92
Bazi nagy pizza(Fat pizza)
  • vica2
    #52
    ment pm :)
  • Dexantreal
    #51
    Engem érdekelne ez az oldal, jöhet a link priviben és ezer thanks!
  • vica2
    #50
    én meg olyanról hogy beregizek rá 1 hónapra és odaadhatom akárkinek a kódot mert többen is használni tudják. Vagy legalábbis én most is úgy csináltam, hogy én beregiztem és megadtam az egyik ismimnek is és ő is tölt. Lehet hogy egy oldalról beszélünk?
    vagy csak burkoltan akartad elkérni a címet és a kódot? :)
  • Szabi1991
    #49
    off : én oan oldalakról töltök hogy vki beregizett rá 1 hónapra, 2 nap alat leszedet mindent amit akart, és odaadja kodot XD
    (persze tudja használni ő is a kodot) :DDD
  • vica2
    #48
    Adnék linket de ez egy olyan oldalról van, amire regizni kell sms-en keresztül és azt a reget egy hónapig használhatod. Végül is 480 ft-ot megér a dolog még ha csak egy filmet szedsz is le. De én nem egyet szedtem már le és zenék is vannak, és nincs korlátozva hogy mennyit szedsz le. Ha így is kell a hely neve, bólints :)))) Vagyis írj.
    http://port.hu/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=70390&i_county_id=-1
    Itt van egy kis leírás róla, a 2. rész meg a folytatása.
  • Dexantreal
    #47
    Mint Zidane, meg Beckham??! Ejjha!
    Pls linket, karaj film lehet!
  • vica2
    #46
    Sok mindent???
    A Gól és a Gól 2. is film, a fociról szól, meg arról, hogy lesz egy kis senkiből nagy focista. Vagy legalábbis körülbelül erről, de ha majd megnéztem bővebb infót tudok adni. A szereplők között vannak nagy focisták mint Zidane (ő a kedvencem) meg Beckham meg még egy pár.
    Amúgy elég sok filmet nézek, és elég sok filmem is van itthon. És még mennyi lesz :)))))
  • Dexantreal
    #45
    Jó sok mindent szeretsz.
    Mi az a gól és gól 2?
  • vica2
    #44
    Pókember 3-at még én sem láttam, de dolgozom azon is :) Transformereket láttam,(az is letöltve) jobb mint amit vártam. A fant. 4-es meg annyira nem nagy ász, mint ahogy beharangozták.
    Most még a Góóól és Góóól 2. vár letöltésre és megnézésre :)
  • vica2
    #43
    minőségügyben nem tudok még nyilatkozni csak ha látom, hogy mit hoztam össze.
    Én szerintem holnap tudom csak megnézni, de ami késik az nem múlik :D
  • Dexantreal
    #42
    Jahh és a 300 sztem is jó, én már láttam. A Fantasztikus 4-es nem érdekel.
    Megkéne nézni végre a Pókember 3-t, meg a Transformerst, jahh és majd a Simpson család filmet.
    Ezek érdekelnek most.
  • Dexantreal
    #41
    Vica én már nézem és nagyon jó még mindig!
    Szabi a pm-t thanks mgéegyszer!
    Amúgy szerintetek - nemtom szeretitek-e HP 5-t, de annyi féle verzió van fent torrenten.
    Pm-ben útba tudna igazítani valamelyikőtök, hogy melyik a legjobb minőségű? :S Jó párnál a képek elég ratyik.
    Pl te Szabi azon a bizonyos oldalon, amelyiknek a linkjét először adtad, ott is van kettő... szerinted melyik a jobb? :S Bár látom egyiknél a második cédén, vagy a vége felé picit csúszik a hang, de nem vészes, azt írta a feltöltő.
    Jahh és Fat Pizza: elejét nem láttam, csak onnan, mikor a muksó kezdi magayrázni a szabályokat.
    Szal a legeleje is nagyon állat.
  • shaba23 #40
    megnéztem, most le kell feküdnöm kipihenni...:)
  • shaba23 #39
    aranyos sebességgel jön lefelé:)
  • vica2
    #38
    köszi a pm-et, éjszaka már nyomatom is le :)))
    Ma leszedtem (máshonnan) a 300 című filmet, meg a Fantasztikus 4-es és az ezüst utazó-t. Már meg is néztem mind a kettőt.
  • Sland
    #37
    vagyis?
    magon és aszfalton nincs fent...
  • Szabi1991
    #36
    durva film :))
  • Szabi1991
    #35
    18+
  • Szabi1991
    #34
    terjed a film, az általam látogatott oldalakon fentvan..
  • Szabi1991
    #33
    nem, de most vettem észre lehet regizni rá megint..
  • Dexantreal
    #32
    Nyílt az oldal, amin vagy? Bár, ha meghívód van, valszeg nem.
    Pls tegyétek fel vmi feltöltő helyre is. Megaupload, rapidshire, vagy hasonló.
  • Szabi1991
    #31
    Fat.Pizza.2003.DVDRip.XviD.Custom.HunDub...

    300kb/s el pakoljuk 7 en ..van egy +hivóm rá:))
  • orangez
    #30
    Pls nekem is küldjetek linket emailbe! [email protected] Thx!
  • Dexantreal
    #29
    Ráér.
    A linket sztem pm-ben küldd el majd nekünk pls.
  • vica2
    #28
    megvárjuk :)))
  • karajjj
    #27
    majd ha lejön, de egyenlőre még csak 10k-val cammog :S
  • Dexantreal
    #26
    Ez sok torrent oldalnál sajnos így van.
    karajj esetleg próbáld valahova feldobni.
  • vica2
    #25
    Nem enged már regisztrálni, a maximális felhasználók számát már elérték. De lehet hogy nem is jó helyen jártam?
  • karajjj
    #24
    miért?
  • vica2
    #23
    nekem nem jó amit küldtél
  • vica2
    #22
    dobj te hogy melyiken
    amúgy én nem találtam még legálisan sem, pedig néztem néhány dvd-online megrendelő oldalon :(
  • karajjj
    #21
    rátaláltam az egyik torrent oldalon, akit érdekel, dobjon pm-et
  • Krezga
    #20
    pont azután aludtam el, hogy a motoros banda felhívta őket:)
    Nah, ha majd valaki rátalál neten, nekem is küldhet egy privit:)
  • vica2
    #19
    A letöltős oldalamon én sem találtam, de én még utánanézek legális úton is, szerintem biztos megvan dvd-n. Majd szólok, aztán ha megvan dvd-n majd dekódoltatom (vagy mifene) és lehet másolni.
  • karajjj
    #18
    engem is érdekelne, hogy hol lehet beszerezni, mert sehol nem találtam a neten
  • FL Zoli
    #17
    Hú elég beteg film volt...

    Pap:Kurvára házasok vagytok!!:DDD
  • Dexantreal
    #16
    ah=ha
  • Dexantreal
    #15
    Oké és, ah esetleg netről kapod le a dvd-t, pls linket is meséld el majd priviben.
    Megnézném én is mégegyszer, meg még párszor.
    Előre is nagyon thanks!
  • vica2
    #14
    azt sem tudom mikor mondtam be az unalmast, úgyhogy nem tudom hol is kezd :)
    de mindegy is majd megnézem dvd-n ha megvan és akkor majd mesélek én neked :))))
  • Dexantreal
    #13
    ... nem. A pizza az csak annyi, hogy pizza bolt alkalmazottjai körül játszódik a történet, meg van egy rivális pizza bolt is, akikre a végén rámennek a motoros bandák, mert kicserélik a telefonnál a bigyót, hogy végre lehallgathassák a másik boltot és a motoros banda meg emiatt megy elintézni azt a boltot, aki kicserélte a telónál azt az izét :S.
    Tudom, bonyolult... nézd meg.