36
Pocket Bike
  • 199mb
    #36
    Sziasztok
    Nemrég vettem egy motort(35ccm, léghűtéses), és eleinte minden rendben volt, de naggyából 1 hét használat után (2 tank benzin) egyre gyakrabban leállt, most már pedig pár száz méter után mindig leáll. A szerelő azt mondta, hogy túlmelegszik a motor, és amiatt áll le. Tettem bele olyan keveréket, amit ő ajánlott, de így se változott semmi. Akinek esetleg van valami ötlete, vagy volt hasonló problémája, az légyszives írjon ide, vagy esetleg e-malben([email protected]), vagy msn-en([email protected]).
    A válaszokat előre is köszönöm.
  • tomtattoo
    #35
    2007.10.06-2007.10.07. Rendszeresen járok verseny pályára (kakucsring) motorozni,kaptam lehetöséget verseny vagy pocketolást szervezni. Két napos rendezvény lesz, ezen belül bármelyik napon lehet pocketolni. Ha van érdeklödö az jelezze mert csak igy lehet szervezni. Amúgy nagy dinom-dánom lesz, kaja, pia,nők,stb 3000 ft az egész napos rendezvény ára. ITT VAN LEHETÖSÉGUNK MEGMUTATNI, HOGY MI IS A POCKETOLÁS!! (1 kis reklám nekünk)Aki jönne az jelezze, mert 2 embernek nem lehet "versenyt" szervezni. Infó:tomtattoo 06203806360
  • yodacsoda
    #34
    Hello!
    Kobanyan van vmi kis pálya, a napokban megerdeklodom mi a feltetele körözni rajta ha erdekell esetleg valakit, megosztom veletek!
  • Vlala #33
    Most láttama a Tuningban, hogy 39900-tól lehet vadiúj zsebgépeket venni. Ilyet kérek egyet karácsonyra, téli gumival. :)
  • tomtattoo
    #32
    Hali mindenkinek!!!!2007.szeptember.8 vagy 9 közös pocketolás lessz az euroringen. infó:www.pocketbikerclub.hu-n. itt lehet infót találni pocketolásrol és vele kapcsolatos dolgokrol.üdv:tomtattoo
  • balazsszakal
    #31
    Van valaki pocketbikes a rákoshegyen a 17kerbe? mert it nincs ép iylne haverom jólenne valakivel nyomulni:D
  • danika0
    #30
    csá dani vok nekem is van pocketem
  • Doki00
    #29
    hali mindenkinek!
    Úgy néz ki hogy,Köbányán lesz pocket találkozo az idöpont még nincs lefikszálva de, ha meglesz kiirom
  • balazsszakal
    #28
    nem sokal könyeb ugyanis előszöris autómata váltós és csak huznikel meg fékezni:D és egy sávszéleségben megis fordul
  • Vlala #27
    Egyébként nehezebb egy ilyet vezetni, mint egy "emberméretű" motort?
  • balazsszakal
    #26
    okés
  • Doki00
    #25
    ugynéz ki hogy lesz nemsokára pocketolás az euroringen a pontod dátumot még nem tudom de ha le lesz egyeztetve megirom
  • Doki00
    #24
    most probálok egy másik pocketes oldalon is összeszedni még több pocketeseket utána megirom mikor és hol lesz addigis jo pocketolást
  • balazsszakal
    #23
    igen ezt már énis ajánlottam..:D akor találjuk ki mostmár ki miylen helyet ajánl???
  • Doki00
    #22
    vagy valahol jo lenne rendezni egyet
  • Doki00
    #21
    hali mindenkinek
    valaki tudna segiteni hogy mikor és hol lesz a következö pocket verseny!
  • balazsszakal
    #20
    van:D ha raksz rá indexet lámpát stb hogymegfeleljen a közlekedési feltételeknek akorigen de mire minden szar vizsgán átmenne elfutkorászhatsz vele mindenfele mire kap mindeféle papirt:D
  • Vlala #19
    Tényleg, van rá esély, hogy forgalomba helyezzek egy ilyet? Munkábajárásra kellene, poénnak :)
    De félek, hogy nem...
  • balazsszakal
    #18
    ja és vadiúj
  • balazsszakal
    #17
    36 ezerért kihoza a postás :D kompleten öszerakva
    megy kb 70-80 at és 110 kg ig terhelhető
  • Firerock
    #16
    mennyibe kerül 1 ilyen járgány?
  • balazsszakal
    #15
    Amúgy akinek még van iylne gépe:D az irrjon és öszejöhetnénk egyet versenyezni:D:D:D
  • balazsszakal
    #14
    HElosztok KÖSZ MINDENKINEK :)
  • Cvd
    #13
    Könnyen lehet hogy ami "szivárog", az a fölösen szívott benzin és simán a levegőbe engedi a porlasztónál, nincs visszavezetve a tankhoz vagy máshová. Nem ritka megoldás, főleg az ilyen nagyon kis motoroknál. Pl. a 25ccm-es motoros fűkaszánk is ilyen, tiszta benzin a hátam egy hosszabb menet után.
  • spy803
    #12
    A benzin már megvan hozzá.
  • Dave John
    #11
    sry
  • SötétBarom
    #10
    lágszórót -.-
  • Dave John
    #9
    Tegyél rá lángszórót is!
  • zoolee
    #8
    Veszel márkás jó szerszámokat Beta stb és megcsiálod magad.;)
  • allock #7
    ha nem találod valszínűleg kimotorozod a kis seggrakétáddal :D
    vagy szivatnak és leszívják :D

    milyened van? képet!
  • aszizoli
    #6
    Fórumon keresztül nehéz ügy lesz megjavítani. Viszont, ha folyik a benzin, annak visszakövethető nyomának kell lennie. Túl sok helyen nem lehet. Üzemanyag tartály - (benzincsap) cső - karburátor.
  • Ronny
    #5
    öngyújtóval vizslasd végig...ahol berobban ott a probléma
  • Frosty01
    #4
    nekem is hasonló gáz van a blackbirdemmel :\
    de ha elér elég nagy sebességet, akkor általában minden ok C-:
  • Vlala #3
    Szerintem tanulmányozd behatóbban a karbit, szerintem ott ment el egy tömítés. A helytelen beállításától is lehet.
  • zeli
    #2
    xd. Ez nem emailöző, hanem fórum ;)
    Milyen kismotorod van?
  • balazsszakal
    #1
    Sziasztok!
    Aki tud vagy ért a Pocket Bikek hoz (kis motor)szerelés ügyben vagy bármi legyenszives irjon
    Az a problémám hogy valahol folyik az üzemanyagom de hiába nézem nemtalálom :D viszont napról napra folyik ha valaki tudja hogy hol lehet iylne probléma akor irjon már néztem a csövek csatlakozását meg sok helyet dehát nagoyn tancstaanvagyok
    msn cimem ha valaki irna: [email protected]