740

  • gyuri12
    #161
    lol tök jó volt elolvasni ezt az 52 új hsz-t,jó lett a reggelem!:D
  • OrioN the S
    #162
    szeretem ,ha egy kicsit büdös a picsa
  • Dragooon #163
    nefürgyéle? :-c
  • PeeTeR
    #164
  • Nyufeee
    #165
    Nekem néha olyan kényszerem van, pl a szobába ránézek valamire és addig nembirok nyugton maradni amig hozzá nem érek, szerencse hogy nem olyan sokszor történik, valaki nyugtasson meg hogy neki is van ilyen mert kezdem elveszíteni az önuralmam!
  • zeli
    #166
    Kémiaórán ne jöjjön elő ez a kényszer, ha épp kénsavval kísérlezteztek :)
  • Nyufeee
    #167
    Áh, csak itthon szokott előjönni!
  • trogerzsiger
    #168
    Szeretek pénzt költeni, de asszem ezt kezdem kinőni:-)
  • csgj
    #169
    én mindent be akarok osztani (időben), és vmiért rendmániás is vagyok. Ha pl vmi nem úgy áll a polcon, ahogy én szeretném, megmozdítom egy kicsit, és ezt eljátszom még vagy százszor :P
  • AC2
    #170
    A topik má amúgy az elsőhelyen van
  • bardocz
    #171
    én folyton a szemüvegemet igazgatom a fejemen,ha leveszem fél perc múlva már nyúlok is oda,és észreveszem hogy nincsen rajtam
  • Twetr0x
    #172
    Én is számolok, hűtőt nyitogatok csak azért, hogy 5 másodperc múlva visszacsukjam. Ha nagyon elunom magam, akkor a hajamat baszkurálom. Meg persze hadarok, és ha valamit nagyon komolyan akarok mondani, akkor elakad a szavam.
  • csgery
    #173
    Nekem is eszembe jutattatok most sokmindent:) szoktam niytogatni a hűtőajtót, meg van, amikor én is lólépésben mászkálok a csempéken. MEg mikor megyek a járdán, és van két törés az aszfalton, akkor számolom, h a két törés között mennyit léptem, és igyekszem, h ez minnél több legyen:). Ha gondolkozok, van, amikor elkezek magamban beszélni hangosan:S:D. A telefonban mindíg megnézem (minden 20. percben) az sms-eket, pedig tudom, h nem jött új sms. MEg idióta szokásom volt (régen), hgy minídg olvastam a rendszámtáblákat a kocsikon. Még egy idióta szokásom van. Pl látok egy négyzet szerű valamit, és elkezdem számolni az oldalait, sarkait, belsejét, belsejében lévő dolgok sarkait, és ígytovább, és mindíg úgy számolgatom, hogy kerek szám jöjjön ki, pl 20:)
    SZoktam még néha rázni a lábam, de főleg alvás előtt. Hát kb, ennyi, hátha eszembe jut még vmi:)
  • Twetr0x
    #174
    Eszembe juttatatok még ilyeneket. Sokszor leveszem a fejemről a szemüveget és elkezdem pörgetni. A másik, hogy frissítési kényszerem van: Kimegyek az asztalra, és kétszer háromszor jobbklikk-frissítés. Aztán: Még nagyon kis koromban volt valami állatkám, és úgy szétrágtam, hogy az egészet össze-vissza kellett varrni
  • Twetr0x
    #175
    Rendszámtáblát én is nézek. Egyszer láttam NYC-911 rendszámú kocsit.
    Másik szokásom, hogy mindenben értelmes alakzatokat próbálok keresni. Pl vigyori fejeket. Aztán szakadok a röhögéstől, és senki nem látja min.
    Telefonomat dobálom, miközben tudom, hogy egyszer úgyis leejtem...
  • Mirk
    #176
    én néha kinézek egy pontot az úton előttem és megbecsülöm hogy hány lépést teszek meg odáig
  • csgery
    #177
    A telefondobálás nálam is megvan. Dave Mirrás korszakból megragadt egy csomó trükk, és mindíg mondom, h backflippezek a mobilommal, meg figyel, kickflippezek egyet...:D
    Remélem, ebbe találsz egy értelmes alakatot:)
  • dienesoft
    #178
    Én nagyon féltem a telefonom a dobáláshoz, a régi T230-at (asszem ez volt a neve) dobáltam. :)
  • csgery
    #179
    Höhö, nekem is az volt:D pontosan SE T230:) Dobálgattam, a végén már nem lehetett rátenni a hátulját, mert letörtek a kis kampók:S:D
    A mostanit is ugyanúgy dobálom(k310i):D Ejtettem már le 1x 2x...:D
    Meg mindíg nyitogatom a hátulját a telefonnak, meg az elejét szedem lefele...:D
  • lpmaskmancick
    #180
    én néha rágoggatom a körmöm,unalmamban rendet rakok a szobámba és takarítok :D
  • zeli
    #181
    Olyat haverom csinált, dobálgatta vagy két méter magasba, egyszercsak másik nekiment oldalról, leesett a földre, azt darabokra tört
    Aztán összerakták, ment xD
  • cucmalajmc
    #182
    tekerem a hajammindig igazgatom a szemüvegem, mert úgyérzem lecsúszott. hűtőnyitogatás az alap. meg járkálok körbe-körbe a szobába. meg mikor rapzenét hallgatok (mindig) mintha én nyomnám mozgatom rapperesen a kezem.
  • Panzerfaust
    #183
    Néha magamban motyogok, ritkán fölcserélek betűket, van amikor még fejben, oylankor tudom korrigálni. De azért elég érdekes dolgok születnek belőle. Pláne, hogy van egy enyhe beszédkényszerem, és állandóan én pofázok. Amúgy alapból nagyon jó a beszélőkém, szinte mindent ki tudok magyarázni. Amúgy van még itt valaki aki rendszeresen rág fogpiszkálót?
  • PeeTeR
    #184
    rendszamtabla nalam is meg van. minden rendszambol probalok asszocialni valami ertelmes magyar vagy angol szora.
  • dienesoft
    #185
    Én kaja után (ha kell ha nem) fogpiszkálót nyomok a számba :D (Főleg nehéz, vasárnapi ebédnél)
  • csgery
    #186
    Unokatesóm a tóparton mindíg köpköd, és mindíg van a szájában fogpiszkáló, még akkor is, ha nem evett semmit...:D
  • balintka
    #187
    Mikor megyünk kocsival a fák aszfaltra vetülő árnyékára összekoccolom a fogamat, csak ezzel az a baj, hogy egy idő után fárasztó meg fáj is :D
  • F1re
    #188
    en meg mindg azt szoktam hogy 2 repedes kozott csak 1et lephetek azt neha mar hulyenek neznek a jarokelok ha ramjon ien roham hogy kb spargaba lepek :D
  • F1re
    #189
    en a Tv taviranyitoval szoktam addig trukkozni meg lenem ejtem midnig erzek ien kenyszert hogy olyyat csinalok ami veszelyes lehet vagy vaminek baja lehet XD de csak ithon volt lakasba volt 1 ien fa rud 2 ajto kozott arra mindig fel kellet kapaszkodnom es atbujni a labaim kozott pedig tudtam hogy barmikor eltorhet es akkor fejre esek azt meghalok de vami mindig kenyszeritett :D voltak ien rohamaim volt hogy ha'tra szaltot akartam a foldrol ugrani az a'gyra :D az lett belole hogy orombol minden fele frocsogott a ve'r a tobbit mar nem meselem :D
  • asdfjkl
    #190
    néha elfekszek az a szönyegpadlón,nézem a plafont,és élvezem h elszédülök.mármint nem alapból,hanem akarnom kell.mindig megnézem h nincs e lehúzva a sliccem,akár még nyilvános helyen is.mindig vakargatom az orrom ha zavarban vagyok.el szoktam felejteni h milyen évben vagyunk :S
  • gyuri12
    #191
    én is mindig piszkálom az orrom(nem túrom!!) és mindenki drogosnak néz:D
  • csgery
    #192
    MInden olyan dolgot szeretek leszedni telefonról, meg távirányítóról is, mint pl az elemtartó rekesz műanyag teteje, vagy mi. A tv-nem oda van szikszallagozva, mert eltörtem a kinyítópöcökszerűséget, annyiszor nyitogattam:D A házimozinak meg le kell húzni:D azt is annyiszor húzgáltam, h már el van kopva, és ha visszanyomod, vissza leesik:D Le kéne errő szokni, mert nem lesz egy értelmes távirányító majd a házamban...:D
  • DeToX17
    #193
    én rágom a körmeimet, nyitogatom a hűtőt :D , 5percenként rágyújtok :), rendmánia, meg itthon idegesítek mindenkit, hülyeségeket mondok, kötekszek :D
  • Atti12
    #194
    tv távirányítójával én is szoktam szórakozni :|. Nemtom olyan jól esik nyitogatni tv-zés közbe :D
  • ColdFire
    #195
    utolsó :D
  • dienesoft
    #196
    Hátlapot a telón folyamatosan leveszem, a tv-gombját rágcsálom, Forma 1 közbe általában (most is :D)!
  • 89
    #197
    "tv-gombját rágcsálom"
    ezt hogy?? bekapod a távirányítót? :D
  • halexandra
    #198
    Sziasztok!

    Rossz szokások hm…van nehány:
    Ha otthon vagyok a hütönyitogatas az alap de minek azt nemtom,
    Iszonyat sokat cigizek,munka mania (karrierista alkat vagyok) oly anyira h ez a maganelet rovasara megy,amikor haverok hivnak bulizni en inkáb megyek dolgozni (egy idiota megrögzödés nalam hogy tanc helyett inkáb penzt keresek)!Bár van elönye is:nehány honap mulva saját lakast veszek hitel es anyuci apuci finanszirozasa nelkül.Sztem ez kiraly,pláne ha azt nézem h majusban még csak a 22. életevemet töltöttem.Igaz gürizek is erte anyit h a rosznyavaja kitör!
  • PeeTeR
    #199
    akkor egy hazibulival ados vagy
  • gyuri12
    #200
    nekTEK is van sok rossz szokásotok?