58
Norvég black metal banda
  • TS Zolly
    #18
    Hát már ne haragudj. Hol volt a mostani bm zenekar az igazi bm idején? Bölcsiben esetleg. Venom a 80-as évek elején kezdte. Amit most black metalnak csúfolnak, azoknak nincs semmi köze a bm-hez! Korai sodom, slayer is anno black metal zenekarként kezdte.
  • bardocz
    #17
    akkor húzzunk bele:)
  • barnie1990
    #16
    Az 1000. kommentelő pacsit kap. :)
  • Dying Soul
    #15
    Kult
  • bakvarnyu
    #14
    így van.
    A végén már az Immortal is elment ilyen kicsit deathtrash irányba, a hangzásuk is egyre pengébb lett.Hogy ez jó-e abban nem vagyok biztos,de el lehet hallgatni.
    Amúgy nem tudom minek egy zenekarnak külön topic mit lehetne róla annyit pofázni.
  • phalanx
    #13
    nem azt mondtam hogy nem black metak csak azt h nem sok köze van hozzá, legalábbis ahhoz amit ma black metalnak nevezünk, ettől függetlenül továbbra is azt mondom hogy egy rakás kaki
  • bardocz
    #12
    Immortal - Call Of The Wintermoon
    Immortal-Blashyrkh
    Immortal-Battles in the North

    pár videó
  • bardocz
    #11
    jaja warez miatt be ne zárják ;)
  • Vaxi
    #10
    nem warezolunk, de köszi! :D
  • Bachstein
    #9
    http://www.bitenova.nl/tt/6yg2h
  • Pistike 007
    #8
    Büdös lehet a szája...
    +fav :D
  • Vaxi
    #7
    Én szeretem az Immortalt, Abbath kemény ember :D
    Az I is jó zene, finomabb ugyan az Immortalnál, de nagyon állat.
    +fav
  • cenobite
    #6
    Jól vagy összerakva? A Venom, Bathory, Celtic Frost, stb... csapatok határozták meg a Black Metal-t, tették le az alapköveket ha úgy tetszik. Szinte minden mai black metal csapatnál érezhető hatásuk.
    Black metal alatt én a Darkthrone, Mayhem, Emperor, Immortal stb. vonalat értem...
  • phalanx
    #5
    venom egy rakás sz*r és nem sok köze van a black metalhoz
  • TS Zolly
    #4
    Ez a black metal.
  • bardocz
    #3
    Ezen az oldalon meg lehet hallgatni néhány számot sajna nem a legjobb minőségben:S
  • bardocz
    #2

  • bardocz
    #1
    nem találtam keresőbe semmit róluk

    Norvég black metal banda nekem nagyon tetszik
    Itt a hivatalos oldaluk,sajna csak két albumom van tőlük battles in the north és sons of northern darkness.Akinek tetszik az írjon,aki meg csak fikázni jön a black metalt azt megkérném hogy ne tegye:)