
    add hozzá mégegyszer hátha :)
    egyébként én sem találtam sehol semmit, esetleg a beállítások visszaállításával megpróbálkozhatsz, az talán törli
  • Jinksz
    #16
    :D
    Már legalább 5ször hozzáadtam:P
    A beállítások törlésével is próbálkoztam, de semmi hatása rá:S
    Ha megtudsz vmit légyszi szólj.
    Emil címem: [email protected]
    Thx
  • ldavid
    #17
    szerintem írj a samsungnak egy mailt, csak meg tudják mondani
  • SF2007
    #18
    sziasztok...én ma kaptam egy gyári u700-at és nem igazán találom az üzi hangokat...valaki megtudná mondani hol találom...meg azt hallottam hogy mp3-at is belehet rakni...A segítséget előre is köszönöm!!!
  • ldavid
    #19
    beállítások - profilok és ott szerkeszted amelyiket akarod,
    de (nálam) mp3-at nem enged csak midit :/
  • SF2007
    #20
    óóó...nem baj köszi!
  • SF2007
    #21
    és azt nem tudod megmondani hogy lehetne kiállítani a billentyűhangot?->mert én csak úgy tom hogy teljesen lenémítom az oldalsó gombbal,de ha meg kikapcsolom akkor meg ott sincs hang:-S
  • ldavid
    #22
    külön nem lehet, csak úgy
  • SF2007
    #23
    kár...meg az is hogy nincs benne fedélhang:-(
  • SF2007
    #24
    nem tudod hogy honnan szerezhetnék rá játékot ingyen....mert töltöttem le java samsung játékokat gépre...ráküldöm telóra de nem jóóó!!!azt írja ki hogy nem támogatott fájl!
  • ldavid
    #25
    hát azt nem olyan egyszerű, sajnos alapból a samsungok sosem támogatták a java telepítést csak letöltésen keresztül

    egy maszek módszerrel viszont meg lehet oldani, itt találsz hozzá leírást (igaz én még nem próbáltam)

    a másik hátrány pedig az hogy a legtöbb játék nem képes teljes képernyőn futni, csak a kijelző egy kis részén
  • SF2007
    #26
    aha...értem
  • SF2007
    #27
    am. én olvastam hogy...az u600-hoz hasonloan van egy kód ami előhívja a java menü úgymond....bekapcsolodikot ír ki a kód után és csak simán usb-n fel kell dobni...egyéb fájlokba és a jaddal lehet telepíteni!!!csak az a gond hogy nem igazán találom a kódot!persze az u600-nak megtaláltam:-(
  • ldavid
    #28
    nem tudom van-e hozzá, mindenesetre most találtam még egy, talán jobb leírást
  • SF2007
    #29
    hát nem tudom....nem fogadja el a kódot sztem csak d900-ra jó...nem tom...sztem egy kis ideig pihentetem ezt a dolgot!!!bár tudok olyan kódot ha beütöd hogy....#*6984125*#....->utánna kiad egy menüt és ott a 4.-et választva->kér egy újabb kódot(*#9072641*#)és ezen belül a 8-as menüpont valami java settingsés azon belül van olyan hogy Run Tck,de ezzel nem csináll semmit csak akkor ha valamit a Tck server settings-be írok....mentem...rányomok a run tck-ára és el kezd loadingolni...de kilép...sztem oda a server settingsbe kell vmit beírni..csak nem tom miaz:-S
  • SF2007
    #30
    témákat nem tod lehet rá rakni....?vagy esetleg oldalt is ahonnan tölthetek le....meg még az hogy van e má menüszín-e pl.fehér!
  • ldavid
    #31
    témát nem lehet, menüszín pedig csak fekete van
  • SF2007
    #32
    és még azt olvastam valahol a neten hogy a médialejátszóba a "Cd-kép" helyére lehet képet rakni pl. az előadót!tudod hogy kell berakni?
  • ldavid
    #33
    képet úgy kell berakni ahogy a szám címét is szerkeszted
    pl. windows mediaplayer-nél van olyan hogy címszerkesztő, ott lehet beírni az album, előadó stb. adatokat, és a képek fülre kattintva adhatsz hozzá képeket

    megnéztem a dolgot de nem akart megjelenni akkor sem ha a képet is rátöltöttem, pedig logikus lenne hogy oda egy képet lehet rakni
  • SF2007
    #34
    ja én is úgy csináltam de semmi...
  • SF2007
    #35
    neked ha belépsz a saját fájlokba akkor mindig frissít mert nekem valamiért ma ahányszor belépek frissít:-S
  • ldavid
    #36
    nálam nem, indítsd újra akkor talán abba hagyja
  • SF2007
    #37
    már próbáltam,de nem olyan nagy baj mert ép hogy csak kiírja hogy Frissítés már be is jött...
  • PhantomAss
    #38
    hali
    támogatja a teló a sztereó bluetooth headsetet?
  • ldavid
    #39
    igen
  • PhantomAss
    #40
    köszi