20
Harry Potter Bölcsek köve
  • Attila889
    #20
    kéne egy kis HELP.Elakadt mikor bojhoskát kell elaltatni.Elaltatom az eggyiekt nő az éelte fel....átmek gyorsan egy msáik fejhez,azt is de aztán megharap.Mi a legegyszerübb megoldás ott?
  • csgj
    #19
    okés... majdnem 6 éve, hogy kijátszottam... nagyon szerettem, mert akkor kezdődött a filmes HP divat is... kész, ennyi, te jössz :P
  • Attila889
    #18
    csak ez van.Nincs az első résznek topicja.De ha már itt van beszélgessünk róla :D
  • csgj
    #17
    hmm... télleg ám... igaz, hogy rossz a kereső, és még lehet egy másik ilyen topic (a magyarításoson kívül),... de valszeg nincsen :D :P Csak enyhén szólva furcsa, hogy ehhez a játékhoz régen nem nyitott meg senki topicot :P Na mindegy, én élnézést kérek, hátha tényleg csak ez a topic van :D
  • Attila889
    #16
    már elnézést.De a keresőbe nem találtam iylen topicot.Ha télleg van iylen topic please linket!
  • Mirk
    #15
    jéé te még megvagy?
  • csgj
    #14
    miért szidod? lefogadom, hogy azt se tudod milyen... A HP világ igenis nagyon jó, de az is leginkább könyvben! Itt most csak arról van szó, hogy van már ilyen topic... de tudjuk, hogy milyen vacak a kereső... Habár az ember csak feltételezi a játék megjelenése utáni (kb) 6. évben, hogy volt már egy ilyen topic :P
  • 1488
    #13
    LoL már a csapból is ez a kis homokos folyik. Harry Potter itt, Harry Potter ott. unalmas.
  • donoki
    #12
    bandelplzthx
  • vegicsek
    #11
    ték
  • csgj
    #10
    BANDELPLSHTX :P
  • Thadius #9
    mindjárt jön a BANDELPLSHTX..
  • Pistike 007
    #8
    Ez egy jó topik!
  • chokeerigo
    #7
    -.-'
  • Atkamon
    #6
    ha eltalál akkor igen... viszont ha a földre esik fel tudod venni és eldobni...
  • Attila889
    #5
    ááá értem köcce.De egyből robban némelyik :)
  • Atkamon
    #4
    uh...
    1: Az Harry Potter és a Bölcsek Köve.
    2: Az Malfoy...lol
    3: fel kell őket venni és rádobálni Malfoyra...
  • Attila889
    #3
    LOL,értelmesebb választ szeretnék hallani :D :D
  • miilann
    #2
    dobd vissza kenyérrel
  • Attila889
    #1
    Hellosztok.Tom hogy régi játék(2001)A keresőbe nem votl iylen games.Csak a magyarositásáról volt topic.Kéne egy kis help.Mikor Melfoy dobál iylen varázs petárdákat.Ott mit kell csinálni?