14
Ki mit gondol/tud az 5700 XpressMusic telefonról?
  • nagyi87
    #14
    hali!
    Segítségeteket szeretném kérni, a telefonom képernyője elsötétült, és pc suite kompatibilis móda szeretném tenni de nem sikerül! pls akinek ilyen telefonja van irja le milyen lépésekkel jutok el oda :D alap alkalmazások vannak fent , szóval elvileg ugyan oda kell jussak, köszi :)
  • Goruck
    #13
    nem teljesen értem mire gondolsz...
    az N-gage-en nem 6.1 volt?? :S
  • kicsikacsa23
    #12
    Tud valaki segíteni abban, h 5700-ra hogyan lehet n-gage-t telepíteni? Tudom, h a hivatalos verzió szerint nem lehet, de gyakorlatban működik, csak sehol nem találtam , h melyik megy rá...
  • Goruck
    #11
    megerősíthetem, egyetlen hátránya az aksi, de nagyon zsír!!
  • sztyui2
    #10
    Nekem ilyen telóm van és nagyon megéri az árát. Aki zenére akar egy telefont, ami nem mellesleg Oprendszeres, annak ez a tökéletes válaztás. Nagyon jól szól, és nagyon szép a kijelzője is.
  • zola2000
    #9
    URL beszúrása!
  • adamprof
    #8
    olvastam a tesztet, és szerintem annak a csávónak aki írta nem nagyon tetszik a telefon.
    amúgy bocs h nem tettem be linket, meg képet, meg tesztet meg ilyeneket az első hozzászólásba, de sajna linkelni még nem nagyon tudok...de ha valaki elmondja vag dob egy linket h hogy kell, utána már fogom tudni :D
  • stream man
    #7
    teszt
  • PeeTeR
    #6
    kep, link, leiras, hivatalos oldal... faxe nem lehet ilyeneket az elso hsz -ban megtenni? damn...
    raadasul annyi szar 4szamjegyu nokia van hogy a franc sem tudja kovetni.

  • adamprof
    #5
    Hát ez a tella az 5300 és a 3250 keveréke!
    Nemtudom láttátok-e már élőben, én amíg képen láttam szerintem is csúnya volt, de leteszteltem a media marktban, és élőbe nagyon jól nézett ki.Szerintem jó a fogása is, meg minden.A teljesítményéről nem is beszélve, odavágja öcsém számítógépét, ami P2es! :D
    Én belezúgtam teljesen ebbe a telefonba!
  • GTheo
    #4
    nekem 5300m volt, eléggé labilis teló volt, tönkre is basztam volna szal eladtam, nmtom ez mennyire hasonlít rá, mondjuk ennek gecigyors procija van, symbian nmszar, de vmiért ronda :D
  • ScarY MAN
    #3
    en most ejtettem bele az 5300 mat a kadba xD es hat nagy a csabitas efele a elo fele :D
  • Thadius #2
    én is ilyet készülök venni szóval tapasztalatokat várom :)
  • adamprof
    #1
    Helo!
    Én most fogok 5700-t venni, és kiváncsi vagyok a véleményekre!
    Valaki nem tudja h mennek-e rajta a symbian 9.1es témák/alkalmazások?