23
Atalanta Üzleti Szakközépiskola
  • Panzerfaust
    #23
    Hát amióta eltüntek a szipusok tényleg nem gáz annyira. Pár utcával feljebb inkább. Jah és hajnali kettő fele se mászkálj nagyon márkás dolgokban, amúgy 19 év tapasztalatából azt mondom, nem kell félni. Idáig csak két cigógyerek támadott meg, voltam vagy 10 meg még harmadikban egy részeg hajléktalan. Szóval azzal nincs gáz. Plussz ha este jösz haza, mozgásérzékelős lámpák is vannak.
  • Harly18
    #22
    Én még nem jártam ott, de nem hiszem, hogy olyan vészes lenne...
  • csn tamás
    #21
    igen részben
  • Harly18
    #20
    A környék miért aggaszt? Csak azért mert a 8. kerületben van?
  • csn tamás
    #19
    nemtudom milyen lesz...valahogy csak megcsinálom aztán kitudja többet talán soha nem foglalkozom vele
  • Harly18
    #18
    Jujj...ez rosszul hangzik :)
  • csn tamás
    #17
    logisztikai müszaki menedzserasszisztens(elvileg)
  • Harly18
    #16
    És mit fogsz tanulni pontosan?
  • csn tamás
    #15
    sziasztok! én szeptembertől az atalantához fogok járni elvileg...egyetértek azzal amit az előbbiekben leírtatok, mert tényleg sok az ilyen "nagyarcú" öltönyös gyerek. Én csak azért megyek oda mert kell egy szakma...mozdonyvezetőnek tanultam eddig s a szakma után is annak fogok tanulni csak kell a papír hogy ha az egészségem nem engedi eltudjak helyezkedni...a tanításról vagy magárol az iskoláról nemtudok véleményt mondani, a környék az ami kissé aggaszt.
    Üdv
  • Panzerfaust
    #14
    Amúgy az nem atlanta?
  • Harly18
    #13
    Atalanta Üzleti Szakközépiskola - ez alapján nem tudom miről lehet szó :)
  • Panzerfaust
    #12
    Igen arról. Félelmetes arcok márszkálnak itt. Az a jó, hogy van egy terézanyás misszió is, meg itt van a megálló csoport, úgyhogy vannak drogosok meg csövesek is. És aztán hozzájuk keveredik a menedzserfióka csapat, szóval érdekes. Amúgy érdemben magáról a suliról még ne mvolt szó, figyelitek.
  • AC2
    #11
    Azt azért mondjuk a hosszabb címébe is beírhattad volna hogy erről a suliről van szó, és nem a városról vagy a csapatáról...
  • Taranov
    #10
    Ebben nagyon igazad van, elhelyezkedik havi 100-ért valami jólhangzó, idegen nevű menedzser állásba, és onnantól kezdve csak azt szajkózza, amit belénevelnek. Ha jól értem, akkor a te definíciód szerint is ez az agymosott ember.
  • Panzerfaust
    #9
    liberális. naiv bárgyún vigyorgó a média által közölt "értéket" vígan besz*po hülyegyerekek, akik egy papirtól, meg egy multis állástól azt hiszik, hogy mekkora emberek. persze ez nem a liberális általam alkalmazott értelmezése, hanem kiegészítve azzal, ami lejött ezekből az arcokból. persze kivételek biztos vannak. De szóval nem azok az emberek akikkel elmennék kocsmázni egy jót.
  • Harly18
    #8
    De mint tudjuk ez nem arról szól :)
  • jbal
    #7
    én meg azt h atlanta thrashers:D
  • Pepsi Twist
    #6
    ehhh....
  • Harly18
    #5
    A libsi nálad mit jelent? :)
  • báttyó02
    #4
    ehh azthittem h a bundások egyik csapata :d
  • Panzerfaust
    #3
    Egy dolgot elmondhatok. Itt lakom a szomszédban, és egy csomó öltönyös nyominger mászkál kibe vigyori fejjel. Leendő libsik. Szal nemtudom, arcra nem szimpi hely.
  • Harly18
    #2
    És nem olyanok érdekelnek, hogy teljesen fölösleges ilyenbe járni, mert semmire nem megy vele az ember...
  • Harly18
    #1
    Sziasztok!
    Erről az iskoláról szeretnék véleményeket/tapasztalatokat megtudni, aki esetleg tanul/tanult itt, s mindent ami ehhez a iskolához kapcsolódik...