15
Nevada Tan
  • F1re
    #15
    nem az en stilusom de sztem nincs koze a LP-hoz meg a TH-hez se ebbe van 1 kis reeepp is sztem :D bar en mondom nem halgatok se rockot se semmi iet
  • el bruja
    #14
    izlések és pofonok.
  • Ben C
    #13
    Ez a zene nagyon rossz.
  • Qwerty4
    #12
    Úgy csinálsz minta az LP nem koppintott volna Radiohead-től, U2-tól, fűtől-fától az új lemezére!Ezek szerint őket is le kell lőni, és minden lopkodó bandát!??
    És miért kell egyáltalán megemlíteni a th-t meg a másik fos tini csapatot?Értsétek meg nem a mi korosztályunknak gyártják ezeket a zenéket, nem kell foglalkozni vele!
  • tigeroo
    #11
    ennyi erővel a the beatles és jimy hendrix óta mindenkit tarkón lőhettünk volna..
  • lpmaskmancick
    #10
    köcsög kis LP koppintók,ezeket falhoz állítanám azt lövetném le mint th-sokat és a nó kexeseket....
  • Daza500
    #9
    Sajnos.
  • gameplusz
    #8
    Ami így is van.
  • el bruja
    #7
    vazz jött a TH és minden német 1üttest hozzá hasonlítanak... de amint néztem, legtöbben már leszarozzák, mert Linkin Park koppintás...
  • SimaSuna #6
    a nemzetiségük miatt a youtube-on sokan hasonlítgatták.
    én csak azt mondom amit a többség úgyvél h igaz.
  • el bruja
    #5
    huh hát a 2nek tul sok köze nincs 1máshoz:) ráadásul a TH tinibanda.
  • SimaSuna #4
    meghallgatva jópár zenéjüket elmondhatni róluk h jó banda.jobb mint a TH! es ezen ne vitatkozzunk.
    nekem legalábbis bejön a stílusuk..
    igazából jólenne őket angolul meghallgatni,,hátha ütősebbek lennének :D
  • el bruja
    #3
    jaja ezzel én is így vagyok, 1edül a Rammsteint szeretem német 1üttesek közül... de ez se rossz.
  • SimaSuna #2
    Nevada Tan - Revolution

    1 baj van vele/velük..nem szeretem a német nyelvü zenekarokat *kivéve a Rammstein-t(angolul valahogy érthetőbb számomra minden külföldi zene..)

    attól függetlenül jó ütemes, pörgős zenéket játszanak :)
  • el bruja
    #1
    Nem régiben alakult német 1üttes, nagy adag Linkin Park beütéssel. Most elöször hallottam 1számukat (revolution), sztem nem rossz… bár több számot nem ismerek tőlük:) Az énekesüknek joo hangja van sztem.
    Valaki hallotta már őket, vélemény róluk?