13
  • rotator
    #13
    Még akár jó is kisülhet belőle, amennyiben csak biszex hölgyeket engednek beregisztrálni - és lesz hozzá admin hozzáférésem.
  • kadar1
    #12
    Ez viccnek is rossz.
  • ocsieu
    #11
    http://biwiw.hu/
    :D:D
    biwiw gondolom azt akarta volna sugallani,hogy business iwiw, de tény, hogyez a biwiw nem a legjobb a lehetőségek közül...
  • whito
    #10
    Fantáziadús ez a Kristóf gyerek.

    Én is mindjárt indítok egy hírportált ind3x.hu néven, aztán ha az már jól megy, akkor egy informatikával foglalkozó portált esgé.hu néven. Marketingra nem is kell sokat költenem majd...
  • Vorpal
    #9
    bukták - ki a frászt érdekel már az iwiw,
    legyen még x lejomolása a dolognak - és 10 helyen bejelölöm majd
    ugyanazokat az embereket, és kurvára örülni fogunk neki.
    az iwiw óta járok inkább emberek közé - megmutatta, a pseudoszociális élet
    milyen szánalmas.
  • Davidus
    #8
    vagyis hírt^^
  • Davidus
    #7
    még jó hogy elolvastátok a cikket
  • shoe
    #6
    Még ha ha ilyen barmok is akor is nagyobb sikerük lesz mint a mostani iwiw-nek ha nem tíz percbe kerül betölteni egy-egy oldalt vagy képet. Magyarul ha müködik is az a sz_r.
  • kow83
    #5
    Persze az is lehet, hogy Mediahack, de akkor nagyon ügyes volt valaki.

    Barátnőmet megkérdeztem mi jut eszébe a névről... szerinte biszexuális embereknek csinálják :D
  • kow83
    #4
    Ez nem igaz, vagy ha igen, akkor nagyon sajnálatos, mert akkor Primitív embereknek tartják az üzleti életben mozgó embereket...

    Basszus, fizetnek nekem 250.000 forintot és egy hónapig neveken és szlogeneken fogok gondolkodni, de úgy érzem nem lesz rá igény :D

    Gondolom az oldal funkciói is csak klónozva lesznek... :(
  • Cat #3
    Biztos van fantáziájuk, és biztos nem akartak új nevet, direkt, hogy a primitiv 0.1-es iwiw használók is azonnal tudják, hogy miről van szó.
  • kow83
    #2
    Plusz biszexuális emberek találkahelye is lesz :D:D:D
    Grat a névválasztáshoz. Mekkora barmok vannak, nem fér a fejembe...
  • peterx
    #1
    na ebből is lesz pereskedés a név miatt... (mint anno az MS is beperelt vmi oldalt ami pedig az csak "úgy hangzott" mint az ő nevük) Komolyan ennyire nem volt fantáziájuk kitalálni vmi új nevet?