339
  • Leky
    #281
    Szerintem hagyd a fenébe az egészet nem ér annyit.
  • NRK
    #282
    Eredetim van, és ugyanazt produkálja, ha krekkekkel futtatom, vagy eredeti lemezzel: hibaüzenet nélkül kilép. Semmi rendszert nem találok a kilépésekben. Minimálgrafikával is csinálja ugyanúgy. 5 percnél tovább még egyszer sem futott, viszont jópárszor már a Sega logónál kilépett. menüben is, beállításokban is, betöltés és játék közben is kilép. Teljesen random. Gyakorlatilag játszhatatlan. Laptopra is földobtam, hátha: eredmény dettó. Ötlet valamerre?
    (Asztali gép: Athlon 64 3200+, 1,5 GB RAM, Nvidia 7600 GT. Laptop: Sempron 3200+, 1,5 GB RAM, Nvidia 6100 GO)
  • cumfu
    #283
    hagyd a pi..ába
  • NRK
    #284
    Valami a mi rendszerünkben nem tetszik neki. Mert havernál fut teljesen stabilan a játék. Azóta egyébként nagyon kicsit javult a helyzet, frissítettem games for windows live-ot, c++-t, ageia pysics-et, open al-t, ahogy a honlapjukon javasolták. Így már van, hogy sokadik próbálkozásra kibír egy pályát végig. De azért oltári jó úgy kiadni egy játékot, hogy az ilyen szar. Maga a játék nekem nagyon tetszik, de ez az instabilitás kritikán aluli.
  • Leky
    #285
    Akkor jól gondoltam, hogy ha eredetim lenne akkor is kilépne. Röhej mostanában az egész Pc-s piac. Xbox 360-on az ég világon semmi ilyen gond nincs.
  • Dante73
    #286
    Nálam semmi gond nem volt vele, Valami amd-fix nincs a lemezen? Vagy hasonló?
  • NRK
    #287
    Lemezen csak DirectX, Open AI, és GamesForWindowsLive van. Egyéb semmi.
    Jut eszembe: arra rájött valaki, hogy a mentés hol van? Tetűfészek játék nekem is omlott mentés közben is, amitől sérült a mentés, betölthetetlen lett, és tök előről kellett kezdenem. Hócipőm tele van már vele. Sega-nak szombaton írtam, ígérték hétfőn válaszolnak, válasz nem jött, ilyen erővel a sóhivatalba is mehettem volna a panasszal.
  • NRK
    #288
    Na, a save-k helye megvan:
    C:\Documents and Settings\All Users\Dokumentumok\The Club Game Save Data
    A Megosztott Dokumentumok nevű mappában van.
  • Leky
    #289
    Nekem 2x megcsinálta ezt a mentés összeomlást a vége fele pontosan ugyanott. Lehet, hogy nem is tudtam volna továbbmenni azon a ponton.
  • NRK
    #290
    Néhányan arra tippeltek fórumokon, hogy az omlások a proci miatt vannak, valami nem tetszik a játéknak. Sega-tól hivatalos választ a mai napig sem kaptam, már nem is fogok, szerintem peccset sem csinálnak, tojnak az egészre.
    Dolog lényege: gépemben AMD 3200+ volt, akárcsak a laptopomban, és omlott rettenetesen mindkettőn a játék. Aztán most AMD 6000+ van, és tökéletesen stabil a The Club. Lehet, a procira gyanakvóknak van igaza.
  • doncarlos
    #291
    Pc-n hamachi-val lehet valahogy tolni multiba?
  • NRK
    #292
    Haverral egyszer próbáltuk, nem sikerült, aztán hagytuk a fenébe. Lehet, olyan macera van ezzel is hamachin mint a GOW-val vagy a Vegas 2-vel.
  • JackSparrow88
    #293
    Én most szedtem le a demót és végülis nem rossz game. Viszont látom ill. olvastam lentebb h sokatoknak elveszik a mentés. Azt lehet vhogy orvosolni ill. milyen gyakorisággal fordul elő az ilyen? (csak megkérdezem mielőtt beszerezném a teljest, nehogy aztán szopjam be)
  • JackSparrow88
    #294
    Ja és láttam h 3 féle verziója is van, melyik a jobb? (clonedvd, razor, proper vitality)
  • NRK
    #295
    A probléma nem a krekkel van. A játék maga nem kompatibilis némely konfigurációkkal. Mivel pontosan senki nem tudja megmondani mi is a probléma gyökere, mielőtt megveszed, PRÓBÁLD ki, mit szól a gépedhez. Én korábbi konfigomon a maximális futásidő 5 perc volt mielőtt a játék omlott volna. De kismillió esetben csak a Sega logóig jutotam e. Ha az omlás a mentés fázisában történik (nekem 2-szer volt ilyen), akkor a mentés sérül és betölthetetlen lesz. Új konfigomon kifogástalanul, stabilan megy, soha a legkisebb baj nem volt vele.
  • JackSparrow88
    #296
    Na ennél szarabb játékkal még nem találkoztam. Még be sem indul, pedig a demó majdnem full maxon ment. El sem tom képzelni h ilyenért pénzt kérnek egyáltalán, mármint ha az eredeti is csinálja ezt. Amúgy meg a játékmenet sem nagy szám, mindenkit lelőni a pályán oszt annyi, áá. Ez nálam abszolút elégtelenre vizsgázott(a teljes), a demó talán megér egy 2-est, aki teheti nehogy megvegye de még le se töltse, nem ér annyit. Rengeteg jobb game-t találhat ennél, csak keresni kell picit...
  • JackSparrow88
    #297
    Arról nem is beszélve h már próbáltam másik kér crack-kel is ( razor crackfix és vitality), felraktam azokat a progikat is amiket mellékeltek hozzá de úgysem lehet életet lehelni bele. Úgyhogy asszem itt vége is, úgy törlöm lefele a picsába h az csak na, ilyen szarok ne szemeteljék a gépemet. Esetleg egy windows újratelepítés a legfrisebb dolgokkal talán megoldhatná de nem 100 %, ráadásul ahhoz ki kéne írni vmire, h akkor majd feltudjam rakni de én olyan game-re nem pocsékolok lemezt ami nem is indul be, szaaar...
  • NRK
    #298
    Nem oldja meg a Windows reinstall. Én mindent kipróbáltam, mégis veszettül instabil volt a korábbi konfigomon. Eredetivel! Krekknek semmi köze az omlásokhoz. Itt valami hardveres összeférhetetlenség van szerintem. Új konfigomon tökéletesn megy. Jó kis eszement lövöldözős játék. :D
  • JackSparrow88
    #299
    Amúgy mi is bátyámmal tervezünk majd új konfigot, nagy valószínűséggel még a nyáron meglesz, szal akkor azon már menni fog ill. hány % kb. h úgy már működni fog?
  • NRK
    #300
    Próba cseresznye! Mindenképpen tesztelendő, mielőtt pénzt adsz ki érte. Sajnos SENKI nem tudja, mi okozza az instabilitását némely gépeken, úgyhogy százalékot sem fog tudni mondani senki.
  • JackSparrow88
    #301
    Ja igen de most azon gondolkozom h "pocsékoljak-e" rá 2 DVD-t mer még nincs kiírva, mivel én nem szoktam olyat lemezre írni ami nem műxik és hát még így se 100 % biztos h majd az új konfigon teljesen jól fog menni, szal nemtom...
  • joe1980
    #302
    Sziasztok.szeretnék venni majd 1 uj gépet ami ilyen:
    Alaplap: MSI K9N Neo-F V3 nForce 560 FSB2000
    14280Ft

    Ház: Eurocase ML5410 400W P4 Middle torony 4+1 hely
    8628Ft

    Memória:2-szer: DDR2 1GB 800MHz Kingmax
    4989*2=9978Ft

    Proci: AMD Athlon64 X2 6000 oem Dual-Core
    29880Ft

    Videókártya: ATI Radeon HD3650 MSI R3650-T2D512-OC 512MB
    19530Ft

    Winyó: Samsung 320 GB 7200 SATA2 16MB
    12990Ft
    ez jó konfiguráció egyébként?
  • joe1980
    #303
    ezen menni fog e ez a istencsászár játék?
  • JackSparrow88
    #304
    Simán megy majd, feltéve h sokaknak( mint pl. nekem is) bőven megvan a gép hozzá és még be sem indul szal nem 100 % h menni fog neked. Ha igen akkor nagy szerencséd van és legyél hálás ezért, ha meg nem akkor én szóltam...
  • joe1980
    #305
    De a demo verziója simán futott neked?vagy csak a teljes ijen beoffolos?
  • NRK
    #306
    Fullos graffal 40 FPS-sel fog futni neked, ha stabil. Próbáld ki. Én a demót nem néztem, csak a teljeset vettem meg.
  • joe1980
    #307
    Ezt hogy érted,hogy stabil.Kérlek magyarázd el!
  • JackSparrow88
    #308
    Amúgy lentebb már leírtam, h a demó simán ment, majdnem maxon nemtom hány de magas fps-számmal. A teljes meg be sem indul, csak fekete képernyő oszt annyi...
  • NRK
    #309
    Stabil = nem omlik. Fut rendesen, akkor áll meg, amikor te nyomod meg a quit gombot, mert ráuntál aznap már a lövöldözésre. Instabil = fogja magát, és 1-3 perces (vagy akár 5 másodperces) futás után figyelmeztetés és hibaüzenet nélkül leáll, eltűnik. Régi konfigomon az utóbbit produkálta, gyakorlatilag játszhatatlan volt, mostanin viszont égegyadta világon semmi gond nincs vele.
  • joe1980
    #310
    köszönöm válaszod.
  • joe1980
    #311
    Neked is köszönöm a választ.
  • sharpwrz
    #312
    Sziasztok!

    Csak úgy magától kilép a játék valamiért a desktopra! Ilyenkor mi van? Faq-ot seholsem találtam!
  • NRK
    #313
    Sokakkal csinálja. Nincs rá gyógymód. Valami hardveres összeférhetetlenség lehet. Pontos okát senki nem tudja, csak tippek vannak. Ha lesz új géped, akkor próbáld legközelebb, hátha az a konfig majd fekszik neki. Én március 29-én írtam ide ugyanezzel a problémával, és írtam a játék kiadójának is, minden létező fórumot elolvastam, de nincs megoldás. Régi gépemen nem volt hajlandó menni, újon igen.
  • JackSparrow88
    #314
    Cső beindult a játék, bátyám rájött hogy a Comodo tűzfallal akad össze, még akkor is ha 100%-osan átengedjük rajta. Kikapcsolva a tűzfalat megy. Persze még ettől nekem is kiléphet néhol, nem tudom, még nem mentem benne sokáig. :D
  • JackSparrow88
    #315
    Plusz még a vírusirtót is ki kell kapcsolni h beinduljon, jó kis game mondhatom. Aztán meg ha bejön addig vmi akkor baszhatom. Ráadásul maga a játék is elég érdekes, pl. legkönnyebb fokozaton még a hülye is teljesíteni tudja az adott pályát, eggyel nehezebb fokozaton már elég kihívásos, 3. ill. 4. fokozaton már szinte lehetetlenség végigvinni a szintet. Szal ez egy olyan game amivel unalmas óráidat töltheted el v. épp a napi feszültégedet tudod levezetni rajta, ennyi...
  • joe1980
    #316
    azt szeretném kérdezni ez a játék vistával kompatibilis?
  • joe1980
    #317
    legyetek szivesek válaszoljatok!!!
  • hitch
    #318
    igen
  • hitch
    #319
    games for windows-os
  • joe1980
    #320
    És még egy kérdés.Windows sp 3-on megy -e erre válaszoljatok legyetek szivesek.