47
Tapasztalatok....
  • Harly18
    #7
    De jó, hogy ezt példának felhoztad. Az a krém is 10 ezer fölött van, kisérletezgetésnek pedig túl drága, na meg én nem hiszem el olyan embereknek, hogy baromi jó, akiken látszik, hogy a szájukba adták a szavakat. De ha valaki magánember, aki nem kap érte lóvét, elmondja, hogy tényleg vett és használ is, az sokat segithet annak, aki rá van szorulva arra a krémre...
  • Harly18
    #6
    Na meg ezek kabzsik, ahol van lóvé, oda mennek. Olyan nagy lábon élnek, hogy bár futja mindenre életük végéig, de azért szeretnek betárazni a kasszába...
  • Harly18
    #5
    Szerinted, hogy? A Lindsay Lotyó is többszáz millió forintnak megfelelő dollárt kapott......
  • gettobuxa
    #4
    van egy amiben p didi vagy hogy hivják épp most reklámoz valami ragyátlanítót :D hogy vették rá ilyenre? nem hiszem, hogy csóró lenne
  • REALista
    #3
    Vááááá!Csak nem Horst Fuks...:D
  • DJ Skyline
    #2
  • Harly18
    #1
    TV Shop - Szerintem senkinek sem kell ezeket az idegesitő műsorokat bemutatni, minden áldott nap órákon át adják ezeket, párhuzamosan, sokszor 2-3 csatornán is ugyanazt a a terméket reklámozzák és a betanult szövegű vásárlók dicsérik orrba.szájba az általuk kipróbált gépet. De ezt a topicot nem azért nyitottam, hogy fikázzuk, bármennyire is azt kellene, hanem azért mert szerintem sokan óckodnak, hogy ilyen helyről vásároljanak, többek között én is, mert néha az az érzésem, hogy amit agyon reklámoznak, ott valami sántit. Meg a sok hasizom erősitő gép, amik havonta jelennek meg és mindig mindegyik forradalmi és hatásos. Szóval azok irhatnak ide, akik már vásároltak innen és be tudnak számolni, hogy megérte-e vagy sem és tényleg jó-e vagy sem. Megoszthatják a tapasztalataikat másokkal erről, vagy arról. Direkt ide nyitottam és nem a TV-s műsorok közé, mert itt nem magát a műsort beszélnénk ki, hanem tapasztalatokat lehetne cserélni, bár nem tudom, hogy az sg-n lévő korosztály mennyire szokott ilyen formában vásárolni. A kereső nem adott ki még hasonló témát sem, s ha egy moderátor szerint ennek máshol van a helye, akkor nyugottan tegye át a szerinte megfelelő helyre...