832
  • zsolesz92
    #1
    Sziasztok. Kezdjük is egy viccesebbel:
    itt az eredeti téma, aki akarja megtekintheti.
    Röviden a téma lényege: Értelmetlen tárgyakat létrehozni, mint például a linkben a képen is, ahol egy ventilátoros villa látható, ami gondolom a kaját hűti xD
    Igényes munkákat várunk, ne csak összedobott valami legyen!
    Hajrá!
  • Lacee
    #2
    már volt ilyen topic, csak átköltöztek a lohere.net-re.
  • Shiwo
    #3
    a photoshop phéntekre gondolsz, és az csak hasonló..ott Shadow_TTH adta fel a feladatokat, itt meg egy másik oldalról vesszük az ötletet..amúgy photoshop munkák topicban már kibeszéltük a témát, és arra jutottunk, hogy jobb lenne neki saját topic, mint elömleszteni vele azt a topicot...
  • zsolesz92
    #4
    Mexületett első munkám:

    Ez egy szauna :D Nem tudom hogy elfogadható-e, ha a szaunát tárgynak vesszük akkor igen, de ez most mind1 :P
  • Shiwo
    #5
    az a nagy fehér egy fűtőtest akar lenni ?
  • zsolesz92
    #6
    az egy légkondi akar lenni
  • CattiBrie
    #7
    Biztos jó volt ilyen szép lányokkal dolgozni.. .))
  • AntiHero
    #8
    Jónapot kívánnék. Mán ilyen topik is van:) Mit meg nem élek:)
  • Shiwo
    #9
    hol ? linket..

    csak mert ilyen nincs...hasonló van...
  • zsolesz92
    #10
    #7 igen...
    Csinálok majd erre a témára valami ötleteset is, most ez jutott eszembe...
  • Shiwo
    #11
    én majd késöbb tok csak alkotni..
  • zsolesz92
    #12
    azt monnya h már ilyet is csináltunk... szóval csodálkozik h mióta nem volt azóta csináltunk :D
  • Shiwo
    #13
    jaaaa...akkor félreértettem...akkor jól van :)
  • CattiBrie
    #14
    hát itt :D
  • Shiwo
    #15
    hehe :)
  • braaa
    #16
    héjhéjhééééééjj!!!! megnyílt!?!!?? A cipőm lábtörlőbe megtörölve, ajtót óvatosan megkopogtatva, én is belépnék az előszobába!!! :)

    egy régebbi képpel nyitnék, multkor volt a worthon a Meet the Beatles konzest, ezt a képet még oda csináltam de nem tudtam elküldeni a kredit(!??)-es dolog miatt, meg még ugyse postoltam hát itt van:



    source
  • Shiwo
    #17
    kicsit fakíthattál volna a fejeken, hogy passzoljanak a háttérhez
  • zsolesz92
    #18
    kicsit srágásak a fejek...
  • zsolesz92
    #19
    megjött második képem is:
    Használati utasítás: dugja be a porszívó hálózati vezetékét(vagym ia rákot) a hálózatba(vagy mibe)!
    Helyezze a kívánt távcsövet a helyére(lásd: kép), mjad indítsa be a porszívót. Ekkor a távcsövön, a hőérzékeelőnek köszönhetően megjelennek az aprócska, szemmel ne látható porszemek, méghozzá színesben, hogy jobban lássa őket. Ha egy interaktív atkát talán, csak helyezze fel a sznájper távcsövet, célozzon, és indítsa be a porszívót!
  • PíszLávJuniti
    #20
    És ebben mi az értelmetlen?
  • braaa
    #21
    tudom, álítgattam mindent (color balance,hue&sat, levels, brig&contr, sharpen) sehogyse tudtam "normálisra" állítani
  • Shiwo
    #22
    hehe, ez jó
  • zsolesz92
    #23
    köszi, várjuk majd ám a te alkotásaidat is, neked mindig vannak poénos ötleteid..
  • braaa
    #24
    "...multkor volt a worthon a Meet the Beatles konteszt..."
  • braaa
    #25
    ja, jóó!
  • AntiHero
    #26
    Ja lemaradt a "?" bocsesz:D megértot a shunshine
  • Shiwo
    #27
    láccik..már írni se tudsz ,)

    #23 azért ez így nem teljesen igaz, de majd alkotok valamit késöbb..most pakolászok, közbe néha ránézek a fórumra..
  • zsolesz92
    #28
    Probálok bannert csinálni, de sajnos nincs még annyi képünk amit cxsináltunk hogy elég legyen. ill van, de nem mind olyan jó...
    szal lehet h nem a képeink lesznek rajta, aki gondolja csinálhat bannert, meg ötletet is adhattok h milyen legyen!
  • Lacee
    #29
    és a photoshop phriday vajon melyik site-on van? segítek, worth1000 :)
    namindegy, virágozzék minden virág :)
  • zsolesz92
    #30
    hát a phirday pont nem ott van...
  • Shiwo
    #31
    azon van.. csak a photoshop phéntek a photoshop phriday MINTÁJÁRA készült, hasonló elvekkel, de saját témákkal.. ebben meg valódi worth1000-es témákat veszünk át..

    (amúgy sajna a phéntek eléggé leállt, mióta Shedó "átköltözette" a lóherére..)
  • zsolesz92
    #32
    vmi sa a rövidítése nem???
  • zsolesz92
    #33
    SA
  • Shiwo
    #34
    mind1, hol van..a lényeg, hogy nem úgyanaz a topic lényege..
  • VRSDM
    #35
    bizony majd énis igyekszem hogy jókat alkossak mielőtt meg öregszem
  • gazgoblin
    #36
    éljen éljen
  • Shiwo
    #37
    első nekifutásnak:

    Motoros wc-kefe


    [apró]minőség nem a legjobb, nem bírtam normálisan körbevágni azt a hüle kefét..[/apró]
  • zsolesz92
    #38
    jó lett, talán lehetne nagyobb a kefe
  • Shiwo
    #39
    nagyobbat nem találtam :( ha meg megnagyítom, elmosódik..
  • Shiwo
    #40
    Hölgyeim és uraim !!! CSAK MOST ! CSAK ÖNÖKNEK ! CSAK TŐLÜNK ! CSAK 999 999 Ft[apró]+áfa[/apró]Az új többfunkciós Z-anuss-I hűtő ! Beépített TELEVÍZIÓVAL és MIKRÓHULLÁMSÜTŐVEL !
    Ne hagyják ki ezt a kihagyhatatlan ajánlatot ! Rendelje meg még MA !!!