7
  • dez
    #7
    QX6700
  • formatuq
    #6
    ez eddig is el volt baszva.
    http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=222030
    mi van a kepen? core 2 extreme
    es hol irja ki hogy ez quad? egyedul a specifications-ban

    Szoval eddig se volt olyan jo a jelolel, de ez az uj egyszeruen ........., nevetseges.
  • Darth Sith
    #5
    ha Q6600-t rendelsz, akkor azt kapsz, mert az van ráírva a dobozra, nem az hogy E6600. Sztem elég egyértelmü.
  • mikloss
    #4
    Jó volt ez a rendszer már kezdtem megjegyezni...
  • Cefet
    #3
    Nem tudom, hogy jobb lesz-e az új nevekkel, vagy nem.
    Az viszont biztos, hogy egy nagykerben megrendeltem 2 db core 2 Q6600-at, elmentem érte, kifizettem, majd elémtoltak 2 db E6600-at. Majd amikor kérdeztem, hogy most mi a szitu, akkor az volt a válasz, hogy az nagyon kurrens holmi és sokkal drágább is. Persze többször is rákérdeztem, hogy Q6600, meg hogy négymagos? No most akkor ki a hülye? Csak azt akarom ezzel mondani, hogy van akinek így sem elég egyértelmű.
  • Keem1
    #2
    Eddig ha a "Core2 Duo" részt nem láttad, csak annyit tudtál, hogy E6600, akkor tudtad, hogy az kétmagos Core2 Duo, ha pedig Q6600, tudtad, hogy egy Core2 Quad prociról van szó. És azt is kideríthetted ránézésre, hogy az E6700 komolyabb CPU-t takar, mint az E6300.
    Nem hiszem, hogy ha a névben a végképzés így megy tovább, ne bírnánk eldönteni, melyik-melyik.
  • Gerygrey
    #1
    Az jó lesz ha eltűnik a Duo meg a Quad, az egykori gHZ után egy újabb beazonosítható jelölés tűnik el. Majd tartsuk fejben, hogy a Core 2 Processor 87421 az egy kétmagos 2.8 GHZ-es proci 2*256 KB L2 Cache-el, a Core 2 Processor 54874 pedig egy négymagos, 3.2 GHZ, 4*512 KB L2 cache...