22
  • ldavid
    #22
    csak eltakarja Ali Larter,
    de ha jobban megnézed valamennyi látszik belőle xD
  • Atisz #21
    Most nézem: Maffiózók mint dráma... az szép
  • Atisz #20
    Hol van a kiscsaj másik keze az első képen?

    Prison Break szerintem is alul van értékelve USA-ban, de nem érdekel az amerikai tömegízlés (mondjuk a magyar sem ). A lényeg hogy nálunk is adják.
  • winnie
    #19
    "Amerikába miért nem csípik a Prison Breaket mondjuk... "

    csípik, csak még van 120 sorozat a pb-n kívül, melyek közül nem egy sokkal jobb.
  • dtm
    #18
    Amúgy nem igazán volt jó a példám, mert egyik komédia, másik dráma, de ez most lényegtelen.
  • dtm
    #17
    Én azt nem igazán értem, hogy Amerikába miért nem csípik a Prison Breaket mondjuk... Simán jelölhető (szerintem nyerő) lenne. Jobb (bár kinek mi), mint a századszor lerágott "csúnyalánybólavégéreszéplánylesz" csont.
    De a House és a Hősök is odavág.
  • Baggio73
    #16
    Gyenge az túlzás, de a stroy a 2.részre hajaz nagyon, és szinte már idegesítő volt, hogy mindent túlcsavarnak a történéseken.
    De hát aki rajongója a sorozatnak így is-úgy is megnézi.(Mert azért érdemes megnézni)
  • STREEX
    #15
    Ez a 24 6. évadja tényleg nagyon gyenge lett?
  • winnie
    #14
    "olem kaphat egy ugly betty minden dijat, attol meg nem fog erdekelni."

    a díjak arra jók, hogy felhívják esetleg nem nézett sorozatokra a figyelmet, ennyi.

    a betty nekem spec nem jött be (viszont tökéletesen értem a díjhalmazt, mint ahogy a heroesnál is), sem első részileg, sem tegnap, amikor belenéztem, bár kétség kívül jópofa az egész öniróniája, az ilyen prögő-forgó képvágások (köv. jelenet képkockája bepörög a képbe, vagy középről, pixelből kiindulva kinagyítódik), túl játszott szerepek meg poén szappanos zenéj.
  • Faby
    #13
    Kár, hogy a Friday Night Lights semmit nem kapott...
    Az egyik legjobb új drámai sorozat véleményem szerint.
  • Mayday
    #12
    Szamomra meg tok mindegy, melyik sorozat, milyen es mennyi plecsnit kap, egy szamomr atetszo sorozat semmit nem veszit az ertekebol, ha nem kap semmit, ugyanez igaz forditva is, tolem kaphat egy ugly betty minden dijat, attol meg nem fog erdekelni.
  • xido
    #11
    Sajnálom,hogy a Heroes a már bejáratott House vagy Sopranos elől nem fogja elvinni a legjobb dráma díját...de tuti nem fogja...
  • neoG
    #10
  • Bith
    #9
    Pont azért olyan jó csaj :).
    Ha megfigyeled észreveheted, hogy a kis seggdugó csajok a legformásabbak.
    Azt nem tudom miért, de így van. Olyan ez, mint a vörös csajok melle (t.i.: azoké a szinte mindig nagyon fullos megfigyeléseim szerint). (ovkóz nem a festett vörös...)
  • DJ Progress
    #8
    A Doktor House-t és a Hősöket én is birom!
  • Zomil
    #7
    naja :D
  • Tinman #6
    Attól még 10/10...
  • neoG
    #5
    nem azt mondta, hogy annyi, hanem hogy "legalább"
  • Tinman #4
    15 cm-t még adj hozzá.
  • Sanyix
    #3
    Elég durva arcokat vágnak :)
  • mikloss
    #2
    Legalább 140cm magas
  • Tinman #1
    Ez a cheerlader