61
Tales of the World: Radiant Mythology
  • ColdFire
    #21
    szégyellem magam :C
  • wordsworth
    #20
    Amugy ailinban összes küldit megcsinaltad vagy azok folyamatosan jönnek megállás nélkül?
  • testerlnx
    #19
    A Night Raid-es küldit megcsináltad, mert nekem amiatt kellett lv28-ig tápolnom, Ganster utána már simán ment, sőt azóta Doplun-nál sem kellet még tápolnom.

    >"Black onyx charm"
    Ezt még nem láttam :( De majd keresem :)
  • wordsworth
    #18
    Black onyx charm :D +30%HP
  • wordsworth
    #17
    Jah és megöltem ganster lvl25on en is doplundba vok :D
  • wordsworth
    #16
    Ezt a gondolatmentetet én is megírtam neki privátban, meg különben is szégyelje el magát :D tessék elmenni boltba megvenni amugy mininova boltban is megvan
  • testerlnx
    #15
    Öööö... A warez-t ilyen nyiltan nem sok helyen szeretik, itt az sg-n sem. Ha vki esetleg letöltené az gondolom felmenne egy torrent searcher oldalra, mint amilyen a torrentz.com pl, és beírná a keresőbe, hogy "psp tales". De ezt természetesen csak gondolom...
  • testerlnx
    #14
    >"A cím ebben a formában tényleg hülyén néz ki."
    Át lehet írni?
  • edios
    #13
    Ez télleg egy jól sikerült darab. Egész poén harcrendszere van, van vojsz ökting, grafika nagyjából kihasználja psp-t, és hangulata is egészen királos.
    (Kár, h nincs bejárható falu:( )

    Játzatok vele;)


    ui: A cím ebben a formában tényleg hülyén néz ki.
  • ColdFire
    #12
    pspre letöltési linket légyszives :\
  • wordsworth
    #11
    :))) Vannak új cuccok is?
    Amugy még mindig swordman vagy? Valamint Unsion attackok mire jók? meg a zöld csík..
  • testerlnx
    #10
    Idiótaságokra :)
    Amúgy átjutottam Stan-ékhez :) Egyre jobban tetszik a game.
  • wordsworth
    #9
    Igen látom énis, hát várunk ^^
    Amugy Blacksmithnél mire jó Exchange? semmi jo cucc nincsen csak idiótaságok..
  • testerlnx
    #8
    gamefaqs.com -os link, de most vmiért internalserver-t ír pedig délelött még ment...
  • wordsworth
    #7
    Nah ez a topik már hiányzott, kellene valami FaQ oldalt keresni, eddig nem nagyon találtam, de a game tényleg jó, csak a sideq.-kat jobban is kivitelezhettek volna
  • Super Saiyan
    #6
    xD, ha gondolod írni kell PM-et 1 modinak és átnevezi ;)
  • testerlnx
    #5
    Gondoltam rá, de nekem így jobban tetszett, majd legközelebb :)
  • Super Saiyan
    #4
    Tales Of World: R. M.
  • testerlnx
    #3
    Csak 30 karaktert enged meg a fórum motor rövid címként... Ha van jobb ötleted a rövidítésre kérlek oszd meg velem!
  • Super Saiyan
    #2
    és azért kellett a hosszu címet 1be irni? -.-
  • testerlnx
    #1
    Láttam még nincs ennek a game-nek topic-ja, úgy hogy gondoltam nyitok neki.
    Nekem ez az első game ami igazán megfogott PSP-n, a Tales of sorozatokat amúgy is birom :)
    A játék kivitelezése (harc rendszer/kezelhetőség/grafika) szerintem baromi jó lett, ha egy "Tales of Symphonia" szintű story-t mesélne el akkor csillagos ötös lenne a játék, így sajnos "csak" nagyon jó.