15
Spectrobes for NDS---mit gondoltok róla?
  • TQ cheater
    #15
    KATT!!De aztán irni...
  • TQ cheater
    #14
    Magvan!Már játszom is...
  • TQ cheater
    #13
    Na valaki tud valamit a játékrol vagy érdekli?
    Kérdésekkel a kezdök csak bátran forduljanak hozzám remélem tudok válaszolni mert tegnap egész nap a játék rendszerét tanultam.
  • TQ cheater
    #12
    :D
  • Seth
    #11
    úgy értette biztos hogy pokemon és baromság keveréke :D
  • TQ cheater
    #10
    öhm...DS-re szted van havidij?
  • donatus13
    #9
    és inygyenes lesz?
  • TQ cheater
    #8
    A kettönek a keveréke:) de sztem zseniális!
  • donatus13
    #7
    mmoropg=mmorpg
  • donatus13
    #6
    Ez meg milyen játék lesz mmoropg vagy valami pokemon baromság?
  • TQ cheater
    #5
    Egy pár uj info:
    1.:A szörnyekbe kristályokat rakhatsz,amiket a földben találsz,ugyanugy mint a szörnyeket.Ezek a kristályok megerösitik a szörnyeket,uj skilleket,kombokat adnak.Ezek a kristályok közül persze vannak ritkábbak és gyakoribbak.Állitolag a játékosok keresskedhetnek is ezzel,de ezt még nem tom hogy.
    2.Idövel ujabb szörnyek is kijönnek.Ezek upgradek,amiket a játékos a számitogépen keresztül tölthet le(még nem tom pontosan hogy).
    3.Egy youtube-os interview-ból hallottam(sajna nem tok jol angolul) hogy lesznek valamiféle kártyák is a szörnyekhez,amiket cserélgethetsz,és amikkel unlockolhatsz dolgokat.De ezt még nem nagyon értem.Van valaki,aki már tudja a játék teljes rendszerét?Az PLS szoljon!
  • TQ cheater
    #4
    Hoppá nem szurta be nem tom miért.
    Akik képek akarnak nézni az mennyen a googlera vagy a hivatalos oldalra.
  • TQ cheater
    #3
    Google-n keress rá sok cikk van meg egy két kép és videó.
    Hivatalos honlap:ITT
    Ezen rajta van az összes spectrobe(kis szörnyek mint pokemon csak érdekesebb,jobb).

    Amitt tudok a játékrol:A játékban elöször is keresni kell két spectrobe-ot magadnak,amit a földben találhatsz egy kö formájában,amit fel kell éleszteni.Azután ezeket trenirozni kell.Qesteket kapsz,és ölöd a szörnyeket,a bolygo fö ellenségét,a krawlokat.Igy fejlödnek a spectrobe-ok,amiknek lehet cserélni a támadásait,kombokat lehet kialakitani,és cserélni a részeit(tehát nem hiszem hogy két játékosnak ugyanolyan spectrobe-ja lehet).Elvileg még azt a hirt is hallottam,hogy valamilyen számitogépes internetes módon upgradelik a szörnyeket,cuccokat.
    Nos ezek engem nagyon megfogtak.Nagyon tetszik,hogy sok a lehetöség.

    VIDEO:ITT
    +Még egy:
    ITT(ez a trailer)

    Képek:






  • Pistike 007
    #2
    Kép vagy link vagy valami?
  • TQ cheater
    #1
    Sziasztok!

    Azért nyitottam meg ezt a topicot,mert nagyon megtetszett egy játék:A címe:Spectrobes.Meg is szeretném venni,és láttam máár róla képeket és videokat is.Várom ebbe a topicba az összes embert,aki ismeri,aki meg akarja venni,vagy megvan neki a játék.Szeretnék(mielött meg lesz) mindent megtudni rola,mert eddig csak az alapokat tudom.
    Elöre is köszi minden tanácsért és véleményért:
    TQ cheater