15
Sail Simulator 4 - http://www.sailsimulator.com/
  • bzsoli
    #15
    javítás: de ez a program (szerintem) inkább közelebb áll a valósághoz, mint az (mármint a Virtual Sk).
  • bzsoli
    #14
    A Ship Simulator 2006 is egy nagyon jó program a maga nemében. Az egy motoros hajós program, ez pedig egy vitorlázós. Ezt inkább a Virtual Skipper sorozathoz lehetne hasonlítani, azzal a megjegyzéssel, hogy az versenyre, ez pedi csak úgy vitorlázásra van kitalálva. Pár napos használat után mindkettőben meg lehet taláni a nagyobb/jellemzőbb hibákat, de ez a program (szerintem) inkább közelebb áll a valósághoz, mint ezt. Ez a program arra van kitalálva, hogy általad kreált helyzeteket (szél, hulámok, stb-stb) kipróbálhassal egy-egy hajóval.
  • ColdFire
    #13
    pörgős játékmenet :P
  • Cat 02 #12
    Hát ship simulator sztem jobb lehet :) de aki szeret vitorlázni annak nem :P
  • bzsoli
    #11




    http://sklep.sail-ho.pl/obrazki/stentec/ss/4.jpg

    És pár további kép itt!
  • Adam II
    #10
    LOL
    Miért szerintem tök jó lenne egy Snail Simulator. Biztos izgalmas játékmenete lenne:D
  • Match
    #9
    Bazzeg, snail szimulátornak olvastam :D
    Nézek hogy tök érdeklődően áll hozzá mindenki :D
    Kurva másnapok :D
  • Pistike 007
    #8
    [URL=http://www.sailsimulator.com/]^^[/URL]
  • leho94
    #7
    ja nem is:D vitorlás
  • leho94
    #6
    szal egy hajos game..képed van rola?
  • bzsoli
    #5
    igen, ez alapvetően egy játék, ámbár funkcionalitása alapján elég komoly játék. Mondjuk ha ebben profi vagy, még nem leszel hajós kapitány. Ez amolyan téli szórakozás nyári kapitányoknak, kb.
  • bzsoli
    #4
    Az árat illetően annyi kiegészítést tennék, hogy a kiadó/fejlesztő honlapjáról történő vásárlás esetén a jelenlegi ár (mai CIB árfolyam szerint) 4959 forint mindösszesen (az EURO mostanság leértékelődik).

    Egy magyar honlapon csak 4.2-es verzió PLUS-os kiadása kapható, együttesen 13 990 forintért. Ez a PLUS-os verzió az alap programon kívül a Scenery Designer Toolkit programhoz tartalmaz széria számot, amit egyébként önállóan is meg lehet vásárolni, szintén mai CIB-es árfolyam szerint 3713 forintért. Látható, hogy a két szoftver külön-külön megvásárolva (a kiadó/fejlesztő honlapjáról) olcsóbb, mint a magyar forgalmazónál egyben. A PLUS verzió a kiadótól 8698 forintért szerezhető be, ami semmivel sem másabb, mint külön-külön megvásárolva. Célszerű tehát csak a szimulátort megvásárolni, majd pedig a tervezőt ha később szükséged lesz rá. Persze aki nem tud, online vásárolni, annak talán csak a magyar verzió marad.
  • Yoda001
    #3
    ez játék
  • leho94
    #2
    ez mienez?
  • bzsoli
    #1
    Sziasztok! Mivel nem találtam ilyen topicot, de szeretnék erről a szimulátorról másokkal beszélni, nyitottam egyet.

    A programot itthon is meg lehet vásárolni, de úgy gondolom ma már a külföldi oldalról történő vásárlás sem lehet nagy gond. Az ára szerintem kicsit sok, de alapvetően egy egészen jó programot kapunk érte. Olyat, amihez kiegészítőket is készíthetünk, pl egy Balaton sceneryt. Illetve amit már nagyon szeretnék, az a multiplayer kipróbálása valós társakkal.

    üdv: zsolti