29
Torrent-Seed Arányjavítás - help,nektek, és mindenkinek....
  • Dexantreal
    #29
    Vagy inkább azzal, ahogy más rendes felhasználók teszik: "Köszi a feltöltést!"
    Nah meg nem mindenki tölti vissza full teljesen :P.
  • dzsozefo
    #28
    legyen mit kérdezned:)
  • Yoda001
    #27
    minek ilyen topikot nyitni?
  • kas123
    #26
    1 felhasználó azzal köszöni meg a torrentet, hogy teljesen visszatölti :P
  • Dexantreal
    #25
    Meg még pár dolgot elírtam, de gondolom nem baj, olvasható, értelmezhető.
  • Dexantreal
    #24
    abszottul=baszottul
    Elírtam.
  • Dexantreal
    #23
    Amúgy abszottul tudom utálni az egész Majomparádé oldal 90%-ban - regelt tagokra értem -, hogy feltöltök valamit, seedelek és, akkor elhúzok élni az életem és nincs seed.
    Visszajövök... mé nincs seed, jöjjön má seedelni, mert és blabla... káromkodnak és pattognak, de másoknál érdekes módon nem, csak nálam és ez rohadtul tud idegesíteni.
    Tök normálisan írok mindent ott és mégis.
    Aki ott regelve van és kívánsci rá, keressen meg ibronlouie néven.
    Szal ezt én nem értem... miért ilyen gyökerek egyesek?
    Jahh meg letörne a kezük, ha megköszönnék a feltöltést? Rakat leecher ott hőzön és lézeng, hogy tölti, de megköszönni nem tudja :PPPP.
    Seggek és no komment.
    Csak gondoltam leírom, ami nagyon zavar.
    Egyébként maga a Majomparádé oldal nagyon jó.
  • Dexantreal
    #22
    Ahamm, vágom és hajrá hozzá.
  • homeless
    #21
    Torrentért minek fizetni? Vagy ratio faker vagy fizetős ftp.
  • Thanatos
    #20
    izé,, nekem is 2megás volt kezdetileg amit uyge emeltek 8ra, de nekem az upot is felnyomták 512-re... :)
  • Lullaby
    #19
    nem feltétlen. volt nekem olyan netem amivel 10 perc alatt lejött 4 giga(!!), seedet meg ne is részletezzem...
  • akyyy
    #18
    én nem vok az, csak az akarok lenni:) de lehet albérlet lesz belőle... de csak szerzek vmi jó ismit:D meg laptopppal majd oda enged valaki oszt go:D
  • Dexantreal
    #17
    Hja, jahh, hallottam, hogy a koleszosoknak jó a sebességük :P.
  • blackgamer
    #16
    bérseedelés nem hülyeség, bár torrent oldalak nem szeretik valami miatt
    az emeltdíjas sms-ért upload biztos többet hoz nekik a konyhára :)
  • Bucser
    #15
    8 megás DSL:) 128 uppal (kezdeti 2 megás 2-szer duplázva, de ugye uploadon nem módosítottak) És a 128-at nem használom fullosan, mert valamin browseolni is kell:)
  • zoolee
    #14
  • bertino
    #13


    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1088340831
  • tzsoltika
    #12
    én is seedelek inkább 50 kb-al minthogy fizessek érte, amúgy olcsók a szerverek
  • shad0w
    #11
    hű, 800/8kb-s net? ammilyen?
  • shad0w
    #10
    ottapont :) én egy éve abból élek amit anno 100mbitről seedeltem 2 héten keresztül folyamatosan. ha valakinek egy egész éve vagy több van rá akkor ott nincs kérdés :)
  • Bucser
    #9
    8Kb/seccel seedelek és az arányom 300 giga után is 0,437 (most seedelek ezerrel, hogy visszamenjek 5 fölé bár kicsit lassú)

    Szar, hogy lefelé 800K-val jön valami visszafele meg 100-ad részével:) de majd kialakul csak türelmesen kell csinálni:)
  • bakvarnyu
    #8
    normális vagy ,ezért fizetni?!
  • akyyy
    #7
    én se fizetek szerverre.... tanulj, juss be egy elit suli koleszába ahonna jól tucc sedelni
  • Dexantreal
    #6
    Ha lesz pénzem, talán fizetek egy szerverre, bár nem vágom ezeket még ,addig meg seedelek a 40-60 kb/s-mal :PPPP. Nekem jó az, bár lehetne jobb jahh.
  • gercse
    #5
    egyébként meg van torrent topik
  • gercse
    #4
    aki már a torrentezésért is fizet...
  • dzsozefo
    #3
    Nyilt? nem feltétlen kell igy vélekedni még lehet egy jó topic... szerintem -
  • Kandurex
    #2
    alig hiszem, h egy ennyire nyílt warez topik sokáig megmaradna az általános fórumon,,..na de te tudod...
  • dzsozefo
    #1
    Sziasztok! remélem nem fogtok megdobálni a topic miatt, szükségét éreztem a dolognak....

    -Várom mindenkinek a véleményét, tapasztalatát...
    -Esetleg megosztanátok kinél vagytok mennyit fizettek...(ha lehetséges)
    -Minőség, Gondok, Probélmák...

    Én most fizettem be egyre- új a dolog ez Utorrent Win2003 Szerveren!

    Jó topikozást és várom sok sok hozzászólást ;)