14
  • UnnameD
    #14
    FZ-7 mint az év gépe????????? Pffffffff. Az összes panasonic egy marha nagy zajgyár. A fujifilm s6500 fele annyiba kerül, és sokszorta szebb képet csinál, nem beszélve a többi funkciójáról. Vagy akár az S3IS.
  • babajaga
    #13
    Áruld el hogyan akarsz ilyen közelről egy témát megvilágítani? A lencse eltakarja a fényt a tárgy elől. A bogarak mit szólnak ha a seggükbe nyomod az optikát?
  • televana
    #12
    A Nikon D200 a maga nemében és árkategóriájában is az egyik legjobb gép! A Pentax/Samsung időjárásálló vázaitól eltekintve a legolcsóbb (minőségi!) választás. A Canon 5D 200e-rel kerül többe és a nagyobb érzékelőn kívül semmivel sem jobb, sőt...
  • daveofgod
    #11
    ja... és S2IS 0 cm es super macro.... volt,hogy a lencsén lévő port fotóztam le, teljesen élesen.
  • daveofgod
    #10
    S2is et használok 2 éve, sokszor napi szinten. Nagyon szeretem, de beltéren nem vagy csak nehézkesen tud fotózni.. azaz.. össze hasonlítva egy DSLR el. Optika csúcs, zoom tartomány csúcs, iso és zaj: nem csúcs, beépített software csúcs, lcd csúcs... az S3is csak talán a nagyobb felbontásban és az élő hisztogrammal tud többet, aminek szerintem nincs nagy jelentősége.
  • babajaga
    #9
    Kontrasztérzékelő AF-tól miért várod el hogy kontraszt nélkül neked állítson?
  • Lateralus
    #8
    F30 - DIWA DIMA, TIPA díjas, elődje (ugyanazzal az érzékelővel) EISA díjas.

    Ebből kábé három dolog következik:
    Vagy mindenki más téved csak te nem
    Vagy mindenkit megkent a Fujifilm
    Vagy tényleg ilyen jó
  • MrPrise
    #7
    Sokak szerint az S2 IS jobb mint az S3 IS. Olvastam régebben. Nekem S2 IS-em van, S3-ast még nem próbáltam.
  • JoeFromHun
    #6
    FinePix F30... háááát mit ne mondjak ritka xar képeket csinál... Arról nem is beszélve, h félhomályban nem gyengén bizonytalakodik.
  • DoctorJohnson
    #5
    oksa
  • mikloss
    #4
    Mert 1cm-es makroja van, kihajtható LCD kijelző, AA akksi kell bele nem pedig kompakt akku aminek a cseréje nehézkes ha elromlik. A többi értéke nagyjából ugyan az. Szerintem az FZ7 is egy jó gép meg olcsóbb is 20k-val 72e Ft, szóval lehet, hogy nincs igazam és tényleg megérdemelten kapta a díjat, de eddig még nem volt dolgom panával, canonom meg van és tudom, hogy milyen minőség.
  • DoctorJohnson
    #3
    engem érdekelne, hogy miért jobb szted az S3 IS az FZ7-nél
  • mikloss
    #2
    Szerintem a Panasonic helyett betehettek volna egy Canon S3 IS-t. De ez csak az én véleményem.
  • Ronny
    #1
    A Panával simán egyet lehet érteni, de mitől lesz a D200-ból bestbuy?