17
  • Mr Csé
    #1
    hbd!
  • 1Obi1
    #2
    Pusztuljon a férgese...
  • Szemi90
    #3
    "a világ első számítógépes kártevőjét, amelynek egyedüli célja barátainak megijesztése volt"
    Szerintem akkor nem volt kártevő, ha semmilyen kárt nem okozott...
  • Flashy
    #4
    azér én az internet wormot is megemlítettem volna
  • Szemi90
    #5
    Még hogy a Jeruzsálem vírus nem volt széles körben ismert...
    Péntek 13-án be sem kapcsolhattuk a gépet, mert mindenki ronyózott a vírustól.
  • MaSzKa
    #6
    yeefo-t az 1 geci virus
  • DjDano
    #7
    Őszintén szólva szerintem régebben veszélyesebb volt egy vírus... Emlékszem amikor a One_Half nevű vírus tönrebaszta az állományok felét a vinyómon
  • n0k0m
    #8
    CIH vírus. Hazavágta alaplapot. :P Mas virust ami a magát a gépet károsította, nem az adatokat, nem is nagyon tudok.
  • bandypappa
    #9
    Na ezért jó a linux. Nincs virus*

    *ez a hülyeség alól nem mentesít

  • AranyKéz
    #10
    Boldog születésnapot! ^_^
  • AranyKéz
    #11
    A One-Half gecibb volt. Én sajna mindkettőt beszoptam :(
  • artschiatwork
    #12
    anyukám munkahelyén lévő szgépet vágtam vele tönkre... :P
  • peba
    #13
    Nekem még nagyon régen volt One-Halfom, még Brainnel is dolgom volt, meg kb 4-5 éve szoptam be a jeefo-val. Hát az valami ocsmány dolog. Kitudja, biztosan most is terjeng valahol. Nálunk akkor volt "szezonja" :D hú de mindenki gépén ott volt :D

    Sosem ment tönkre a hardver.
  • khalim
    #14
    http://en.wikipedia.org/wiki/Timeline_of_notable_computer_viruses_and_worms

    ajánlom a cikkíró figyelmébe.
    no comment.
  • Cat #15

    "Mások kétségeiket fejezik ki a jubileummal kapcsolatban, mivel az ARPANET-en már a '70-es évek elején megjelent a Creeper, de senki nem vitatja az Elk személyi számítógépes elsőségét."
  • Leventuszéy
    #16
    Jajdejó, mobil kártevők
  • Mice
    #17
    :)
    a yeefoohoz nekem is volt szerencsém:) LanParty 4-5 haver összecsüccs, aztán mindenki mikor vitte volna haza a gépét, akkor egyszer csak azt láttuk, hogy minden exe-ben ott van és cure-ölni se lehetett. Ami exe volt mindet lehetett törölni. Egyetlen haverunk mind az 5 gépet befertőzte amikor indulás előtt programokat akartunk cserélni:) De szép is volt:) mindenki anyázott:)))