33
10,000 BC
  • Xerxész
    #33
    Elég baj, ha te ebben a filmben a hitelességet keresed. Maga Emmerich nyilatozta még a film előtt, hogy nem is a hitelességre törekedtek, hanem a látványra.
  • Broafka
    #32
    az első mondatba nem kell a fogalmi, az benn maradt véletlen
  • Broafka
    #31
    Ez a film fogalmi borzalom. Fogalmi csődök zavara, vagy én nem tudom.

    Most a fazonra nyírt szakállú "ősember"-t még elnézném.
    De ezek az óriás madarak, meg lovagló gonoszok (tudtommal először az egyiptomiak törték be a lovakat, a filmben meg ha azok az egyiptomiak lettek volna, akkor elég hamar megdőlt az uralmuk, Mózes és társai valahogy kifelejtődtek...)
    És a hős fekete, kukoricát ad ajándékba a főhősnek. Úgy tudtam amerikában találtak először kukoricát, úr anyám, akkor most hol vagyunk, Afrikában, vagy Amerikában?
    A csaj fantasztikus feltámasztásáról, meg a hős happy endről már nem is beszélve... jaj anyám!
  • II Rocky II
    #30
    kössz már megvan nekem is ..de beis linkelhetted volna :D
  • Tetsuo
    #29
    mar van.

    Amugy nem 1 nagy film, barmilyen szempontbol is. De kevesbe szar mint a zaktualis hollywoodi filmek..
  • haxoror
    #28
    Látványos (mamutok meg a madarak kurva jól néznek ki) de amúgy nagyon szar film.

    Nagyon.
  • II Rocky II
    #27
    feliartja lessz vkinek akkor szoljon már légyszives:S mert nem találtam eddig még :S
  • kék
    #26
    Vasárnap én is megnéztem a moziban, és nagyon jól szórakoztam. Az elején nekem is volt egy olyan érzésem, hogy Apocallypto koppintás lesz, de a következő jelenetek rögtön cáfolták ezt. A látvány üt rendesen, a hangok is klasszak. Vannak izgalmas jelenetek, és egy látványos csata is benne. Spoiler nélkül ennyi.
  • Hedgehunter #25
    Tegnap megneztem nem rossz csak az a baj hogy 12A.....
  • desigo
    #24
    holnaptól nézhető :)
  • mama2
    #23
    Fúú...tiszta 300... már vátam mikor mondja a csávó hogy THIS IS SPARTAAAAAAA!!!!!!!De ettöl független várom:).
  • Daza500
    #22
    Várjuk !
    Roland Emmerich eddig nem csinált rossz filmet.
  • Xerxész
    #21
    Miért lenne az Apocalypto koppintása? Ismerve Mel Gibson "beteg" elméjét, annak valamiféle mondanivalója van (én nem láttam a filmet), ez pedig látványmozi lesz.
    Mellesleg szerintem Roland Emmerich nem bevétel-orientált.
  • AntiHero
    #20
    Új Trailer
  • Xerxész
    #19
    Március 13-tól játsszák itthon.
  • zaki
    #18
    2 hét múlva már nyomják a mozikban kint, nálunk mikortól lesz?
  • AntiHero
    #17
    10.000 BC büntetős trailer!
  • Louis Cyphre
    #16
  • zaki
    #15
    Most akartam neki topicot nyitni... Fincsi lesz, trailer egész hangulatos lett... :)
  • Shiwo
    #14
    na pont ezaz... krisztus elött 10k-val, az 12 000 évvel ezelött volt..
  • Cat 02 #13
    meg 1ébként is , ez -10 000 :P krisztus előtt 10k val
  • Cat 02 #12
    teee 2000-10 000 az -8000 XDDD
  • schrank
    #11
    12000 éve vótak má ekkora épületek ?
    persze mammuttal építették én hülye ez most egy ice age paródia lesz ugye
  • shaba23 #10
    ha már topikot nyitsz, nem lehetne vmit saját kútfőböl is? másolás 10/10
  • Pistike 007
    #9
    Jólesz. Gondolom nem kell szinkronizálni(#7). :)
  • gyuri12
    #8
    hehe
  • Sir Quno Jedi
    #7
    Ja sztori: Unga-bunga! Bangó banga! Benőke Bemm-Bemm!
  • desigo
    #6
    Ez se a történetről lesz híres
    látványmúvi
  • Sir Quno Jedi
    #5
    Má vót Apocalypto, mos még messzebb mennek vissza az időben, mer lehet mocapmammutokat ócsóér csinyáni! :D
  • AntiHero
    #4
  • Benc16
    #3
  • Aspyrin
    #2
  • AntiHero
    #1
    Roland Emmerich új filmjében időszámításunk előtti 10 000-be repít vissza. Majd tudományos alapossággal megmutatja milyen is volt a világ akkortájban. Párszor feljajdultam a tízer nézése közben.
    by:HARDWIRED

    10,000 B.C. Teaser 720p