25
The Concerts For A Climate In Crisis
  • Bullitt
    #25
    Gyűlölöm a gportalos oldalak reklámozását...
  • Sandyc
    #24
    http://new-rihanna.gportal.hu
  • flippy
    #23
    tényleg, köszi
  • Rage47
    #22
    msn.com-on fenn van az egész koncert
  • Bullitt
    #21
    Vége...Mindenütt az ismétlés megy csak :(
  • desigo
    #20
  • tzsoltika
    #19
    hol lehet nézni? Nálunk nem megy a Cool :(
  • Rage47
    #18
    Armin van Buuren mikor lesz?:o
  • Bandee1987
    #17
    LOL. most nézem Madonna koncertet, Madonna megszólal úgy 65-70 ezres közönség előtt:
    "If you want to save your planet, jump! Come on motherfuckers!" :DDD
  • flippy
    #16
    Azt nemtudja valaki hogy utólag meglehet-e nézni valahol részletekben? Mert én leginkább a Red hot chili peppers-re vagyok kíváncsi, de valószínűleg lemaradok róla, mert nem leszek itthon.:(
  • Bandee1987
    #15
    Most kezdődött a wembleyből a közvetítés, a genesis megy épp! :)
  • Bandee1987
    #14
    Genesisre meg Duran Duranra leszek kiváncsi, majd nézem neten.
  • flippy
    #13
    Valóban már vetítik a coolon:)
  • akyyy
    #12
    cool honlapján is ott avn.

    de mostanába nem nagoyn higyj ott el semmit, azt irták hamarosan megváltoztatják azota meg le*ják. pedig jő lenne ha frissitenék :)

    az összes csatorna közül ott a legigényesebb ( najó axn igényesebb:D)
  • flippy
    #11
    Remélem akkor csak a cool honlapját nem frissítették, és tényleg közvetítik :)
  • Vlala #10
    Pedig a TV-ben még mindig nyomják a 26 órás élő közvetítésről szóló reklámot.

    (#7: Ilyen az, amikor az ember gyorsan próbál írni, de nem ért hozzá. Ennyi helyesírási hibát...)
  • zolo
    #9
    Talán tavaly hallottam róla, biztos jó lesz, de én a Sensationre fókuszálok inkább.
  • flippy
    #8
    A cool-on megnéztem a műsort, és nem közvetítik. Pedig még reklámozták is, hogy szombaton reggel 8-tól 26 órán keresztül közvetítik......:S de a honlapján sehol semmi.
  • Vlala #7
    A coolon talán közvetítgwetnek, bár "ahazai elit" részvételével, tehát győzikesó lesz...
  • VRSDM
    #6
    pont akkor leszünk a barátnőmmel fél évesek, 07.07.07-én :D
    piszláv ... a neved látom nem tükrözi az érdeklődési köröd ;]

    most komolyan ennyien nem tudják :C pedig nem mai találmány ... na mind1 ennyit ahh .sg ez a két betű mindent megmagyaráz
    [szin=red]
  • lpmaskmancick
    #5
    király lesz Linkin Park is,csak Tokyoban,ők fogják indítani a sorozatot,vagyis én úgytom
  • Boroskóla
    #4
    És nem vagy vele egyedül.Utólsó lett volna hogy egy koncertre gondoljak,azt hittem valami felhasználó progi,na de ne offoljunk :)
  • tzsoltika
    #3
    először azt hittem hogy ez a GoogleEarth folytatása...
  • PíszLávJuniti
    #2
    ezmicsoda?
  • flippy
    #1
    Sziasztok!

    Nemsokára (szombaton) lesz a Live Earth nevű „koncert sorozat”. Sajnos nem tudom, hogy pontosan mikor lehet látni tv-ben. Rtlklubon vasárnap éjjel lesz, de az gondolom ismétlés, és nem az egészet adják le. Nem tudjátok, hogy lehet-e valahol (internet, tv) élőben, vagy ismétlésként megnézni? És nem tudja valaki, hogy a kiírják-e valahol a koncertek időpontját, mert ezt a hivatalos oldalon nem találtam…
    (nem találtam ilyen topikot)

    hivatalos oldal