490
Hogyan kapcsolódnak a földönkívüliek az emberiséghez?
  • gyuri12
    #11
    hehe
  • REALista
    #10
    Egy érdekes statisztika:Az Usa-Mexico határnál az USA felöli oldalon a határtól pár km-re évente több 10ezer UFO bejelentés fut be míg a Mexicói oldalról pedig csak pár 100(!).Pedig csak pár kilométer választja el a két terültet.Nyilván a sok amerikai Ufos filmek hatása....:D
  • Pistike 007
    #9
    Na valami ilyesmi :)
  • Pistike 007
    #8
    Nem tudom mikor alkalmas rá az idő, de elszeretném majd mondani az "én verziómat".
  • Jimmyke
    #7
    Nemere István Téridő Istenei című könyvét melegen ajánlom :)

    Dióhéjban annyi, hogy két magasabb létforma elveti az élet magvait, majd vissza-visszanéz egyengetni a dolgokat. Bibi, hogy az egyik jó, a másik rossz (ill be akarja bizonyítani hogy alkalmatlanak vagyunk arra, hogy a nyomdokaikba léphessünk, ha jól emlékszem, rég volt már :) )

    Pofás kis könyv, végigmegy pár fontos történelmi fordulóponton, amit ki hinné, ők "okoztak".
  • Pistike 007
    #6
    ? :)
  • Pistike 007
    #5
    Pedig ez sokkal több ennél
  • gyuri12
    #4
    +fav

    (ott egy úfo!)
  • Pistike 007
    #3
    Sajnos az ember hajlamos rá hogy néha még saját magával is elhiteti, hogy igen, ő idegent látott. =/
  • REALista
    #2
    Abban én is biztos vagyok hogy van élet a Földön kívül is de szerintem ez a sok UFO-s baromság mind kamu...
  • Pistike 007
    #1
    Üdvözlök mindenkit!

    Nézegettem a többi topicot, és nem találtam bennük olyan tartalmat, mint amit én szeretnék megvitatni. Ezért nyitottam egyet.
    A fő téma az én oldalamról az lenne, hogy miért látogatnak minket a Földön kívül - netalán Földön (!) - élő, egyszerű emberek számára eltitkolt lények -ha nevezhetjük őket lényeknek-,és mit akarnak tőlünk? Tanulmányoznak minket? Kisérleteznek velünk? Vagy ők segítették az emberiséget technikailag ilyen magas szintre juttatni?
    Mint látjátok számomra tény hogy léteznek az embereken kívül 'civizilációk', ezért kérlek benneteket, hogy az ne zavarjon be, aki nem támogatja ezt az elképzelést...

    Szerintem akiket érdekelnek a földönkívüli látogatások, azoknak mindenképpen van egy elképzelése. Ezeket nyugodtan osszad meg velünk!

    Saját élmények leírása mégjobb. És ezalatt nem azt értem hogy hogyan szivattak meg, vagy hogy hol láttál "csinált képet", aminek semmi köze ehhez. Jó lenne ha nem terelődne el ilyen irányba a beszélgetés.

    A topic reményeim szerint nem a paranormális jelenségek eredetét kívánja kutatni. Arra a már van egy nyitott fórum.

    Reménykedem a topic sikerességében!