22
Rejtett számok telefonszámának látása
  • donoki
    #22
    ::dd
  • RIZLA
    #21
    Én csak arra tudok tippet, amivel a rejtett látások számát tudod előhívni.Ha esetleg ez érdekel pm.
  • szurop
    #20
    Fizess jó sokat a szolgáltatónak havonta, és kiírja a számot szerintem. Pl haver valami vodás bolt főnöke vagy mi, és elmentünk bulizni, hívta a csaja, aszongya nekem: "asziszi ha letiltja a számát akkor nem írja ki nekem".
  • Mirk
    #19
    "Rejtett számok telefonszámának látása"
    tehát nem rejtett számok látása, nem is rejtett telefonszámok látása, hanem rejtett számok telefonszámának látása. jó
    egyébként vmi különleges képesség lehet, kérdezd meg hiro nakamurát
  • ZilogR
    #18
    háát, ha nem is lehet megtudni, de szeretnél jól kib@szni ezekkel a hívogatós -ökkel:

    1.) irányítsd át a bejövő hívásaid egy 06-90-es számra
    2.) irányítsd át a bejövő hívásaid egy mobilszolgáltató ügyfélszolgálatára, olyanra, ahol fel is veszik azonnal a telefont, nem pedig Robot Mariskával kell "beszélned". Hidd el, a harmadik ilyennél utánanéznek, ki telefonál #31*-el (vagy magasról lesz@rják)
  • Dave John
    #17
    Ne akard tudni :/ Jobb, ha az ilyen dolgok titokban maradnak
  • David2
    #16
    nem azért mondom, de ezeknek az instukcióknak a humora cseppet sem emeli a topik fényét
  • Emmegki
    #15
    "Majd ha kéri a PIN kódod, írd be a születési órád négyszeresének a gyökét, majd osszad el a felével, majd adj hozzá 2x2 a négyzetent."

    Csak szívatjátok itt szegény topiknyitót! Ha egy számot elosztotok a felével az mindig 2 lesz, a (2*2)^2 meg mindig 16 tehát a PIN-kódnak mindig 18-at kell ütni, köze nincs a születési órájához!

    Viszont egyszerűbb, ha teliholdkor kimész a legközelebbi átjátszótoronyhoz egy fekete macskával. A cica farkára alufóliát tekersz hogy antenna legyen. Ekkor a macska feje potméterként viselkedik, addig tekered amíg ki nem írja a telefon a cica által kikódolt számokat.
    Ha nem menne akkor kend meg zsírral a telefont, úgy jobb lesz a vétel a macsek és a tel között.
  • jefferson83
    #14
    Jack Bauer meg tudja neked nézni, csak be kell szólni a központba
  • Bexter
    #13
    " majd osszad el a felével, majd adj hozzá 2x2 a négyzetent."
    Nem a kétszeresével kell osztani? Én ugy tudom :P
  • PrasCo
    #12
    Ez a "látása" nekem első blikkre úgy tűnt, mint valami parajelenség.
  • alfredosz
    #11
    Te, amúgy nagyon köszi, ez eszembe sem jutott volna! LOL XD
  • chokeerigo
    #10
    Elösször is!
    Szedd szét a telefonodat, vedd ki az akkumlátort, tedd be a mélyhütőbe olyan 3 órára, majd tedd be a mikróba, olyan 2 perc elég lesz. Csinálj hozzá tojásmártást, de főtt tojásból!
    Utána csinálj hűsítőnek teát, majd idd meg. Majd edd meg a tojást. Utána rakd vissza az akkut. Majd ha kéri a PIN kódod, írd be a születési órád négyszeresének a gyökét, majd osszad el a felével, majd adj hozzá 2x2 a négyzetent.

    MAGYARUL: nem lehet, delbanplshtx -.-'
  • alfredosz
    #9
    És mi lenne az a tipp?
  • mod
    #8
    Ezeket sorban meg kell csinálni, és látni fogod:

    1.) Fújd ki az orrod, amilyen erősen csak tudod,
    2.) Egy nyers sárgarépával kapcsolgasd fel az összes lámpát a lakásban,
    3.) Egy fél, meghámozott nyers krumplival kapcsold le őket,
    4.) Köpj egy nagyot a mosdókagylóba, és tisztítsd ki utána hypo-val,
    5.) Gondolj a Sony cégre, majd hirtelen az Adidas-ra.

    Így tuti látni fogod a rejtett számokat!

    Sok sikert!
  • Pheaper
    #7
    van benne vmi :O
  • chokeerigo
    #6
    Nekem van egy tuti tippem, érdekel? -.-
  • Garfield
    #5
    Amelyik pedig komolyan veszi az adatvédelmet, az azon nyomban el is hajt a rákba.
  • Garfield
    #4
    Miután el sem jut a telefonodig a szám, így esélytelen.
  • Pheaper
    #3
    felhívod a szolgáltatódat és megtudakolod -.-
  • John Cena
    #2
    engem is érdekelne:D
  • alfredosz
    #1
    Tud valaki valamilyen programot vagy valamilyen lehetőséget arra, hogy a rejtett számokat vissza tudjuk nézzni, hogy valójában ki is hívott minket? Előre is köszi annak, aki normális és segítene! Több ismerősömet is érdekelne a dolog...