17
Google Street View
  • szabii98
    #17
    lekapott engem Gyöngyösön :D:D alig várom hogy lássam.
  • szabii98
    #16
    cica-kutya itt is benne van.és még a ház is. durva, mert egy eldugott utcában lakok
  • xido
    #15
    megnéztem az index videót..öregem...hogy mondta?..alkotmányos jogi reform,hogy kitakarják az arcokat és rendszámokat és akkor mehet a menet..hát bazmeg,egész világon így csinálták eddig is..3 évig tartott erre a pontra jutni itthon?:))
  • Desiderata #14
    Májusban újra lefotóz bennünket a Google
  • mcmoha
    #13
    Nagyon klassz! A szomszédék Hektor kutyája és a kertemben táborozó kóbor fekete macska világhírűek lettek. Szerepelnek a Google-ban.
  • Desiderata #12
    Elindult a Street View Magyarországon
  • Desiderata #11
    "Indulhat Magyarországon a Street View
    Elhárultak a jogi akadályok a Google internetes térképén elérhető utcakép szolgáltatás bevezetése előtt

    A Google autói a tavalyi év első negyedévében már végigfotózták az országot, ám az akkori adatgyűjtés célja a Google Térkép pontosítása volt. A cég egyelőre vizsgálja annak a lehetőségét, hogy az akkori fotókat felhasználja a magyarországi Street Viewhoz is."
  • bujcsik555
    #10
    ték
  • ldavid
    #9
    szerintem is király, de ha beépítenék az Earth-be akkor még jobb lenne
  • ProGabe #8
    ezek úgynevezett fényképek!igazából ott is mozognak az emberek,járművek,lehet úgy már annyira nem is unalmas

    persze ha megmondanád hogy ezt a nagyszerű tényt miből szűrted le,lehet értenénk a dolgot
  • moralosan
    #7
    mondjuk tök jó, hogy az earth-tel hasonlítod :P
  • Pistike 007
    #6
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1120048253
  • Monoton
    #5
    erről a google earth topikban beszelgetunk te felolem maradhat :)

  • ruffirant
    #4
    ez nagyon jó.én leragadtam new yorkban
  • motyodlee
    #3
    ez elég érdekes :D
  • ZsirosKenyer
    #2
    nekem tetszik, bár így derült ki hogy valójában mennyire unalmasak az amerikai városok.
  • blaze
    #1
    Egy új topikot mindenképpen megérdemel a Google Maps új szolgáltatása a Street View.
    Ez az abszolút hiperhivatkozása, de a Maps-ról is simán elérhető.
    San Francisco, New York, Las Vegas, Miami és Denver szerepel egyelőre e remekműben.
    Ezekben a városokban iszonytatóan dúrva virtuális sétát tehetünk, én most pl. a Golden Gate-nél ragadtam le.

    Technikai hátterét tekintve, egy 11db. objektívvel felszerelt gömb alakú kamera, ami szimultán készít nagyfelbontású felvételeket 11 irányban, másodpercenként 30 képkockás tempóval, 360 fokos szögben.(Chip magazin 2007. Július)

    Aki valami érdekesre bukkan az feltétlenül írja meg!

    Szerintem ez még az Earth-nél is jobb.