92
Bazi nagy pizza(Fat pizza)
  • Dexantreal
    #1
    Hy all!

    Akkor először a film tartalma:

    Bazi nagy pizza
    (Fat Pizza)

    ausztrál vígjáték, 93 perc, 2003
    18 éven aluliak számára nem ajánlott

    rendező: Paul Fenech
    forgatókönyvíró: Paul Fenech, Tahir Bilgic
    operatőr: Mike Kliem
    producer: Paul Fenech, Jeff Purser

    szereplő(k):
    Paul Fenech (Pauly Falzoni)
    John Boxer (Bobo Gigliotti)
    Paul Nakad (Sleek)
    Tahir Bilgic (Habib Halal)
    Jabba (Davo Dinkum)
    Maria Venuti (Bobo mamája)


    A film tulajdonképpen a Pizza nevű tévé-show terjedelmesebb változatának tekinthető, miközben a cselekménye nem egyértelműen követhető nyomon. Vannak itt jó csajok nagy dudákkal, pia és zene dögivel. A legnagyobb gyorsétterem-lánc kifigurázásán keresztül egyéb őrült helyzeteken át, egészen Bobo-ig, a mogorva pizzéria tulajdonos-séfig, aki mindent megtesz azért, hogy félőrült pizzafutárjai leszállítsák a megrendelt ételt. De persze azok folyamatosan a lehető legmorbidabb helyzetekben találják magukat.


    Rögtön szembe szökhet nekünk, hogy ausztrál vígjáték. Na már most én nem nagyon emlékszem olyan vígjátékra, amiket az ausztrálok dobtak volna össze, bár lehet, hogy csak azért, mert nem találkoztam velük.
    Sebaj, nekem nagyon tetszett a film, valami eszméletlen nagy ökörségek voltak végig benne, egy másodpercre se lehetett unatkozni!
    Ez a film nagyjából olyan szerintem, mint aSzemet szemért film anno. Ott is végig úgy mond "káosz" volt és igazából nem lehetett tudni, hogy mi miért van, egyszerűen csak van és az események középpontjában asszem egy bolt, meg egy fiatal pizza futár állt.
    Itt meg a pizza tulaj és pár pizza futár.
    A másik megint hatalmas nagy problémám, hogy ez a film mi a rákért került hajnali időpontra? Mert 18 karikás korhatáros? Ki a fenét érdekli, hogy 18? Manapság sztem kis töki 12 évesek is meglesik, nah, de mindegy.
    De nem is értem, miért nyomta rá a tv2 a 18-t, mikor egyáltalán nem az, mert, a pizza tulaj csak párszor kapta elő a láncfűrészt lol, hogy elkergessen vele néhány nagyon hangoskodó ellenséges és elégedetlen vevőt a boltból, meg megsütött egy kínait az elején és végén egy egészségügyi ellenőrt, aki kábé - 50 pontot vonott le a tulajtól. De.... hangsúlyozom, hogy nem mutatták a megsütést, csak azt, hogy berakta a sütőbe lál.
    Meg végig kamatyoltak a kocsiban, narkóztak, meg midnen állatságot csináltak, de ezért 18?
    A másik meg, hogy premier volt a film looooool! Premiert alap emberek, hogy du-tánra rakunk, vagy estére 20, 21 felé és a nép megtudja nézni, de ez is olyan ökörség, mint az Éjfélre kitisztul(A Midnight Clear) című második világháborús film.
    Az rtl és a tv2 egymást múlja felül a legnagyobb hibáikkal.
    Az ilyen filmeket, mint a Fat pizza, meg a A Midnight Clear nem szabad éjfél utánra tenni.
    Én is véletlen találtam rá a Fat pizzára.
    Nah mindegy.
    Kinek mi a véleménye a Fat Pizzáról? Meg a fordításról? Szerintem ez a Bazi nagy pizza égő, mert majdnem mindenki talán a Bazi nagy görög lagzira gondol esetleg, pedig közel sem ugyanaz a téma a két filmnél, csak elcseszték a fordítást.
    Aki esetleg tud elérési helyett, ahol neten keresztül belehet.... khm szerezni, pls priviben dobjon meg infoval(ergo linkkel), mert nekem nagyon bejött ez a film.



  • Yoda001
    #2
    biztos jo film:DD
  • Rockynhooo
    #3
    nagyon menő lehet xd
  • vica2
    #4
    megnéztük :) és jókat röhögtünk rajta, még úgy is hogy késő éjszaka volt.
  • Krezga
    #5
    Jó filmnek tűnt, csak sajnos nagyon fáradt voltam és elaludtam rajta...
  • Dexantreal
    #6
    Csak kár, hogy az ilyeneket mostanában későre teszik pff.
  • vica2
    #7
    hát én mostanában ilyenkor megyek az ágy felé és mindig megnézem milyen filmek vannak vagy lesznek és ez kicsit felkeltette a figyelmemet, de nekem nagyon tetszett. Csak a végét asszem elaludtam :((((
    Rakhatnák egy kicsit hamarábbra is.
  • kraawz
    #8
    ausztrál vígjáték, 93 perc, 2003
    18 éven aluliak számára nem ajánlott

    érdekes egy vígjáték lehet
  • Dexantreal
    #9
    Én is ilyenkor szoktam az ágyba menni, mármint hajnali egy, vagy késöbb és, akko na még megnézem, hogy mi a helyzet tévénél.
    Én végig néztem.
    Elmondjam a végét?
    Honnét aludtad el?
    kraawz: érdekes, ja.
  • zsolesz92
    #10
    Nekemis nagyon tetszett :D
    csak hát az össezs tv müsornak topicot nyitni...
  • Dexantreal
    #11
    Nem összes, csak a jó filmeknek!
  • LasDen #12
    én először aszittem vkik vmi nagy pizzát esznek.. :D
  • Dexantreal
    #13
    ... nem. A pizza az csak annyi, hogy pizza bolt alkalmazottjai körül játszódik a történet, meg van egy rivális pizza bolt is, akikre a végén rámennek a motoros bandák, mert kicserélik a telefonnál a bigyót, hogy végre lehallgathassák a másik boltot és a motoros banda meg emiatt megy elintézni azt a boltot, aki kicserélte a telónál azt az izét :S.
    Tudom, bonyolult... nézd meg.
  • vica2
    #14
    azt sem tudom mikor mondtam be az unalmast, úgyhogy nem tudom hol is kezd :)
    de mindegy is majd megnézem dvd-n ha megvan és akkor majd mesélek én neked :))))
  • Dexantreal
    #15
    Oké és, ah esetleg netről kapod le a dvd-t, pls linket is meséld el majd priviben.
    Megnézném én is mégegyszer, meg még párszor.
    Előre is nagyon thanks!
  • Dexantreal
    #16
    ah=ha
  • FL Zoli
    #17
    Hú elég beteg film volt...

    Pap:Kurvára házasok vagytok!!:DDD
  • karajjj
    #18
    engem is érdekelne, hogy hol lehet beszerezni, mert sehol nem találtam a neten
  • vica2
    #19
    A letöltős oldalamon én sem találtam, de én még utánanézek legális úton is, szerintem biztos megvan dvd-n. Majd szólok, aztán ha megvan dvd-n majd dekódoltatom (vagy mifene) és lehet másolni.
  • Krezga
    #20
    pont azután aludtam el, hogy a motoros banda felhívta őket:)
    Nah, ha majd valaki rátalál neten, nekem is küldhet egy privit:)
  • karajjj
    #21
    rátaláltam az egyik torrent oldalon, akit érdekel, dobjon pm-et
  • vica2
    #22
    dobj te hogy melyiken
    amúgy én nem találtam még legálisan sem, pedig néztem néhány dvd-online megrendelő oldalon :(
  • vica2
    #23
    nekem nem jó amit küldtél
  • karajjj
    #24
    miért?
  • vica2
    #25
    Nem enged már regisztrálni, a maximális felhasználók számát már elérték. De lehet hogy nem is jó helyen jártam?
  • Dexantreal
    #26
    Ez sok torrent oldalnál sajnos így van.
    karajj esetleg próbáld valahova feldobni.
  • karajjj
    #27
    majd ha lejön, de egyenlőre még csak 10k-val cammog :S
  • vica2
    #28
    megvárjuk :)))
  • Dexantreal
    #29
    Ráér.
    A linket sztem pm-ben küldd el majd nekünk pls.
  • orangez
    #30
    Pls nekem is küldjetek linket emailbe! [email protected] Thx!
  • Szabi1991
    #31
    Fat.Pizza.2003.DVDRip.XviD.Custom.HunDub...

    300kb/s el pakoljuk 7 en ..van egy +hivóm rá:))
  • Dexantreal
    #32
    Nyílt az oldal, amin vagy? Bár, ha meghívód van, valszeg nem.
    Pls tegyétek fel vmi feltöltő helyre is. Megaupload, rapidshire, vagy hasonló.
  • Szabi1991
    #33
    nem, de most vettem észre lehet regizni rá megint..
  • Szabi1991
    #34
    terjed a film, az általam látogatott oldalakon fentvan..
  • Szabi1991
    #35
    18+
  • Szabi1991
    #36
    durva film :))
  • Sland
    #37
    vagyis?
    magon és aszfalton nincs fent...
  • vica2
    #38
    köszi a pm-et, éjszaka már nyomatom is le :)))
    Ma leszedtem (máshonnan) a 300 című filmet, meg a Fantasztikus 4-es és az ezüst utazó-t. Már meg is néztem mind a kettőt.
  • shaba23 #39
    aranyos sebességgel jön lefelé:)
  • shaba23 #40
    megnéztem, most le kell feküdnöm kipihenni...:)