35
  • FIFAN
    #35
    http://www.peticio.hu?module=6&pdid=6853
  • winnie
    #34
    "A "nagy" kereskedelmi TV-knél nem is annyira a sok reklámmal van bajom, hanem a sok buzi műsorajánló, amit ha már tizedjére kell megnéznem, a hányinger kerülget."

    kell? ez is ritka. ha nem lenne műsorajánló, akkor honnan tudja meg az ember, hogy mit nézzen - ez a legfontosabb része egy tévécsatorna műsorblokkjának. egy dolog, hogy eladja a mosóport a film közben, de annál is fontosabb, hogy magát eladja.
  • MrTressy
    #33
    Én is ezeket szeretem de azok a csatornák is tele vannak reklámmal sajna...
  • AljasGetto
    #32
    Nahiszen...

    Az elsötétítésekkel csak az volt a bajom, hogy általában több mint egy éves műsorok miatt ment a szünet. Addigra már az sem emlékszik rá, aki látta akkor.

    A "nagy" kereskedelmi TV-knél nem is annyira a sok reklámmal van bajom, hanem a sok buzi műsorajánló, amit ha már tizedjére kell megnéznem, a hányinger kerülget.
  • caprine #31
    Ha belegondoltok akkor az ORTT egy olyan hivatal ahol a dolgozoknak az a feladatuk napi 8 órában hogy TV-t nézzenek. KirályAz érdekes a dologban az hogy van egy másik intézmény az ombutzman aki szintén egy hivatalt üzemeltet ahol szintén úgyan erre a célra kb 150-180 embert alkalmaznak akik a nap 24 órájában az összes magyar TV / rádió műsort nézik/hallgatják, söt azt hiszem fel is veszik. Egy ismerős volt az ombi szóbájában mert valami kamera rendszert telepitettek azt mondta van vagy 10 TV abban a helységben.
  • HJPOWER
    #30
    Háhááááááááá fákk ORTT, itt volt már az ideje, hogy nyugdíjba vonuljanak! Nemsokára úgy is teljesen annyi lesz nekik!
  • JL666
    #29
    és mit fog akkor csinálni az ORTT? Ki fogja fizetni őket? Az adófizetők?!
  • winnie
    #28
    "Te hol olvastál rtl klubot az én kommentemben?"

    olvasd el még egyszer. sehol, én írtam rosszul - nyilván mindenkinek mást jelent egy csatorna.
  • echo
    #27
    Egy úttal fel is számolhatnák őket. Szerintem ez egy tipikus főlösleges álintézmény.
  • Shep
    #26
    Te hol olvastál rtl klubot az én kommentemben?
  • winnie
    #25
    "meg még pár másik dolog összeadódik aztán ott tartunk ahol .."

    pár másik? a zene, a könyvek, az újságok, a net, az ételek, a multicégek, az emberek, a szülők, a társadalom, a számítógép, a politika, a greenpeace és még 1345 másik dolog, nem pár.

    "A gyerekedet meg biztos a Mónika Balázs showkon nevelteted nem?"

    rtl klubot írtál, nem talkshowkat. rég rossz, ha valaki tévével nevel.
  • Shep
    #24
    Hát pedig van hozzá köze, nyilván nem csak ez az oka, de ez is, meg még pár másik dolog összeadódik aztán ott tartunk ahol ...
    A gyerekedet meg biztos a Mónika Balázs showkon nevelteted nem?
  • Laci082
    #23
    Lesz helyettük más ellenőrő szerv. Remélem oda tényleg olyanokat ültetnek akik konyítanak is valamit a mai médiaállapotról, és nem olyanokat akik valakinek a valakie, de mivel máshoz tök hülye ide rakják be. Persze nem ártana új médiatörvény se, ha már kb 3 éve b*szogat érte az EU, akkor illene megcsinálni (azért is mert a jelenlegi egy rakás szemét). Meg aztán itt a nyakunkon a DVB-T, de legalább erről már nagyjából megállapodtak.
  • zola2000
    #22
    Az ortt helyett más médiahatóság lesz, ami nemcsak a tvket, de a dvdket, meg az internetet is cenzúrázni fogja, kínai módszerrel.
  • fodi91
    #21
    De még mindig van... Attól félek, hogy a csatornák továbbra is karikázni fognak.
  • Tinman #20
    Már mától nem lesz, hiszen a sajtó is megírta pár hsz-el korábban... amit meg leírnak, az meg úgy is van
  • winnie
    #19
    "kereskedelmik de sokkal kevesebb reklámmal vannak tele"

    olvass lejjebb. reklám ugyanannyi van, csak több a reklámszünet. jóval több. a natgeo, discovery ráadásul egészkor és félkor kezd műsort, vagyis a 42 perceket eleve 18 perc plusszal tölti ki.
  • fodi91
    #18
    Valaki válaszolna nekem erre a kérdésre?
    Holnaptól már nem lesz karikázás?Vagy erre még várni kell?
  • Loverman
    #17
    amúgy tényleg már nevetséges volt ahogy egy-egy ballépésre 10 percekig kellett a semmit adniuk a csatornáknak, nem a szociban vagyunk, akinek meg nem tetszik a tv, ne nézze, ennyi
  • Loverman
    #16
    kereskedelmik de sokkal kevesebb reklámmal vannak tele
    nvm
  • daneelolivaw
    #15
    ezt megkaptad, ortt, kellett neked betiltani a dbz-t!!!
  • winnie
    #14
    "aztán csodálkozunk, hogy 15 éves kölykök erőszakolnak meg fiatal lányokat, tizenéves kölykök gyújtogatnak stb. stb."

    azért szerintem már túl kéne lépni azon, hogy az rtl klub tehet arról, hogy erőszakolnak. ez kissé csőlátás.
  • 1488
    #13
    érdekes. ha most elsötétült a képernyő, még anno egy 2005-2006-os "bűnténynek" köszönhettük. Teszem azt ha most csinálnának valami rosszaságot, mikor fog érvénybe lépni a büntetés? 2011?
  • Shep
    #12
    Hát ez óriási, azt hiszem a heti 2-3 óra TV-zét tovább fogom csökkenteni a letöltött sorozatban legalább nincs reklám, és nem lesz 1 órás egy eredetileg 40 perces film. Arról már nem is beszélve, hogy szerintem a retek adók így a nézettség érdekében büntetlenül adhatnak majd a fiatal korosztály szellemi fejlődésére károsan ható jeleneteket, aztán csodálkozunk, hogy 15 éves kölykök erőszakolnak meg fiatal lányokat, tizenéves kölykök gyújtogatnak stb. stb.
  • Tinman #11
    Főoldal-> Tv/Sorozat hírek->
    Megszűnnek a korkarikák!
    2007.július.28. 12:03, Szombat- Tinman

    A mai naptól, Quantumleap kérésére az országos kereskedelmi csatornákban megszűnnek a sokakat -de legfőképpen Quantumleap-et- bosszantó sárga ill. piros jelzések a képernyő bal alsó sarkában. A döntést az alkotmánybíróság már törvénybe is iktatta. Megszegése esetén a méltán híres "csillagban" vazelin nélküli, 2 hónapos SM partiban kötelesek részt venni, az esetleges eltévelyedők.

    Kapcsolódó cikkek
    ->Rolika terhes lett egy idegen lénytől és nem a Fletó volt az (2007.06.05)
    ->A PC-s játékoknak leáldozott topicban évek óta nincs flame (kr.e. 286)
    ->Moszkva magyar falu lett (4520.04.12)
    ->DjDano nem szól le minden témát (Sohanapján kiskedden...)
    ->Győzike a legnépszerűbb magyar (Napjaink)
    ->Az érdektelenség teljes hiánya miatt, tilos lett az SG-n a WoW karakterek és a gép konfigok aláírásként való használata (Utópia rovatunkban bővebben)

  • winnie
    #10
    "Dejo hogy léteznek olyan adók is, hogy Discovery, National Geographic, Spektrum...Sport csatornák"

    attól még kereskedlmiek és ugye ezek még több reklámmal vannak tele.
  • Quantumleap
    #9
    Nekem egy olyan hír kéne, hogy:

    Megszűnnek a korkarikák!
  • akyyy
    #8
    De az AXN is leadhatná, nem? ugy utodm valami mangás animes csatornát is indít, és ott simán lehetne magyarul:S
  • akyyy
    #7
    Spektrumakárhányszor kapcsoltam oda, vagy reklám ment, vagy betelefonálós műsor:S
  • Mentoloshurkaka
    #6
    A butítódoboz "végre" maximális hatékonysággal üzemelhet.
  • pauly
    #5
    Na ja,mást szinte nem is nézek,bár már a discovery is egyre rosszabb,lassan már azt sem nézem :/
  • JonDavis
    #4
    Dejo hogy léteznek olyan adók is, hogy Discovery, National Geographic, Spektrum...Sport csatornák...
  • winnie
    #3
    "Én mán rég nem nézek kereskedelmit, "

    be is halnék, ha csak mtv-t meg duna tévét nézhetnék :O
  • bandypappa
    #2
    Ezentúl nyugodtan befákkohatnak a kereskedelmi adók az ortt-nek. Igaz az,hogy a digitalizálással egyidejüleg megszünik az ortt? Én mán rég nem nézek kereskedelmit, ezentúl biztos hosszabbak lesznek a reklámok, és egyre pofátlanabbak. Az ortt eddig is egy csicskaszerv volt, remélem eltünik, az nevet aki utoljára nevet (dragon ball).
  • Mythic
    #1
    Hát ez nem biztos, hogy jót jelent nekunk nézoknek.