5
  • daveofgod
    #5
    drágák. gyakran annyiba kerülnek mint egy középkategóriás kompakt gép. tehát, ha van egy 50 ezer forintos géped, akkor sancos, hogy kb megint annyiba fog kerülni csak a tok.
  • HuMarci
    #4
    Inkább vízalatti tokokat mutassatok, hogy hol és mennyiért lehet olyat kapni!
  • Tinman #3
    Igen, fényképeztem... az Adrián. Egész jó képek lettek, de lehetne jobb is... éppen vizalatti gép vásárlás előtt állok.

    Mellesleg ne abból indulj ki, hogy a magyar ember csak a Balatonban gondolkodik. Amennyibe kerül egy balatoni apartman annyiból nagyon jól elvagyunk az Adrián. Nagyon jó levegő, tiszta víz, remek kaják, balatoni -sőt sokszor alacsonyabb- kaja árak, hot chix, mi kell még :-D

    Amúgy Adrián a Vörös-sziget környéke a legjobb fotótéma, már ami a vízalatti fényképezést illeti.
  • Cat #2
    Te fényképeztél már víz alatt? Ha az ember nem megy tengerpartra (azt hallottam hogy a Vörös-tenger a legszebb), hanem csak itthon akarja használni, van értelme? A Balaton vízében, vagy valamely folyóban lehet BÁRMIT IS látni?
  • Tinman #1
    Alex: Jó ötletnek tartanám /remélem nem csak én/, ha bemutatnátok pár víz alatti gépet, elvégre most van a szezonja. Lehetne ebből egy remek kis ajánlót készíteni ;-)