277
megjlent!!!
  • Captain Brain
    #157
    Senki nem hajózik rajtam kívül ? Pedig a legjobb szimulátor, ami létezik.
  • Captain Brain
    #156
    Sikerült - szándékosság nélkül - megismételnem egy ittas orosz személyzet "teljesítményét".
    Fotó:


    Videó: http://virginbunny.uw.hu/russian.flv

    Ezt nekem sikerült összehozni, mert nem volt elég gyakorlatom Ocean Star vezetésben:

  • Captain Brain
    #155

    A radarképernyő remekül jelzi a veszélyesen sekély vizet. A piros nyíllal jelzett (én rajzoltam be) világoskék területen a nagy hajók, mint Ocean Star, zátonyra futnak.
  • Captain Brain
    #154
    Szörnyű dolog történt ! Elsüllyedtem a vizirobogómmal ! Természetesen túléltem, hisz kiváló úszó vagyok. De a járgányt sajnálom.

  • Captain Brain
    #153
    Kár, hogy más nem ír ide. A Ship Simulator 2008 a legjobb a műfajban. Szuper. Csak az unhatja meg, aki arra is lusta, hogy legalább egy küldetést is teljesítsen. Meg akit nem érdekel a hajózás.
    Engem meg a piff-puff lövöldözős gagyiságok nem érdekelnek.
  • Captain Brain
    #152
    Újabb élményekkel gazdagodtam:
    http://virginbunny.uw.hu
  • Captain Brain
    #151
    Egy ideig a gépház "foglya" voltam, nem tudtam, hogy kell kijönni onnan. Mígnem a Camera reset ikon "kiszabadított".
  • Captain Brain
    #150
    Ma a Hercules Atlasz uszállyal teljesítettem sikeres küldetést. Nem semmi gépháza van, íme a részletesség illusztrálása.
  • Captain Brain
    #149
    Megtaláltam:
    A Bump Mapping effektust általában 3D-s programokban használják a kisebb felületi egyenetlenségek szimulálására. A Bump Map egy szürke árnyalatos kép, amelyen a világosabb részek a kidomborodást, a sötétebb részek pedig a besüppedt részeket jelzik.
  • Captain Brain
    #148
    Hali !
    A bump-map a grafikában az micsoda ?
  • Captain Brain
    #147
    http://www.youtube.com/watch?v=maWiW2Pa-Jw

    Egy idóta a hullámsírba küldte a Latitude -ot.
  • Captain Brain
    #146
    Kár, hogy mások nem írnak ide mostanában, ez így egy monológ ...
  • Captain Brain
    #145
    Egy súlyos negatívum: Néhány hajóról nemes egyszerűséggel lefelejtették a radart ... Már nem a képernyőt, hanem azt a forgó valamit. Mondjuk Latitude esetében, bár ki van világítva mint a karácsonyfa, azért ez csücskös / erős, kinek, hogy tetszik.
  • Captain Brain
    #144
    Azzal semmiképp nem értek egyet, hogy a játék unalmas lenne. Persze külömböző nemű járművek vezetési élménye nem hasonlítható össze. Nyílván izgalmasabb egy katonai vadászgép vezetése egy folyami uszályénál, de ez nem a szimulátor rovására írható, ez a valóság is egyben. Mellesleg gyakran hajóvezetéskor is baromira figyelni kell, hogy baj ne legyen.

    Szerintem a Ship Simulator a sok piff-puff gyilkolászós játék után jó kis idegnyugtató. Nekem tetszik.
  • Captain Brain
    #143
    Amúgy disznóságnak tartom, hogy külön jelentetik meg a New Horizons addont. Én az alapverziót eredetiben megvettem (megvan a doboza, írígyeljetek )minegy tíz rugóért (forintban). Ha ezt is ... na nem. A sokat szidott Microsoft is sportszerűbb e tekintetben, nem darabolta ketté a Flight Simulatort. Nem beszélve arról, hogy ahhoz a nemzetközi fejlesztő közösség tucatjával gyártja az ingyenes gépeket.
  • Captain Brain
    #142
    SIKERÜLT !! Köszönöm a segítséget !
  • Captain Brain
    #141
    Egy ISO fájl képződött, melyet ha DVD -re írok megvan a telepítő ? Jól gondolom ?
  • PLackó
    #140
    Winrar nevű progival tudod őket kicsomagolni.
    Rákattintasz jobbklikkel mondjuk a .001 file-ra,kicsomagoltatod,és ilyenkor az összeset kicsomagolja,így meglesz a file.
  • Captain Brain
    #139
    Igazán segíthetnétek, tényleg nem a szoftverrendőrségen vagyok kapitány.
    A letöltött fájlkiterjesztések: sorszámok 001-től 017-ig, valamint egy nfo és egy sfv. Sehol egy exe vagy msi.
  • Captain Brain
    #138
    Köszi, de a #136 -ban tudsz esetleg segíteni ?
  • PLackó
    #137
    jó kis történet :)
  • Captain Brain
    #136
    Köszönöm a segítséget, de hogyan telepítsem ? Csomó fájl jött le, de exe kiterjesztésű egy sem. Ne röhögj, ez életem első ilyen akciója.
    Üdv. Brain kapitány
  • Captain Brain
    #135
    Kedves hajózó Kolléga Úr, én nem vagyok járatos a magam 47 évével az ilyen praktikákban, vén f... bocs szivar vagyok, adok egy e-mail címet, örömmel venném, ha megírnád oda, pontosan mit tegyek. Egy rekesz virtuális pezsgővel hálálnám meg. :-))
    [email protected]
    (a 9 előtt nem 1 hanem el betű áll.)
    Üdv. Brain kapitány.
  • chuck
    #134
    Bittorent?
  • Captain Brain
    #133
    A 2008 -ashoz tartozó New Horizons addon -t hogyan tudnám megszerezni ?
    Üdv. Brain kapitány
  • Captain Brain
    #132
    Sziasztok !

    Nekem pozitív véleményem van a 2008 -as verzióról. Egyetlen negatívuma a nagy erőforrás igény, egy P IV. 3,2 GHz, 1024 MB RAM -mal rendelkező gép esetén is egy rövid újságcikket elolvasok, mire betöltődik egy misszió.
    Nem igaz viszont, hogy minden süllyedés azonosan sablonos, lásd az én szerencsétlenségem Marseilles partjainál:
    http://virginbunny.uw.hu
    (Ez egy blog, lentről felfelé kell olvasni és nem csak én írok bele, ez ne legyen gond.)
    Ezt a hajószimulátort 1.3 verzióra gondolok, a patch -ok után, csak repülőgépszimulátorok múlják felül, de ne felejtsük el, hogy azokat jóval korábban kezdték fejleszteni.

  • chuck
    #131
    1. FMTTV-6V4DV-AA4MZ-CCB64-VFDKZ
    2. YZM4Y-VKKBB-7MDZ4-FFDZZ-DVVDY

    Ezt a két licence keyt kell egymás utá beütni, akár copy paste is működik, és megy az addon telepítés is.
  • chuck
    #130
    ebben a jatekban mi az elvezet ?
    nyomtam vele 2 orat, kiprobaltam sok-sok hajot sok idojarassal, de nem igazan talalom benne a feelinget ?!
  • bajgunar
    #129
    Appám ennyi bénát!!!
    Ott a Google arra van, nem kéregetésre!
    Aztán látom megy a WAREZ 1000-el, kapásból 20-an SERIAL-t kértek!
    LoooooL
  • samsung123
    #128
    nehéz lenne 4 hózzászólást visszaolvasni? hmm...?
  • KOVU
    #127
    hali
    valaki tudna nekem adni 1 müködő serialt a
    ship simulator 2008 és a new horizont kiegészitölyéhez?
    elöre is köszi ^^
  • Devil093
    #126
    Sziasztok felraktam a new horizons-ot és a jelszavak közül egyik sem müködöt ha valaki tud egy jó jelszót az pls! irjon
  • keridenes
    #125
    hopp, azt kihagytam, hogy lenne egy kis problémám, miért van 1 fps-em a városokban (a tenger/szigetnél nem volt)
    Pedig low-on játszok, és megvan a minimum rendszerkövetelmény.
  • keridenes
    #124
    Hali!
    Köszi, tényleg jó, csak nekem a Ship Simulator 2008-ét, azután a kiegét kellett beírnom.
    Egyébként a bump-map megjelent a grafikába ennél a hajónál látni fogod:
    Portoferraio Angel
    (menj el az ablak mellett)
  • samsung123
    #123
    a SERIAL JÓ!!! amit a new horizonshoz van, csak be kell mountolni egy másik akármilyen isót és máris elfogadja a serialt:)
    nekem megy, csak az irták hogy megjelenik a bump-map a grafikába és én nem nagyon talákoztam ezzel az effektel:(
  • keridenes
    #122
    Hali! Valaki kérem adjon egy Serialt a New Horizons kiegészítőhöz.
  • Mayorpapa
    #121
    én próbálgatom, és nagyon jó!
  • fityusz
    #120
    Gyerekek SERIAL-t tudtok ajánlani! Előző patch-oz nagy-nehezen szereztem, ehhez meg megin új kéne, ha vóna! Ha esetleg valakinek működne valamilyen kóddal írja már be, előre is köszönet.
  • PLackó
    #119
    upsz,mégsem tudom kipróbálni: Eredeti kulcs kell hozzá :(
  • PLackó
    #118
    jó kérdés,még nem próbáltam :)
    Nem tudom hogyan épülhet fel.