158
Eset Smart Security
  • TomBond
    #158
    Válaszoltál egy 2012-es beírásra. :-)
  • zotyo58
    #157
    Sajnos ez nem igaz, mert így csináltam végül elolvastam az esetet nem egyszerű eltávolíztani. Nekem is újra kellett húzni!!! Védett módban, különböző parancssori parancsok is kellenek az eltávolításához. A sima eltávolításra megjelenik egy törölhetetlen felhasználó és hiába vagy rendszergazda egy csomó dologhoz nem lesz jogod! Ezt le is írja az eset oldalán, hogy hogyan lehet a programot eltávolítani. Üdv Z
  • Mbenyo97
    #156
    Aha jó akkor felrakom az esetet csak az van hogy én nem ESS-t hanem nod32 rakok fel de ugyan az csak a nod32ben nincs tűzfal meg még egy pár dolog.
  • bajgunar
    #155
    AVG-nél szeritnem 100x jobb. ESS + malwarebytes anti-malware + Advanced System Care.
  • bajgunar
    #154
    Jah, ilyen Avas-t, meg mittommik mellé ne tedd fel. Vagy előtte azokat töröld, és csak a ESS-it rakd fel. ;)
    Csökkentett módban indítod a win-t és törlöd az egyik vírusirtót. Felesleges volt az op-ot újrahúzni.
  • Mbenyo97
    #153
    Hali!
    Az volna a kérdésem hogy ti szerintetek jobban járok ha fel rakom ezt az Eset Smart Security vírusirtót a laptopra vagy maradjak az AVG Internet Security 2011-nél???
    A gépigény ha kell:
    1 GB RAM
    Intel Pentium 4 2.00GHz (1 magos)

  • Jad15
    #152
    Én felraktam gépemre 30 napos próbaverziót hivatalos oldalról. Aztán a gép következő bekapcsolásakor befagyott tőle mindig az egész rendszer, egyszerűen lebénította a gépet, újra kellett telepíteni win 7-et. Volt már valakinél hasonló hiba? És ha volt, meg tudta valahogy oldani?
  • Man19
    #151
    Üdv mindenkinek!

    Remélem, hogy valaki használ még Mozilla Thunderbirdet, és tud nekem segíteni:
    A Thunderbird 3.01-es verzió óta nem támogatja az levelező kliensbe beépülő "Eset Smart Security Extensions"-t, tudja valaki, hogy most akkor a postafiók ellenőrzésére azóta erre született valami más módszer, vagy csak ezt a klienst nem támogatja még mindig?
  • Aquir
    #150
    Nekem csak annyi volt, hogy nem a programok leállításával, hanem a start-ból kellett törölni asszem rendszergazdai jogosultsággal, mást én sem tudok.
  • ToMM23
    #149
    Sziasztok ! Olyan gondolom lenne hogy amikor telepiteném fel a ESS-5 öst akkor kiirja,hogy " Az Eset Service szolgáltalás nem állitható le.Ellenőrizze hogy jogosult rendszerszolgáltatások leállitására"... Na most ez miféle hiba? Mi okozza? Régebben volt fennt már, csak egyik barát tanácsára megprobáltam az avg2012 est, De mivel lassitotta a gépet meg a netet leszedtem. De most meg nemtudom visszarakni az eset et :S MI a fene a baj :S ?
  • Aquir
    #148
    Nemértem, ha normálisan telepítetted akkor letörölhető és használható kéne hogy legyen.
  • roland4
    #147
    sziasztok olyan gondom van hogy eset smart security van és mikor rákatolok a eset smart security ikonjára olyan ablak jön fel hogy enchaned protetion mode!mit tegyek letöröni semm tudom!???
  • john00001111
    #146
    Ugyanazokat kell itt is beállítani mint a 4esbe, plusz a felhővédelem(cloud) ami ugye az új benne.
  • walkinguser
    #145
    Sziasztok!

    A kérdésem az lenne, hogy mit hogyan állítsak be, hogy az Eset Smart Security (5-ös) a legjobban védje a gépemet? (Az nem számít, ha lassul tőle a gép.)

    A válaszokat előre köszönöm!
  • john00001111
    #144
    Sziasztok!

    Feltelepítettem az j esetet:
    ESET Smart Security 5.0.93.7 x64
    Minden rendesen működik kivéve a tűzfalat mert az folyamatosan dobálja fel ugyan azt az ablakot hiába engedélyeztem neki, hogy kimehet.
  • Aquir
    #143
    ESS-el használhatóak: [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1183560929&no=133]#133[/URL]
  • riki02
    #142
    Üdv!

    Érdekelne, hogy van-e valakinek felesleges ESS licence? Cserébe 2 gépre érvényes NOD32 licencet tudnék adni (2013.06.-ig érvényes)
  • TomBond
    #141
    Ide is vonatkozik egy kicsit, ezért itt is megkérdezem, hogy ebben tud nekem valaki segíteni?
  • littleNorbi
    #140
    A Zóna- és szabályszerkeztőnél a Beállítások fül nem elérhető(szürke)...
  • Aquir
    #139
    persze nem okéztam le, gondoltam kétszer nem kell belelépni a beállításokba :)
  • GeOg
    #138
    Személyi tűzfal/Szűrési üzemmód itt állítsd be, hogy Interaktív üzemmód majd alul OK.
  • Aquir
    #137
    Zóna - és Szabályszerkesztő mikor válik aktívvá? pár dolgot átállítottam, de inaktív, most nem szórakozok tovább vele
  • GeOg
    #136
    Hozzáértő mód/Beállítások/További beállítások, majd itt a Személyi tűzfalnál >> Szabályok és zónák, majd ezen belül a Zóna - és Szabályszerkesztőnél a Beállítások fülre kattintasz. Ekkor kilistázza (kicsit várni kell rá amíg elkészül a lista) az összes alkalmazást és az ahhoz rendelt szabályokat. A megjelenő kilistázott ablakban felül Szabályok fül és alatta átváltasz a Részletes nézetre (ha nem ezen lenne). Ettől kezdve itt mindent átszerkeszthetsz.
  • Aquir
    #135
    fogalmam sincs, de próbáld a beállítások - váltás hozzáértő módra - beállítások/személyi tűzfal - és válassz a módok közül...
  • littleNorbi
    #134
    Hello!
    A tűzfalában hogy lehet beállítani, hogy egyes programokat ne engedjen ki az internetre ?
  • Aquir
    #133
    nod32 topik bannerében vannak magazin kódok, azzal mindig meg lehet hosszabbítani
  • byzhouse
    #132
    tudtok működő felhasználónév+jelszót? :)
  • TomBond
    #131
    Köszi!
  • kl24h
    #130
    A Nod32 topikban a 9262 hozzászólásban vannak a frissítési csomagok és a leírás is, hogy hogyan kell csinálni!
  • TomBond
    #129
    Egyik ismerősöm Internet nélkül maradt. Eset Smart Security van a gépére telepítve. Lehetséges valahogy a frissítés? Állandóan zaklatja hogy frissítene de nem tud mert nincs net!
  • Aquir
    #128
    a regisztrálást azért csinálják hogy vedd meg, de a nod32 topikban a kódokkal csak a levélben kapott pass-ot kell beírni és jó lesz pár hónapig
  • syberia2
    #127
    csak mer' szerintem nem normális hogy minden hónapban új felhasználónév meg jelszó jön és újra regelnem kell, de az eddigi felhasználónak meg nem enged belépni
  • Aquir
    #126
    nod32-topikban szoktak berakni ehhez is jó kódokat "eset" linkkel, de egyébként a honlapon biztos le van írva ilyesmi
  • syberia2
    #125
    PCguruhoz adott licencet hol tudom beállítani?
  • Aquir
    #124
    Beállítások / váltás hozzáértő módra - igen --> minden további beállítási lehetőség megtekintése / Személyi tűzfal --> átállítod, pl. az "automatikus üzemmód kivételekkel (felhasználó által definiált szabályok)" jó opciónak tűnik ehhez
  • littleNorbi
    #123
    Meg lehet valahogy tiltani egyes programoknak, hogy ne tudjanak hozzáférni az internethez?
  • polluxware
    #122
    elvileg olyankor fríssíti magát, és rögvest futtat is egy szűkebb vkeresést

    "további beállítások" címén szépen megtalálsz minden választható opciót és azokon végigmenve (kb. 5perc) szépen a saját igényeidhez illesztheted (laptop)
  • Arkon
    #121
    Hali!

    Nézd meg az Eszközök/Feladatütemezőnél mi van beállítva vizsgálatra (vagy hasonló néven) és azokat ne engedélyezd. Legalább is ne mindet, hanem döntsd el Te, melyik menjen. De adhatsz hozzá másik feladatot is vagy éppen törölheted is. Rád van bízva mint felhasználóra.
  • asd12345
    #120
    Hy all!

    Még kezdő vagyok az ESS-al, és az lenne a kérdésem, hogy mért van az, hogy a kis ikon mindig pörög ott a sarokban? A laptop állandóan dolgozik miatta... Valami ötlet hogy miért?
  • daxan
    #119
    Sziasztok! Nem tudom használni a távoli asztalt, mert az Eset tűzfal letiltja. Hogyan lehet engedélyezni? Már a 3389-es portot is engedélyeztem, de nem sikerül csatlakozni...Tudnátok segíteni?