384
  • ColdFire
    #1
    Nah megnyitottam eme topikot, most kecskeméten aug. 11-12én lesz, kiváncsi vagyok ki jön el az sg-sek közül:)

    neveket lehet sorolni, aztán jól találkozni ;)

    keresőbe "repülőnap"-ra nem talált semmit

    HONLAP
  • DJ Skyline
    #2
    én gondolkozom rajta, igazából már évek óta elakartam menni, csak nagyon nem volt kivel! bár jó lenne tudni mennyi a begró, hátha az oldalon fent van
  • bertino
    #3
    én voltam vagy 4 évvel ezelőtt, akkor geci jo volt, nem bántam meg
  • Yoda001
    #4
    a multkori ingyenes volt..asszem :P
  • desigo
    #5
    Én is voltam már egyszer jó rég.
    Odafelé a vonaton tanultam meg kirakni a Rubik kockát :)

    Az tetszett amikor egy helikopáter megállt egyhelyben úgy,hogy hozzá volt kötve egy vitorlázó gép ami csak ott lógott.Egyszer csak lekapcsolták és levitorlázott.
  • ColdFire
    #6
    Az árak nem emelkedtek a két évvel ezelőtti repülőnaphoz képest, ennek megfelelően elővételben, augusztus 10-én 24.00 óráig, felnőtteknek 3500,- Ft-ba, gyerekeknek (14 éves korig) pedig 1500,- Ft-ba kerülnek a jegyek.

    Az elővételben árusított jegy formája és anyaga – hasonlóan a 2005. évi megoldáshoz – megegyezik a gépi lottószelvény hőpapíros formulájával, ugyanis a jegyet a lottószelvényt előállító terminál nyomtatja ki, azt az eladó egy jegytartó tasakba helyezve, egy tájékoztatást tartalmazó szórólappal együtt adja át a vásárlónak.

    Azoknak, akik nem tudták elővételben megvásárolni a belépőket, a rendezvény két napján, a helyszínen felállított jegyértékesítő helyeken és a két napon, az ország különböző pontjain nyitva tartó lottóárusító terminálokon lehetőségük lesz jegyet váltani, ekkor azonban már 4000,- Ft-ot, illetve 2000,- Ft-ot kell értük fizetni.

    A rendezvény két napján a kapuknál és a lottót árusító helyeken is megvásárolható jegy formája megegyezik az elővételivel, tartalma attól csak a rajta feltüntetett árban tér el, és ugyancsak a jegytartó tasakban, az információs szórólappal együtt lesz átadva a vásárlónak.

    A jegy ára a parkolási díjat, a parkolókból autóbusszal a helyszínre és a helyszínről a parkolókba visszaszállítás költségét, valamint a biztosítási díjat is tartalmazza.
  • DJ Skyline
    #7
    + vonatjegy! :S na még meggondolom
  • desigo
    #8
    Melyik nap érdemesebb kimenni?
    Szombat vagy vasárnap?
  • Casillas
    #9
    ugyanaz lesz a program mindkét napon
  • SHADOWEYES7
    #10
    én mindig ott vagyok!!!

    felejthetetlen élmény!!
  • zeli
    #11
    Ezen én is voltam néhány évvel ezelőtt! Tényleg nagyon jó, tetszett.
    "neveket lehet sorolni, aztán jól találkozni ;)"
    mindenki csináljon egy SG-s pólót, aztán ráírja a nevét
  • ColdFire
    #12
    mi árulunk majd kinn polokat, energiaitalokat, (csak nálunk ajánlott vásárolni!!!) :P ha elobb szoltatok volna, csinaltathattunk volna grippenes sg-s pólót a népnek :D
  • zeli
    #13
    Sg-s pólót tuti vennék :D
  • bigfoot
    #14
    én tuti ott leszek!!
    voltam két éve és 4éve is!!!
    szerintem valami eszméletlen jóó
  • SHADOWEYES7
    #15
    mejik részén fogtok árulni??
    gondolom a sorban ,az ajándék tárgyasoknál???
  • trogerzsiger
    #16
    miféle pólókat? me vaterral vagy családostul kimegyünk
  • ColdFire
    #17
    nem tudom, majd ha hazajön fater megmondja, bar nem o arulja, ő csak a pólódíler az árusok felé, akiket ismerünk :D
  • DummyBoy
    #18
    Én is megyek családostól, Anyám nagyon kiváncsi rá, meg páromat is viszem ... szvsz a Lockon topik az tuti ott lesz. Meg a BF-ekből is sokan :)

    Lesz SG-s szarásig :)
  • SHADOWEYES7
    #19
    akko találkozunk az Avacs gép-nél délben!!!
  • ColdFire
    #20
    il-2sökröl nem is beszélve! :P
  • ColdFire
    #21
    1. vagy 2. nap?
  • Z
    #22
    Én tervbe vettem, hogy megyek. Pár ismerőssel már beszéltem is.
  • kiskorúbézoltán #23
    Ha esetleg valaki megunná a repcsiket és beszerezte Coldfire-éktől a rózsaszín pólót is látogassa meg a 25/88-at is! :)))
    A reptértoronnyal szemben, a piros fehér kukac környékén, egy fegyverekkel tömött, szép hosszú sátorban várunk mindenkit szeretettel.

    u.i.: Ha Cold reklámozhat akkor én is. :P Büntipontok és a bann... jöhet... :)
  • desigo
    #24
    Ha reklámozol azt elfelejted,hogy a hozzászólás is törölve lesz.
    De szerintem itt senkit nem zavar...
  • trogerzsiger
    #25
    GRepülőkön kivűl lesz más is?mert sajna oldalon semmit semtaláltam:-( mert megkuksiznák egy t-72est is:-)
  • desigo
    #26
    Rakhatnátok be párszáz képet az előzőről....
  • SHADOWEYES7
    #27
    még nem tom,függ az időjárástól is,ki tudja mijen idő lessz pont akkor!!
  • ColdFire
    #28
    természetesen, álló jármüveket, radarokat, földi személyzetet meg lehet nézni, fegyverzet, stb.
  • DJ Skyline
    #29
    én meg egy Tomcatet, de mivel azt már felrakták a padlásra az államokban, így még kisebb rá az esély, mint eddig volt! konkrétan semmi :D
  • ColdFire
    #30
    hátha a kiállitott példányt elhozzák a muzeumbol :D
  • DJ Skyline
    #31
    bár, Irániakat még meglehetne hívni :D ott még röpködnek Tomcatek!
  • desigo
    #32
    Egy ilyet szívesen megnéznék élőben :)

  • trogerzsiger
    #33
    uh pázze ez szovjet gépcsoda?
  • bigfoot
    #34
    ez miez?:D
  • ColdFire
    #35
    ez vmi TB tipusu szovjet híresség nem? :)
  • desigo
    #36
    Nem vágom,hogy mi ez de brutál lehet végignézni ahogy fel és leszáll.
  • desigo
    #37
    Mire használjunk fel egy leselejtezett repcsit?

  • trogerzsiger
    #38
    egyátalán repül az?! ha még repült volna is akkormi törtnt akkor amikorlöttek vele?
  • zeli
    #39
    Azigen :D
    Találékony módszer. Csak sajna oroszul van. (btw van egy orosz tárhelyen email címem, de a regelés ott is másfél óráig tartott)
  • SHADOWEYES7
    #40
    ezek a sztárok hiába!!! MIG 29