318
Simax driving simulator - Autós játék
  • longhaul
    #318
    !!! NEM JELENIK MEG !!!
  • Robi546
    #317
    Hali!

    Na akkor most meg jelenik ez a Simax Driving Simulator "program" illetve "szoftver" ??? Vagy mi lesz vele ?
  • balazsgigi
    #316
    Programra gondoltam,G27-em van.
  • nukerke
    #315
    Jah csak vagy orosz az geész avgy az autók repülnek benne. Ennyit az "ingyenes" részéről..
  • Misi az ezredes
    #314
    Realitás alatt azt érted h van öv be tudod kötni magad stb?! Azt meg tudod te is csinálni ha bontóban veszel autó alkatrészeket ( Műszerfal, a kormányt is meg tudod hosszabbítani és tul rendes kormányt be tudod húzni a tengelyt pedig rákötni esetleg G25-re ha az van. Némi hegesztés meg van a váz, némi informatikai tudás és akár az indexet is meg tudod csinálni.

    + az ilyen programok nem publikált alkalmazások amiket ezek használnak. De ha megveszed a szerkezetet kapsz 1 licenst hozzá azt hiszem :) Ha ilyet csinálnál akkor jöhetne 1 ide is :D
  • balazsgigi
    #313
    Modjuk ilyenre gondolok:videó
  • balazsgigi
    #312
    Igen azt próbáltam már,de nem tudom.Valami esetleg,amit mondjuk oktatás céljára használnak?Azért gondoltam fizetősre,mert azt csak megcsinálják reálisabbnak.
  • Misi az ezredes
    #311
    A Driving Simulator v2.2 de máshogy is hozzá tudsz jutni :)

    LINK
  • balazsgigi
    #310
    És fizetősbe van valami értelmes,ami megéri a pénzt?
  • nukerke
    #309
    Sajnos ez nem fog sikerülni. Ingyenes nem igazán van, 3D Fahrschule de szerintem az is fizetős.
  • peti193
    #308
    Sziasztok! szeretnék egy ingyenes autovezetési szimulatort ami támogatja a Logitech DFGT-t városban való közlekedés alapjainak elsajátítására kellene egy hölgyemény számára....kérlek kíméljenek akik nem akarnak segíteni
  • longhaul
    #307
    nem találom a simax weblapot.
  • Misi az ezredes
    #306
    EZT A HELYET KERESED
    De ide leírom neked,

    Nem, nem lehet elérni azokat a pályákat mível ez enm így megy.

    Amire te gondolsz az Orosz, azokat a pályákat azaz városokat nem lehet elérni mível csak HOME versiot tudnád megvenni amit használsz jelenleg. És az amivel te tudsz játszani az a HOME versio ami kidob kb 30 percenként. Amit nem értek de mind1...

    A Simax Driving Simulátor egy maga a kivitelezést nézve is merőben más dolog.
  • nico79
    #305
    Sziasztok nem tudom jó helyen járok-e de azért megkérdezem.
    Aki ismeri a 3D.Instructort attól azt kérdezném,hogy a többi városrészt hogy tudom megszerezni?
  • Misi az ezredes
    #304
    #299
    sziasztok.honan tudom letölteni a játékot.?
    Lakos Péter
    -----------------------------------
    Nem játék. Szimulátor.


    #300
    Kijött már ez a játék?
    -----------------------------------
    Rég kijött, de nem lehet beszerezni ugyanis nem magán célra van készítve.
  • gege97
    #303
    honnan van meg plz aggy egy linket!!!
  • haydn99
    #302
    Tudna mondani valaki olyan autos jatekokat, ami nem verseny, hanem pl. varosban vezetos. A Driving Simulatoron kivul, mert az nekem is megvan. Elore is koszi!
  • Smicy2
    #301
    passz, de jó lenne :D
  • gege97
    #300
    Kijött már ez a játék?
  • Laki89
    #299
    sziasztok.honan tudom letölteni a játékot.?
  • kifli
    #298
    ITT van neki topik nem kell újat nyitni
  • longhaul
    #297
    Sziasztok

    Nem tudom hogy nyissak "Új topicot" a 3d Instruktor 1,4 vagy 2.0 orosz fejlesztésű autós szimulátornak? Ugyan ebbe feltehetném ezzel a játékkal kapcsolatos kérdésemet, de itt három különböző játékról folyik a nagy beszélgetés. De ezeket a játékokat egy cég fejleszti.
  • longhaul
    #296
    lol
  • kukorica
    #295
    Mh. Biztos 200 GB a merevlemezem, 10GB RAM. He-he. csak vicc volt. Nem tudom
  • longhaul
    #294
    Nekem az a gondom, hogy a 3d driver test-nél nem tudom beállítani hogy jobbra vagy balra menjen? Mikor azt állítom be, hogy Left signal akkor beállítódik csak az egérrel tudod kanyarodni. Hogy lehet megoldani hogy a bill. kanyarodjak??
  • kukorica
    #293
    nem demóban
  • kukorica
    #292
    Ez a ... hát ... játék vagy szimulátor vagy oktató program honnan tölthető le?? http://www.squadinteractive.com/downloads.php Mert beitram a google-ba és úgy értelmezte hogy videókártyákat dobott ki.
  • adikakk
    #291
    mekkora lesz a gépigénye?
  • kukorica
    #290
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    2009 őszén fog megjelenni
  • kukorica
    #289
    De már megjelent, csak Orosz országba. Ezek szerint, mondjuk ha pl a világban megjelenik egy játék, akkor a [spoiler] warez oldalakon is megjelenik, vagy nem?[spoiler]
  • DJKonya
    #288
    Jó lenne már.
  • Shifter
    #287
    ezt mikor akarják megjelentetni? :D
  • DJKonya
    #286





  • DJKonya
    #285
    Ez egy teljesen más játék...
  • Shifter
    #284
    am #273 ezt töltöttem le...
  • Shifter
    #283
    omg epic fail :D rossz tápig XD
  • Shifter
    #282
    demo?
  • DJKonya
    #281
    Csak az a baj hogy meg se jelent még a játék.
  • Shifter
    #280
    #277

    Ugyan ez a problémám, csak nálam a vindóz hibát észlelt séma jön fel... minden minimumon de akkor sem megy :S

    Help
  • kifli
    #279
    am garfot vedd le minimumra és szépen kezd el kipróbálni melyiktől fagy ki (mindig állítasz valamin)