16
  • vax
    #16
    Hát ez se rossz. Valamilyen szinten már müködik a t-online t-home szolgáltatásaként bár igaz az még nem HD minőség.
  • vax
    #15
    Teljes mértékben igazad van. Erre gondoltam csak rosszul fejeztem ki magamat.
    :)

  • totya4
    #14
    A flash memóriák "picit" drágábbak mint a lemezek (sokkal drágábbak), arról nem beszélve hogy meghibásodási arányuk nagy, azt speciel nem tudom hogy csak azonos terület frekventált olvasásánál is, de írásánál biztos. A jövő az lenne szvsz ha mindenhova kíhúznának lakásig optikát, és olcsón akkora felbontásban amit akarsz olyan filmet és akkor nézel meg amikor és amit csak akarsz - persze az ár szolgáltató függő. Teljesen felesleges 5-600 korongot őrizgetni ha úgyis 5 év alatt max 1-2-szer használsz egy lemezt.
  • dez
    #13
    Hát igen, ROM kártyák lennének az ésszerűbbek. Viszont a ROM-okat nem fejlesztik ilyen ütemben. Szal lehet mégsem az ésszerűség fog dönteni.
  • Sanyix
    #12
    Hát sztem az hülyeség, ha mondjuk boltban vehető filmek flash memórián lennének, mert az pazarlás. Többször írható médián olyan dolgok amiket valószínűleg soha nem akarunk törölni? Inkább a flash memóriával kompatibilis csatolású egyszer írható gyárilag beégetős olcsóbb ROM-ok lennének jók erre. Flash inkább a vinyókat, és az RW lemezeket nyírhatná ki, ahol ki is lennének használva a képességei.
  • vax
    #11
    Ugy kb. 4-5 év mulva csucsra járatódnak és utána már jön a "hosszú haláltusa" a Bd-nek meg a HD-nek.
  • vax
    #10
    Számadatokat irhattak volna. Szerintem mind a Bd mind a Hd "halálra" van itélve. Talán ezek lesznek az utolsó általánosan használt "porgó-forgó" mozgó médiák. A flash memóriák középtávon "kinyirják" őket.
  • archkoven
    #9
    Szerintem nagyon kevesen néznek hd filmeket a ps3-on, főként játékra használják. Persze a lehetőség benne van, de mire elterjednek a hozzá való filmek addigra az asztali lejátszók ára is alacsony lesz.
    Egyébként engem ez az egész filmzézési mizéria kurvára nem hat meg. Engem az újabb technológiák kizárólag a magasabb tárolókapacitás miatt érdekelnek.
    Bár a múltkor letöltöttem egy 1980x1080p felbontású videót és tényleg elképesztő volt a minősége.
  • grebber
    #8
    Már várom azt a pillanatot amikor ezeknek az asztali pc-kbe szán irója 15 ezer lesz egy lemez meg max 1000FT.
  • AgentKis
    #7
    Blu-ray csempészek nincsenek?
    Amin ilyen pofátlan a vám, azt előbb-utóbb feketén is kezdik nyomatni...
  • AgentKis
    #6
    Majd a kicsi távolkeleti kezek megoldják ne izgulj...
  • feamatar
    #5
    nem az a nevetséges szerintem hogy amcsiban 500$ itt meg 9000Euró hanem az hogy még a dollár gyengébb is... ez az abszolút pofátlanság :s :s :s
  • Axon
    #4
    400 euró, 900 euró???
    Nevetséges!
    Majd ha 20 ezer alatt lesz az áruk, akkor elgondolkoznak rajta a vásárlók. Na persze legyenek hozzájuk akciós filmek 990-ért.
  • avman
    #3
    minek venne bárki is ps3-at? :D
  • mikloss
    #2
    "Odaát 500 dollárba kerül, míg Európában 900 euróba" Ez akkora szemétség, hogy USA-ba minden sokkal olcsóbb... Több mint kétszer drágább európába!
  • Pharaoh
    #1
    Minek venne valaki külön BR lejátszót, ha a PS3-ban úgy is van?