26
  • _Atti_
    #26
    nem is rossz:D bár hogy perelés lesz a vége meg betiltás az könnyen lehet mert gunyt űz terroristából, hős utasból mindenből :D

    amugy pont azért van esély hogy ez jo legyen mert ebben elszállhat a bárgyúságával..ami a komolynak titulált filmeit tönkretette
  • cateran
    #25
    Ott a pont:) jópofa ez a 2 analfabalfasz,de mi köze az egésznek a postalhoz?
  • Lordboxi
    #24
    ez tényleg egész jónak tünik.
  • Zedas
    #23
    Igen, csak ezen nem kizárólag kínodban röhöghetsz :)
  • Wittgen
    #22
    Elég jó volt az a pár perc, lehetett nevetni rajta.

    Egyébként a Postal játék is tele volt poénnal, úgyhogy nem nehéz belőle akció-vígjátékot csinálni.
  • echo
    #21
    végül is eddig is vígjátékokat csinált nem?
  • KoS
    #20
    Hat nem tudom... ez nem volt rossz, de azert ennyibol me'g nem mernem bevallalni hogy beulok ra a moziba. Viszont ha tudna tartani ezt a humorizalast, akar jo is lehet belole...
  • Su0my
    #19
    lehet, hogy mostantól örjöngő Uwe Boll fan clubok alakulnak gombamód :O

    tényleg jó ez a 3 perc - kíváncsian várom a többit.
  • winnie
    #18
    nézd meg az előzeteseket, fent vannak az sg-n. naná, hogy vígjáték.
  • Mythic
    #17
    Ooo ez vígjátéknak készul vagy mi a nyavajának? Mert én elrohogcséltem rajta, de ha tok komolyan gondolták, akkor intézetbe a csávóval. :)
  • MrPrise
    #16
    UB elment WC-re, addig az ott kószáló takarító rendezett, így lett ez a 3 perc ilyen ;-)
  • HJPOWER
    #15
    Értitek ezt? Egy ilyen nulla történetre tud filmet csinálni, aminek meg lenne valami háttere, azt elqrja. Lehet, hogy pont ez az oka?
  • Worki
    #14
    Amibe bele ment a röpzi az a WTC akart lenni tán?
  • Inquisitor
    #13
    Hány méter magasan mobiltelefonálnak ezek? :)
    És mi köze a sztorinak a Postalhoz, mert eddig leírva semmi közös pont ...
  • RxMorpheusz
    #12
    énnekem csak egy kérdésem lenne: Biztos Uve Boll rendezi ezt? Lehet csak valami jóaakrója az ő nevében dolgozik :D De annyi kétségtelen hogy ez a pár perc jó remek volt!
  • Zedas
    #11
    Jé, ez fogyasztható! Döbbenetes. Eddig még heggesztőszemüvegben, füldugóval sem mertem vona leülni egy Boll film elé, de ezt lehet hogy megskubizom.
  • gplay
    #10
    Lehet meg nézem. :D
  • sirtomi
    #9
    Nagyon jót röhögtem ezen a jeleneten :D Lehet hogy megéne nézni majd ezt a filmet.
  • rolika
    #8
    hát igen, ezt a kérdést minden kamikaze terrorista feltehetné oszamának :-)
  • EagleeyE
    #7
    Én kifejezetten jót röhögtem rajta
  • Broafka
    #6
    "halál rátok Jedik! Ohh miket beszélek!" ---> "Halál rád Uwe Boll! Ohh, miket beszélek: agyon kínzunk Uwe!"
  • ioinme
    #5
    Őszintén szolva szerintem sem olyan nagyon rossz, persze lehet ez a legjobb része a filmnek.
  • Loverman
    #4
    nem azért de én is régebben láttam a videót,és nem a Utubeon. nem kell mindig okoskodni.
  • kalapos01
    #3
    NEOreg3: Pontosan 1. Meg tudod nézni, hogy mikor töltötték fel a videót. Nincs mit.
  • Szkifi
    #2
    Asszem sok áldozat perelni fog.

    De rendesen...
  • NEOreg3
    #1
    hogy ezt én már hány hónappal ezelőtt láttam, azt nem is tudom