Szexi magyar cyber-szépségverseny

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#39
Igy kapcsolódom a játék világhoz XD
ez mekkora N00b-ság XD
#38
Hát tombol az inteligencia a http://www.worldcybergirls.com/ on. Eszméletlen amik bevannak írva de ezen dõltem nagyot mikor beírta, hogy:

-Így kapcsolódom a játékvilághoz:
Interneten találtam
stb...

#37
Így kapcsolódom a játékvilághoz: és beír három pontot
egy banánt megérdemelne :-)

HP+

#36
Nah, konkrétan neki adtam vagy 4* 5 csillagot😉 Hajrá!
#35
"Így kapcsolódom a játékvilághoz: kártyajátékok , társasjátékok"

😄 Az ilyenekrõl mindig eszembe jut az a régi vicc, hogy Mit csinál egy szõke nõ két fagolyóval egy gumiszobában.

#34
"elsõsorban a számítógépes játékvilág lányai mutathatják meg, hogy nem csak avatarjaik, de valós megjelenésük is vonzza a tekinteteket"

Ennek aztán -mint kiderült- abszolút semmi köze nincs a valósághoz. Pedig egy fair szavazás még érdekelt volna is.
Ez így kb annyi, mint azok a reklámok amik senem viccesek, senem jók csak van bennük két csöcs és ablaktörlõt reklámoznak.
Ezzel a hozzáállással rendezek bátyámnak egy "volt barátnõim" versenyt, aztán meghívom Sári Évit meg Horváth Évát pózolni mellette apró pénzmag fejében, úgyis mindenki tesz a szabályokra.

#33
Kedvesem konkrétan õ, Kati, és már 2 perce viháncol a kommenteden 😊
Tessék szórni az ötcsillagokat.

PSN id: HUN_Partizan_182 Steam id: Partizan182_1

Vorpal
#32
Remélem nem az a kedvesed aki ezt irta :
"Így kapcsolódom a játékvilághoz : n"

.DDD - gondolom ez nõt jelent.D

- mondta a medve, és fejbe lőtte magát...

#31
Hehe, kb a 3/5 része a nevezõknek nem vette, hogy ez mirõl szól, azért Nimmerfroh Katalinnak van egy elég terebélyes játéklistája<#worship>, egy ilyennel lehet szerezni pár helyet, én automatikusan 1-2, esetleg 3 csillagot nyomtam be annak, aki ilyeneket írt, hogy Model, meg interneten találtam..
#30
Kedvesem is indult, úgyhogy tessék csak ezerrel szavazni.

PSN id: HUN_Partizan_182 Steam id: Partizan182_1

Vorpal
#29
De akkor is - ezek a hozzászólások a legjobbak :
Így kapcsolódom a játékvilághoz : Szeretek játszani!

LOL .DDD - világbéke - peace.D

- mondta a medve, és fejbe lőtte magát...

Vorpal
#28
Na látod : ezét van nálunk olyan sok szép csaj, mert fikázzuk õket
és igy veszik a fáradságot, hogy nem malacként mennek ki az utcára.

- mondta a medve, és fejbe lőtte magát...

#27
ehhe..... kiváncsi vagyok egy fiú szépségversenyre mikor kerül sor? Nem mintha engem marhára érdekelne de a biznisz az biznisz

MSI B450 TOMAHAWK MAX, AMD 3700X 3.6GHz, GIGABYTE 2070 WINDFORCE 2X 8G, HyperX 16GB KIT DDR4 3200MHz, Samsung 860 EVO 250GB, SATA3 WD1000GB 7200rpm Black 64MB, Fortron FSP600W-50ARN, Zalman Z3

R0sc0
#26
get a life

alienslive
#25
nem IQ bajnokság😊 csak a csomagolásrakell szvazni😊

#24
Majdnem lefordultam a szekrol 😄

Egyszeru Dal

#23
Hívta...

Egyszeru Dal

#22
Játék a Világ...<#violent><#falbav><#idiota>
omg meg a masik:
gy kapcsolódom a játékvilághoz:
Egy ismerosom hovta fel a figyelmemet a versenyre

Egyszeru Dal

#21
hat telelg elegge durvak a csajok 😄
de mind1ik szinte lineagezik
WoW power 😄
pilsner
#20
<#nyes>zsíír!!!<#eljen><#eljen>

#19
Az semmi. AZ IWIW szerint a jelenlegi elsõ csak 17 éves.
Vagyis szabályt szegett, de ez úgy tûnik nem számít... vagyis ez sem.
alienslive
#18
Ej, van egy két IQ bajnok, aki valszeg nem tudta értelemzni, mit kell ide irnia:
Így kapcsolódom a játékvilághoz:
"Model", "n", ".", "Interneten találtam", "...",

0Speed0
#17
Azért ezeket nézzétek meg:
Gamer girls

Sok láma idehazudik egy gépkonfigot...

#16
nincs ronda nõ csak kevés pia
mikloss
#15
Ezt tök bírom a 3/4-e kommunikációs szakon van meg stylist meg hostess. De bírnám lenne egy géplakatos vagy villanyszerelõ.<#vigyor>
Amúgy legalább a fele tök jól néz ki. CSak az olyanokat kéne kidobni aki a játék menüpont alá azt írja, hogy "játék a világ".... nc

Az integrált pluralista szocializmusban az alternatív demokrácia objektív frekventáltsága stagnált. mikloss... Hagyomány és minőség 1989 óta.

mikloss
#14
Ez nagyon király!! és ráadásul van benne igazság is szerintem. <#nevetes1><#nevetes2>

Az integrált pluralista szocializmusban az alternatív demokrácia objektív frekventáltsága stagnált. mikloss... Hagyomány és minőség 1989 óta.

#13
lehet

Gigabyte EP43-DS3L, Intel Dual Core E5200 @ 4 Ghz, Gigabyte 9800GT OC 512 MB @ 700/975/1860, Kingston 4 GB 800 MHz DDR2 RAM, Samsung 750 GB (32 MB) SATA II

#12
meg a magyar sokkal fikázósabb nép.

#11
Ez így érdekes <#nyes> : http://212.40.96.18/!stuff/kismalac/kepek//pic_gg_kismalac_00002854.jpg

#10
Megfigyeltétek már hogy magyarországon hogy viszonyulnak a fiúk a csajokhoz. Minden portálon ahol eddig csajokat raktak ki a következõket olvashatom: jó, dögös, béna, gebe, lófejû, malac, st. És ez igaz a legjobb csajokra is. ha megnéztek egy külföldi oldalt sokszor csak elismerést látok (pl. youtube) olyanra akit itthon már fikáznánk. Valsz nállunk sokkal több szép csaj van.😄
#9
Egyeseknél volt azért egy kis Photoshop-ismerõs-mozgósítás...
<#vigyor1>

#8
kamu az egész. a "jobb" csajoknak a profi fotóikkal, semmi közük a "játékvilághoz"
#7
Bányarém ide, bányarém oda, de párnak szívesen odaadnám magam <#vigyor3>

#6
Vagy akinek a haverja jobb perlbol es/vagy nagyobb botnetje van... 😉

The Internet has evolved from smart people in front of dumb terminals to dumb people in front of smart terminals.

#5
Úristen, bányarémgyülekezõ van? Mondjuk nem meglepõ, az ilyen szarokon általában az nyer, aki a legtöbb haverját beszéli rá a szavazásra😄. És hát egy ilyen szívességet ki utasítana vissaz egy olyan mondattal, hogy: "Nem, mert marha ronda vagy b*meg😄."
Rage47
#4
és az elsõ?<#idiota>
Sanyix
#3
Azért elég durván alakul a szavazás. Pl a 2. helyezett sztem kifejezetten csúnya.

Vain ei kuulu terroristien käsiin! CS. N. T. K. K.! SG az a hely ahol sunyi módon csöndben törölgetik a hozzászólásokat, indok nélkül. ;)

#2
Ahogy néztem az elsõ párat, nem is gépeznek. Úgy látszik nem fogták fel a dolog lényegét. Nem baj, a modellek úgyse az eszükkel keresik a pénzüket. 😄
#1
honnan lehet tudni h gépezik-e ? 😄

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;