9
ATV, azaz a quad eredeti jelentése szerint mindenféle terepen közlekedő jármű (All Terrain Vehicle).
  • Panzerfaust
    #9
    Igen de a quad nem azt jelenti, hogy négy?
  • Pistike 007
    #8
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1138619563
  • PcBalu
    #7
    ATV, azaz a quad eredeti jelentése szerint mindenféle terepen közlekedő jármű (All Terrain Vehicle). De talán el kéne olvasni és nem kellene másolgatni a wikiből.
  • PcBalu
    #6
    akik nem tudják hogy milyen a Quad azért írtam hogy "négykeréken".
  • Corefusion #5
    nálunk jó
    közvetlenűl itt van a rét a házunktól kb 50m-re szal csak a szomszédba kell átmenni a quadér és lehet menni
  • Muki100
    #4
    "Quadozás négykeréken"
    Azt hittem azért quad mert négy kereke van?

    wikiből:
    Models with three wheels are typically known as "three-wheelers," and ATCs (or less commonly "All-Terrain Cycles" and "trikes").
    én nem értek hozzá de szerintem hülyeség a topik neve. Valaki világosítson föl.
  • PcBalu
    #3
    régebben 3 kerekű is volt csak azért.
  • 1488
    #2
    "Quadozás négykeréken"
    hány keréken lehet még quadozni?
  • PcBalu
    #1
    Nem árt tudni hogy, mire használjuk és mire jó a Quad

    --->>>Le kell szögezni: a quad nem kifejezetten aszfaltra, vagy közútra való járgány, itt nem is túl élvezetes vele a közlekedés. Csakhogy a terepre valahogy el kell jutni, nincs mindenkinek utánfutós autója, amellyel elszállíthatná a buckaugrót. Ha nincs rendszám, nincs regisztráció sem, és ilyen módon - akár a robogók esetében - a részletvásárlást finanszírozó bankok is megkérik a kölcsön árát, azaz jóval drágább a motor.