41
VW Bogár Mánia
  • Broafka
    #41
    honnan lehet leszedni a játékot? :$
  • Harly18
    #40
    Múltkor láttam a Tescoban én is. Két darab volt 1999 FT volt egy és nagyon nagy erő kellett, hogy ne vegyem meg, de lesz ez még pár száz forint, na meg időm se sok van vele játszani...
  • Kicsikiraly
    #39
    Beetle Crazy Cup-ot imádtam :D de ezt is majd kipróbálom ^^
  • Harly18
    #38
    Nem is leszünk nagyon többen szerintem :(
  • fery02
    #37
    Értem én, persze, nem vártam egy egész listát, de köszi :P
    Amúgy de jól elvagyunk ebben a topicban, egész nap szinte csak mi írogattunk ide. XD
  • Harly18
    #36
    German Classics GP (Német verdák)
    Ultimate Riders (Mini Cooperek)
    Eastern Road GP (Skoda 120-as)
    French Classics GP (Francia verdák)
    Mad Rally (Veterán autók?)
    Crazy Classics (Warsawa-s)
    2 Fast Driver (Fiat Polski 126)
    Maluch Racer (Fiat Polski 126)
    Army Racer (különböző autók)
    Trabi Racer (Trabantokkal)
    Need for Russia: Greatest Cars from CCCP (Orosz autókkal)
    Swedish classics GP (Volvokkal)
    Italian Championships (Fiat Punto-s)
    Bug Mania (Vw Bogarakkal)
    Super Driver (Sport autókkal)

    Ezek szinte ugyan azok a játékok, csak mindegyikben más autók vannak...
  • Harly18
    #35
    Nincsen benne Bogár. Ez egy olyan játéksorozat, ahol megalkottak egy grafikus motort és különböző autókkal kiadnak egy sorozatot. Volt olyan játék, ami egy az egyben ugyan ez, még a pályák is ugyan azok szinte, csak abban trabantok voltak, aztán volt egy oylan darab is, amiben csak skoda 120-asok voltak. Polski Fiatos is volt, volt amiben több különböző autó is volt, van amiben orosz autók vannak, s amikben Volvok. Van francia autókkal is egy verzió, olyan mint a German Classics GP, csak abban német autók vannak, a franciában meg renault-ok meg citroenek...És van egy Fiat Puntos verzió is...Érthetően írtam le? :)
  • fery02
    #34
    lol, nézem, a "German Classics GP" nevű topic-odat, és ott a képek alapján, olyan mintha ugyanez a játék volna, csak nem csak egy autóval :D
    Még a HUD is ugyanaz, meg a grafika is. Talán a pályák azért másabbak. Mindenesetre ha abban vannak bogarak is, akkor jogosan mondhatjuk, hogy ennek a Bug mania játéknak az ég világon semmi értelme sincsen :)
  • Harly18
    #33
    Én is hiányolom, mivel jól sejted, nincsen benne. Olyan van, ami a csomagtértetőt mutatja. Pedig a Fiatosban volt belső nézet, épp az volt benne a legjobb...
  • fery02
    #32
    XD, de belsőnézet nincsen gondolom. Jól gondolom? Itt kezdődik a baj, mostanság szinte semmiben sincs (TDU-t, meg a szimulátorokat kivéve), márpedig nem egy nagy ördöngősség volna, főleg, hogy ebben tulajdonképpen csak egy darab belsőnézetet kellett volna megvalósítani. Sokkal szavatosabb lenne így a játék.
  • Harly18
    #31
    Igen, most erről a "csodálatos" játékról kell beszélni, ami csak az autók fajtája miatt kivételes, különben egy nagy .... :)
  • fery02
    #30
    Kössz a tippeket, de szerintem ennyit az OFF-ról :P
  • Harly18
    #29
    Nem tudom mi van. Megnyerem az adott versenyt, tovább kellene engednie a következő pályára, meg lehet autót is kellene nyernem, de semmi. A győzelem után bejön a menü és kész, semmi több... :(
  • Harly18
    #28
    Szinte minden olyan játékot ismerek, amiben van VW, a GTI Racinget is ismerem, nagyon szeretem is, csak nem sok időm van rá. Pedig ez a legjobb olyan játék, amiben Bogár van. A többi csak gyerek játék, mint ez is...
    Ajánlom neked a German Classics GP játékot is, abban is vannak VW-k, egy Golf és egy Scirocco...
  • fery02
    #27
    Én inkább csak simán VW másniás vagyok, már csak azért is, mert van egy Golf 3-asunk :P. De nagyon aranyosak ezek a bogarak is :). Neked amúgy ajánlom a GTI Racing nevű játékot, persze csak ha nem ismered, ebben nagyon sok fajta VW van, keress rá neten ha érdekel.
  • Harly18
    #26
    Látod, én is csak most akadtam rá, pedig már tavaly megjelent a játék, de annyira semmi promója sincsen....Én megvárom, mikor már 990,- lesz és majd akkor veszem meg, csak leárazzák... :)

    Te is szereted a bogarakat?
  • fery02
    #25
    Mondjuk tegnap voltam Cora-ban, és ott láttam ezt a játékot, bővebben meg még csak ma látok róla információt először hála neked :) Ha ezeket az infókat előbb látom, elvittem volna a játékot :)
  • Harly18
    #24
    Elvileg 2006-os, ha jól tudom. Csak ez valamilyen kelet-európai játék lehet, mert nyugaton nem nagyon jelent meg, így nem is "törték" fel úgymond, talán ezért nem találod...
  • fery02
    #23
    De új játék ez, nem is találom torrenten sehol :)
  • Harly18
    #22
    Nincsen :(
  • cenobite
    #21
    Van demó?
  • cenobite
    #20
    köszi a linket!
  • Harly18
    #19
    Azt nem is említettem, hogy törnek a Bogarak :)
    Ugyan nem lehet ripityára törni őket, de látszanak a sérülések rajta és nem csak a textúrán...
  • Harly18
    #18
    1 képet tudtam csinálni a játékból...Nagyon sok verziójú Bogár van benne, eredeti, sokféle tuningolt verzió, nyitott cabrió, csukott cabrió, safari jellegű rally Bogár és még jó pár verzió és pálya...
  • Harly18
    #17
    Én közben kipróbáltam ezt a játékot is.

    Szerintem javult a játék fizikája. Lehet rosszul érzem, de nem olyan nehézkes az irányítás, mint a Trabantos vagy Skodás verziókban voltak...Sokkal játszhatóbb ez a Bogaras verzió. A legjobb pedig....nagyon jól eltalálták a Bogár ciripelős hangját :)
  • Harly18
    #16
    Ez a Vw részleg, itt megtalálod ezt a 2 Bogarat, de van itt T2 is. Szintén ezen az oldalon van még pontosan 1657 autó, s általában frissítik naponta...
  • cenobite
    #15
    Asszem elkezdem újra pc-n a játékot. :)

    Bocs az off-ért, de ezt a két modellt honnan tudom leszedni?
  • Harly18
    #14
    Igen. Nagyon sok kiegészitő készült PC-n a játékoz. Én 4 Bogárról tudok, bár csak 2 lett profi...
  • cenobite
    #13
    SA=San Andreas? Abban eredetileg úgy tudom nincs Bogár. Mondjuk én PS2-n vittem végig. Gondolom pc-n csináltak hozzá. Jól gondolom? :)
  • Harly18
    #12
    Ha netán valaki tud demo-ról, akkor közzétehetné, mert én sehol nem találtam :(
  • Harly18
    #11
    Nem tudom pontosan melyik bogárra gondolsz, mert 2 is készült a SA-ba...Mutatsz képet?
    Tény, hogy mindkettő nagyon szép, én arra godnoltam, hogy a legtöbb játékban ha van bogár, mindegyik egy felismerhetetlen gnóm izé, ebben a játékban igaz, hogy az évjáratokat és a bogár tipusokat is keverték, de sikerült a bogár formát eltalálni egész jól...
  • Szabi1991
    #10
    a legszebb bogár az SA ban van :)
  • cenobite
    #9
    Hú ezt meg is veszem izibe'!
  • Casillas
    #8
    az nagyon nagy volt :)
  • Harly18
    #7
    Én is szerettem, bár ebben a játékban, a képekről legalábbis, úgy tűnik, hogy sokkal jobban sikerült lemodellezni a Bogarat...
  • Lyan Kyj
    #6
    Beetle Crazy Cup! Húú, mennyire szerettem:) Na jó, az más topik, de bogár-bogár:P Lehet beszerzem ezt is.
  • Harly18
    #5
    Nem fogja megváltani a világot és nem is lesz Best Seller, de jópofa :)
  • Harly18
    #4
    Még képek...






  • Harly18
    #3
    Az Ezt Vedd Meg sorozatban megvehető 1990 Forintért...
  • Harly18
    #2
    Ismerős lehet a játék, mert már volt ilyen Trabantos, Skodás és Fiat 26-os változatban is, szinte minden ugyan az, csak itt Bogarakkal kell száguldozni....végre :)