17
Dobermann - Minden ami ezzel a fajtával kapcsolatos
  • Kandurex
    #17
    Na, akkor kicsit rendezzük sorainkat. Már úgy látom boldog - boldogtalan nyitja a kedvenc kutyájának a topikot, holott ez nem kutyás fórum, hanem általános, ennek fényében szépen bezárom:

    Dobermann,
    Yorky,
    Kutyatartás,

    topikokat, és költözik egy mindent kutyát, tartást stb. magába foglaló topikba!
  • grande2006
    #16
  • grande2006
    #15
    Nagyon béna vagyok! :D Megpróbálom mégegyszer!
  • grande2006
    #14
    Az előző képet nem látni.Talán így jó lesz!
  • grande2006
    #13
    Ez nem olyan friss kép róla,de ezen már elég nagy,azóta jobban ki van fejlődve!
  • Attila8805
    #12
    Képet róla pls!
  • Atkamon
    #11
    Hát az ilyeneket a kutyáknál csak kölyökkorban szokták, születésük után, de ezek már nem nagyon vannak engedélyezve. Legalábbis azok nem, amik fájdalmat okoznak a kutyának, és nincs semmi haszna.
  • grande2006
    #10
    Az enyémnek nincs felvágva a fülde,de szerintem már nem is nagyon engedélyezik! Egyébként azt csak kölyök korban lehet vagy akár felnőtt korban is lehetne?
  • RIZLA
    #9
    alapos német munka ugyszintén .....
  • Csesza
    #8
    sok helyen
  • grande2006
    #7
    Nem tudom konkrétan,de sok filmben is rendőrkutyaként szerepel! :D
  • haxoror
    #6
    ????
    Hol alkalmazzák rendőrkutyának?
  • grande2006
    #5
    Tényleg megfigyelhetően nagyon okos és tanítható! Nem hiába alkalmazzák rendőrkutyának! ;) Az enyémnek Zeusz a neve! :D MAGNUM 4ever! :)
  • Neoncsoves
    #4
    Rottweiler + Pitbull keverék... nagydarab és aggresszív :P de a Dobermann-ok és a Németjuhászok is nagyon okos kutyák
  • Attila8805
    #3
    Nekünk is az van vagy két darab:D
  • csgery
    #2
    Szép kutyák, de én maradok a németjuhász mellett:)
  • grande2006
    #1
    Szisztok! Azért nyitottam ezt a fórumot,hogy megbeszéljünk mindent emi ezzel a gyönyörű fajtával kapcsolatos! Tippeket is várok nevelésre,gondozásra!