24
Ultra Mobile PC
  • AC2
    #24
    de xD
  • High end PC #23
    rosszul tudod, van nekik :)
  • passatgt
    #22
    igen, csak tudtommal sonynak nincs érintőképernyője:)
  • High end PC #21
    jelenleg a HTC Shift és a Sony VGN-UX380 közt hezitálok... Mindegyik kurva jól néz ki, kb egy árban vannak, de mintha a Sony eősebb masinának tűnne. hmm...
  • passatgt
    #20
    telefonos umpc nincs, max egy usb-s pendriveszerű cuccal rakhatsz bele simkártyát

    amúgy HTC X9500 Shift jó választásnak tűnik
  • High end PC #19
    Én is vennék UMPC-t, valami megabrutált, de ahogy látom ez a kategória 500-600 e. HUF körül van, annyit pedig még én sem adnák érte, inkább fullozom az asztali PC-ém. Olyan 300 e. HUF-ot még kiadnék egyért, bár már azért is húzom a szám, ekkora árfekvésben mit tudtok javasolni? Amolyan mindenes készülékre vágyom (UMPC+GPS+telefon).
  • zoli47
    #18
    Az Mio, nem?
  • passatgt
    #17
    LOL:D
  • AC2
    #16
    LOL, pont mondani akartam hogy nekünk a navigációnk Maio, aztán látom hogy ez Sony Vaio :D
  • passatgt
    #15
    Ez szintén ebben az árban van, csak többet tud:

    TabletKiosk i7209

    900 Mhz, 30 giga, 512mb ram, 1,3 megapixeles kamera, bluethooth, wifi, 4 db usb 2.0, videó kimenet
  • passatgt
    #14
    egy ilyant külföldön 650$-ért, azaz kb 120e Ft-ért adnak:

    Sony VAIO VGN-U8G


    Intel celeron 900Mhz, 20 giga, 256 ram, 800x600-as felbontás, wlan, 1 usb bemenet
  • MrTressy
    #13
    Csak egy csöppet drága 6 kilóért
  • KapuBen
    #12
    ha valaki ilyet akarna annak ajánlom a sony ux umpc-t (nfsu2 elfut rajta)
  • AC2
    #11
    Annyiér én is összerakok egyet...
  • passatgt
    #10
    500+:)
  • Attila8805
    #9
    nem rossz de mégis mennyiért?:D
  • passatgt
    #8
    - processzor: Intel Celeron M353 ULV 900 MHz
    - munkamemória: 512 MB
    - érintőképernyő: 7 col (WVGA)
    - merevlemez: 40 GB
    - videókártya: Intel GMA900 megosztott memória
    - csatlakozók: USB 2.0, VGA, kártyaolvasó (CF II, SD, MMC, xD)
    - hálózat: 10 / 100 Mbit
    - WLAN 802.11 b/g / Bluetooth 2.0
    - akku élettartama: 3,5 óra
    - operációs rendszer: Microsoft Windows XP Tablet Edition
    - tömeg: 779 g
  • passatgt
    #7
  • passatgt
    #6
    lesz?
    már van:)
  • csgery
    #5
    Bizony, az ár az egekben lesz...
    Meg az ember megveszi, aztán majd csalódhat, h mit tud, mit nem tud... nem hiszem, h a teljesértékű pc-nél játékgépet értelmeztek... HA -főleg manapság - egy HD videót nézne emg az ember - amihez ugye kell processzor, megnézném hogy muzsikálna... mert gondolom nem az egész kütsü egy hűtőbordára van integrálva... midnenesetre olyan , mint egy PDA... az is fejlődik , és kb árban is ott van, mint majd ezek lesznek... és abban ált. van GPS is... tehát nem szabad minden jóba beleszaladni, mert koppanás lehet...
  • GTheo
    #4
    Nem lehet rossz, de én nem vennék ilyet, én összetörném, bár lehet ha ien jó cuccom lenne jobban vigyáznék rá, de akkor is bármikor kicsúszhat a kezedből, leeshet,stb... most is ütésálló telóm van ... :D
  • AC2
    #3
    "teljesértékű PC-ként használható" - Nah erre befizetek...
  • Attila8805
    #2
    Biztos érdemes lehet de biztos rohadtul drága is.
  • passatgt
    #1
    Kinek mi a véleménye ezekkel a kütyükkel kapcsolatban?
    Érdemes ilyent venni?


    Az Ultra-Mobile PC - ultra hordozható PC, röviden UMPC - elnevezés jól tükrözi azt a célt, amit ennek az új kategóriának szántak: egy kicsi, könnyű, bárhová magunkkal vihető, ugyanakkor teljesértékű PC-ként használható személyi számítógép megvalósítása.