524
Linkeld be kedvenc zeneid videoklippjeit
  • viizo
    #444
    valami farmer(?) reklám zenéje volt, és a reklám nekem tetszett mert eléggé elborult volt, azonban maga a zene kép nélkül nagyon gááázzzz
  • PyRex
    #443
    fúj, a halálba idegesített ez a "zene" (?)
  • csgery
    #442
    Hát már 8 éves, lehet h nem a legrégibb, de már szinte ÖRÖKZÖLD:)
  • CzGobe
    #441
    mert ez nem is olyan régi :) 99es, ha jól emléxem De imádom én ezt
  • csgery
    #440
    Ez remélem még nem volt:)
    Mr Oizo - Flat beat
  • CSOCSO
    #439
    szvsz mar betettem.. amugy igencsak kircsi zene
  • Paranoia
    #438
    JUhuuH remélem nemvolt még:)
    antiloop - in my mind
  • desigo
    #437
    Solid Sessions - Janeiro
  • takibalint
    #436
    Nem ismertem ezt a szamot, szoval nem ez az amit keresek. Ja azt nem mondtam, hogy az ide belinkelt klipeket persze vegigneztem, nincs e koztuk. Marmint amelyiket meglehetett nezni, es idokozben nem lett torolve a youtube-rol.
  • csanee
    #435
    Members of Mayday - Culture Flash
    Ez is olyasmi, bár biztos ismered. #328-ban találod a youtube linket hozzá, nem akartam még1x betenni.
  • BaliBoy
    #434
    Hát ha az eredetiből nem ismered fel akkor nem valószínű, hogy ezt keresed mert azontúl, hogy Nalin-es verzióban több basszus van, azért a dallam ugyanez, kicsit más "hangszerelésben".
  • takibalint
    #433
    Nalin INC-tol mindent talatam, csak epp a Magic fly-t nem. Amugy ez a szam nekem megvan egy Trance valogatas albumon de mas eloadotol. Szerintem nem ez az hacsak nem a Nalinos fele feldolgozas.
  • BaliBoy
    #432
    Nalin INC - Magic fly - esetleg. Legalábbis ráillik a leírásodra.
    Klipje szerintem nincs, de mivelhogy egy feldolgozás az eredetijét megtaláltam: Space - Magic fly

    Bár a Nalin féle feldogozás már legalább 8 éves. Majd meglátod.
  • takibalint
    #431
    Nem ez az, ez nekem is megvan. Abban amit en keresek semmi szoveg, vagy enek nincs. Legalabbis en nem hallottam soha. Szerintem mar te is hallottad, csak igy nehez rajonni.
  • csanee
    #430
    Aha, értem. Esetleg még erre tippelnék.
  • takibalint
    #429
    Hello. Sajnos nem ez az. Szerintem az amit en keresek az nem PPK. Monotonabb zene kicsivel mint a PPK, de elegge fulbemaszo. Ez a space dolog csak az en otletem. De lehet, hogy teljesen mas klipje van, ha van egyaltalan. Csak nekem rogton ez ugrik be a zenere. Szerintem annak idejen volt nehanyszor radioban, meg iden is hallottam. BBC-n meg zeneboltban is, csak epp nem tudtam ott megkerdezni senkitol, kie ez a nota.

    Azert koszi.
  • csanee
    #428
    Helló! Esetleg ez lenne az?
    PPK - Reload
    Eléggé space, meg resurrection-re is hasonlít.
  • takibalint
    #427
    Van egy masik is amit keresek. Azt is csak radioban halottam, radasul nem is Magyarorszagon. Egy no enekel benne, es az a refren amit ismetelget, hogy it's my life it's my life. Ezt viszont meg iden januarban is hallottam a BBC1 radion. Ez inkabb dance vagy disco. Nem pedig trance vagy house. HA szinten valai felismeri linkejen, vagy irja le kire gondol. Ha hallom, akkor rogton felismerem. Koszi
  • takibalint
    #426
    En is keresek egy szamot, de az inkabb trance, sem mint dance. De sajnos soha nem lattam klipet rola. Mindig csak radioban hallottam, vagy uzletben. Szoval igy nehez elmagyarazni. Leginkabb a PPK Resurrection- re hasonlit. Korabban azzal kevertem. Nincs benne enek, es amolyan space zene. Vagyis egy magas hang effekt az ami ismetlodik mint dallam mikozben megy a bum bum basszus alatta. Tudom ez igy hulyen hangzik, de maskepp nem tudom leirni, KB 6-7 evvel ezelotti. Szoval ha valakinek van valami otlete akkor legyszi irja le a szam cimet meg az eloadot vagy csak az egyiket, es majd rakeresek.
  • lemongrass
    #425
    jááájjj! az a billy hendrix bodyshine klipp nekem megvan vmi videokazettán... még egy egri VAVA tv-s Megállóban kértem a dorkától 2001-ben!!!! :D na meg vinyl-en is itt figyel a ládámban!
  • PyRex
    #424
    Baby D rockz! De nekem a Rank 1 féle remix sokkal jobban tetszik, az alábbi mixben az első szám:

    http://www.youtube.com/watch?v=2K2dOoSJpoM
  • desigo
    #423
    BABY D - LET ME BE YOUR FANTASY
  • desigo
    #422
    Sajna klippet nem találtam hozzájuk :(

    Billy Hendrix - Body Shine

    Marusha - It Takes me Away
  • lemongrass
    #421
    hát, ha a fórum címét végigolvasnád... mi is csak megjegyeztük....
    mellesleg a 90-es években a video-k rögzítése sem a mai modern technika eszközeivel készült... szóval a minőség alapból X@r...
    viszont itt egy nagy favoritom!
    Yello - Rubberbandman
  • PyRex
    #420
    amúgy itt a stage6-on érdemes körülnézni, a legtöbb ide is linkelt cucc megtalálható ott LETÖLTHETŐ divx / avi formátumban, kurva jó hang és képminőséggel...
  • PyRex
    #419
    ez az ALAPMŰ kimaradt :)

    BG The Prince of Rap - The colours of my dreams
  • bandeeeie
    #418
    Köszönjük, hogy ezt megosztottad velünk
  • BaliBoy
    #417
    Hát te nagyon fasza gyerek vagy.
  • WNW
    #416
    Neked van 5 DVD-nyi anyagod, masnak nincs.. Ennyire egyszeru...
  • nandika22
    #415
    Sziasztok!

    Nézegetem ezt a topicit, de nem tudok rájönni, h mi értelme van itt belinkelni a jutúúúbos linkeket. Annak semmi értelem, szarok a minQségek is... Nekem speciel van 5 dvd-nyi videóklippem a 90es évekbQl... Feltöltögetném, csakhát a 30k-s feltöltéssel érdekes lenne... Nem akarok kritizálni senkit, csak gondoltam megjegyzem...
  • csaabz
    #414
    Way Out West - Killa (orkidea remix)

    a legnagyobb zenéjük.......
  • king13
    #413
    Way Out West - Apollo az nagy kedvenc
  • Daza500
    #412
    Basement Jaxx - Where's Your Head At
  • lemongrass
    #411
    way out west-ez nem ismerni? jááájjjj! újonc a modern elektronikus tánczene vizein!
    egyik jól sikerült klippjük 2001-ből...
    /bakeliten is megvan! :D/


    Way Out West - Intensify
  • Paranoia
    #410
    Way Out West is a UK progressive house and progressive breaks group from Bristol, England consisting of producers and DJs Jody Wisternoff and Nick Warren.

    az nem a rendes klipje,sztem amugy nincs is neki.csak vki csinált a városáról 1et...
  • takibalint
    #409
    A Way Out West - Killah az milyen nemzetisegu eloado?? Mert en meg nem hallottam errol, de a klip Magyarorszagon keszult. Vagy magyarorszagon is.
  • takibalint
    #408
    Ez nagyon regi szam. De nagyon jo Mar vagy 10 eves. Amugy kicsit a Kriss kross es a Mr President kevereke.
  • CSOCSO
    #407
    oh yeah
  • desigo
    #406
    BASEMENT JAXX - RENDEZ VOUS

    Basement Jaxx - Romeo
  • desigo
    #405
    unatkoztam :)