20
L\'ecsó
  • Victor1103
    #20
    Nekem ezek a mesék már annyira egy kaptafára mennek.A régi hagyományos Disney filmek amik kézzel rajzoltak jobban tetszettek.Azért mondjuk itt is vannak jók.Nekem a Szörny Rt.+A Hihetetlen Család nagyon tetszett de lényegébe ennyi.
  • Bexter
    #19
    hajanlban néztem meg tesommal és olyan éhesek lettünk a végére :D
  • szucsy89
    #18
    most nem tudom minek pattogsz itt, egyrészt nem neked írtam, másrészt meg nem volt olyan hangvételű hogy így kelljen rá reagálni...a topik kereső az rossz, ez tény, de ha nem találja meg a keresett topikot, akkor akibe van egy kis értelem az belép a Tv,Mozi,DVD-be és legalább az első 200 témát átkutatja mondván hogy ez a film azért már nem annyira új ráadásul nem egy noname film mozikba is megy ezerrel szal több mint valószínű hogy van neki topikja...ja és te gondolkozzál már mielőtt másokat elkezdesz oltogatni

    #13 gratulálok, értelemes vagy
  • Atkamon
    #17
    grat ezért ár kis szerencsével büntetőpontot is kapsz... okos vagy...
  • hunbasser
    #16
    :OO
  • zeli
    #15
    :O
    Amúgy legalább akkor a másik topiknál kérhettek volna egy moditól javítást, azt jóvan nem vitáznátok -.-
  • Ice Cortez
    #14
    Pixar következő műve mi? Oké rákerestem akkor is és nem talált ilyet azért nyitottam meg!
    Jó hogy nem az animátor nevén nyitják a topicot!

    Ha már van ilyen akkor úgyis törölni fogják, de te ne okoskodjál itt, te kis pudvás!
  • Ice Cortez
    #13
    Kurvára nincsen leírva keresőbe fasszopókáim!
  • Kmarha
    #12
    te tényleg ilyen értetlen vagy? ha nem láttam volna véletlenül a sok-sok forum között a le.cso-t lehet én is új topikot nyitok azon egyszerű okból, hogy a kereső nem dobja ki a létezését, ergo én úgy hiszem, ilyen topic nincs még.

    Gondolkodj már, vagy legalább probáld meg!
  • sweech
    #11
    jaj
  • ldavid
    #10
    egyébként ha valaki topicot akar nyitni, jobban jár ha a keresés mellett megnézi névszerinti sorrendben is a topicokat
  • szucsy89
    #9
    és akkor mi van hogy el van írva?ezért nem kell uj topik
  • PeeTeR
    #8
    na ez nem ezen mult. en sem talaltam volna igy meg a masik topicot.

    Le.cso
  • Yoda001
    #7
    kereső
  • gyuri12
    #6
    de ő meg azt nem nézte meg,mindenki kövbet el hibákat:)
  • ldavid
    #5
    hányadik is már ez? a harmadik?
  • zoolee
    #4
    De ott el van Írva a neve a topiknak te eszetlen..-.-
  • szucsy89
    #3
    és mit hittél hogy még nincs topicja??keresőt is nézhetted volna a film után -.-
  • Drephis
    #2
    hm
  • Ice Cortez
    #1
    Mekkora egy film ez gyerekek! Ma néztem meg, nekem nagyon tetszett!